Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Izabela124.

Bydgosz Walentynkowa i Nocna 8-9.02.2014

Recommended Posts

[FONT=Open Sans] X Walentynkową Wystawę Psów Rasowych
oraz V Nocną Wystawę Psów Rasowych
Bydgoszcz, 08-09.02.2014
[/FONT]
Hale Stadionu ZAWISZA w Bydgoszczy, ul. Gdańska 163
TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ - 27.01.2014

Więcej info: [url]http://www.zkwp.bydgoszcz.pl/wystawy/x-walentynkowa-i-v-nocna.phtml[/url]

[quote name='AgataP']Itske jest nocna jak najbardziej - zaczyna się o 19, finały od 1 w nocy :)[/QUOTE]
Ło matko :), a jak się jest na dziennej i nocnej - jak psy to wytrzymują? oraz właściciele :) ?

Byłam raz na obu wystawach - zaczynaliśmy od nocnej, byliśmy dość szybko ocenieni i na finały czekaliśmy ok 4 godz., a z wystawy wyszliśmy padnięci po 2 :) na dziennej niestety byliśmy oceniani już o 10 więc był to bardzo szybki sen ;) wystawa dla mnie na plus, zawsze to coś innego, fajna atmosfera, tylko męcząca dla psa jak i dla nas. W tym roku wybierzemy się jednak tylko na jedną, najprawdopodobniej na nocną.

Czy ktoś zajmujący się profesjonalnym fotografowaniem psów wybiera się na tę wystawę? Lub ktoś z dobrym sprzętem i wolnymi rękami aby pocykać zdjęcia dwóm pieskom na ringu? Chodzi mi o sobotę dzienną i nocną. Jeśli jest ktoś taki to proszę o kontakt na priv :)

Być może moja kuzynka będzie na tej wystawie z bardzo dobrym sprzętem fotograficznym i świetnym okiem ;)
Fotografowaniem zajmuje się hobbystycznie od wielu więc jeśli kogoś interesują zdjęcia na obu wystawach piszcie do niej :)

Tutaj można ją znaleźć i zobaczyć kilka zdjęć jej autorstwa:
[url]https://www.facebook.com/monika.burza/photos_albums[/url]

[quote name='sota36']Czy komus wpadl w obiektyw schapendoes?[/QUOTE]

no własnie nie, nawet go nie znalazłam, a szkoda, bo bardzo jestem dziewczynki ciekawa, ale tam w ogóle cokolwiek trudno było znaleźć