Jump to content
Dogomania

Bydgosz Walentynkowa i Nocna 8-9.02.2014


Izabela124.

Recommended Posts

[FONT=Open Sans] X Walentynkową Wystawę Psów Rasowych
oraz V Nocną Wystawę Psów Rasowych
Bydgoszcz, 08-09.02.2014
[/FONT]
Hale Stadionu ZAWISZA w Bydgoszczy, ul. Gdańska 163
TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ - 27.01.2014

Więcej info: [url]http://www.zkwp.bydgoszcz.pl/wystawy/x-walentynkowa-i-v-nocna.phtml[/url]

Link to comment
Share on other sites

Byłam raz na obu wystawach - zaczynaliśmy od nocnej, byliśmy dość szybko ocenieni i na finały czekaliśmy ok 4 godz., a z wystawy wyszliśmy padnięci po 2 :) na dziennej niestety byliśmy oceniani już o 10 więc był to bardzo szybki sen ;) wystawa dla mnie na plus, zawsze to coś innego, fajna atmosfera, tylko męcząca dla psa jak i dla nas. W tym roku wybierzemy się jednak tylko na jedną, najprawdopodobniej na nocną.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś zajmujący się profesjonalnym fotografowaniem psów wybiera się na tę wystawę? Lub ktoś z dobrym sprzętem i wolnymi rękami aby pocykać zdjęcia dwóm pieskom na ringu? Chodzi mi o sobotę dzienną i nocną. Jeśli jest ktoś taki to proszę o kontakt na priv :)

Link to comment
Share on other sites

Być może moja kuzynka będzie na tej wystawie z bardzo dobrym sprzętem fotograficznym i świetnym okiem ;)
Fotografowaniem zajmuje się hobbystycznie od wielu więc jeśli kogoś interesują zdjęcia na obu wystawach piszcie do niej :)

Tutaj można ją znaleźć i zobaczyć kilka zdjęć jej autorstwa:
[url]https://www.facebook.com/monika.burza/photos_albums[/url]

Link to comment
Share on other sites

Organizacja totalnie do bani. Utrudnianie życia wystawcom do granic możliwości. Latanie po numerki między halami, panie na wejściu kontrolujące jakieś psychiczne - nie wiem, kto je tam posadził, ale takich chamskich babsztyli w życiu nie widziałam. Histeryczki, paranoiczki i chamidła - inaczej tych bab określić się nie da. Problemy robiły dosłownie ze wszystkiego, w dodatku zachowywały się idiotki, np. dziwiąc się, że pies nie reaguje na rodowodowe imię - bo tak sprawdzały czy dany pies to ten wskazany - dziwne, że pies ma imię domowe, prawda?
Po prostu ręce opadają, jak takie problematyczne dziwolągi spotyka się już na starcie... do tego chamskie odzywki "nikt pani nie każe jeździć na wystawy"... to za czyje pieniądze siedzi doopą na taborecie???????? Jeżdżę na wystawy po Europie, a z takim czymś w życiu się nie spotkałam. Brawo Bydgoszcz!!
MA-SA-KRA. Jeśli tak wyglądają wystawy w Bydgoszczy, to była moja pierwsza i ostatnia wystawa u nich. Gratuluję kompetentnych ludzi, którzy z niczego potrafią zrobić problem i histerię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...