Jump to content
Dogomania

Co do klatki dla delikatnego psa?


Majkowska

Recommended Posts

Poszukuję czegoś fajnego na dno klatki dla pointera - macie coś godnego polecenia?
Obecnie w klatce ma 3 warstwy - ortalionowy podkład (już bez gąbki bo rozszarpał...) , na to drybed i na to jeszcze materacyk Eukanubowski.
Wystarczyłoby spokojnie, ale jest problem tego typu że Waldek zwija wszystko co w klatce ma , wsadza sobie pod głowę a leży na gołej kracie. Na tyłku już sobie poprzecierał ślady na wysokości kości miednicy i wygląda przepaskudnie. Próbowałam dać poduszkę ale nią pogardził - on zwyczajnie musi zwinąć swoje kocyki...

Ostatnio oglądałam dość intensywnie pontony i zastanawiam się nad tym. Wprawdzie ponton na moją klatkę kosztuje jakieś 150zł (chyba że ktoś zna tańsze to proszę polecić :)) ale może warto.
Zależy mi żeby nie dało się tak łatwo rozszarpać a żeby pies miał miękko.

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka border terrier ma w klateczce pontonik z eko skory. Wersja no name z allegro a nie sentina ;) Na to dry bed i w koncu klatki ma kocyk. Pontonik i dry bed sa na calej powierzchni. Kocyk ma specjalnie do "ukladania" ;)

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1390741_612106032164621_458697190_n.jpg[/IMG]

3/4 dlugosci klatki na gorze i z boku jest zakryte cienkim przescieradlem zeby miala "dziuple". To zielone to pianki styropianowe, ktore kladzie sie pod panele. Mieszkam na parterze w starym domu i pode mna jest kotlownia. Ciagnie od podlogi troche. Wiec psika maja zrobiona izolacje styropianowa pod poslaniami ;)

Edited by marmara_19
dodanie zdjecia
Link to comment
Share on other sites

A eko skóra jest dla psa przyjemna?
Mój jest wersja łysa także on się o wszystko ściera itd. Nigdy nie zwracałam uwagi, ale to co ma na tyłeczku głownie kojarzy mi się z tym co się czasem ogląda u psów zagłodzonych - przetarcie kośćmi miednicy skóry:roll: Zresztą już słyszałam taką sugestię...

I nie rozpirzy mi tego pontonika jakby wymyślił że musi go zwinąć sobie pod głowię?

Link to comment
Share on other sites

Zalezy jakiej firmy jest pontonik. Eko skora jest gladka. Szybko sie nagrzewa. Na nia fajnie polozyc dry beda a na to rzucic koc niech ten sobie uklada po swojemu.

Ronnie ma pontonik za 35zl.. Czyli nic szczegolnego. Jak nie ma kocyka to rozkopuje ale dry beda- zazwyczaj jest zlozony na pol. Bo nic innego nie da sie z nim zrobic. A pntonik caly i nie naruszony.

Moj owczar ma sentine z eko skory od ponad 3lat i jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...