Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

świnkowe forum nieczynne i nie mozna się dowiedzieć :(
wklejam to co napisalam na makabrze - bo nikt tam nie wchodzi ;(
"Wy tu sobie gadu-gadu o hamaczkach a my z Evelin i Czarnym Słoneczkim kolejną świnkę ratujemy!:smile: Tego świnka, co nam Kostek wkleiła. Wszystko jest dograne ( ciekawe co nie wypali ;-))- jutro przed pracą jade po świnkę i zabieram ją z klatką do pracy. Tanitka przywiezie mój koszyk co w nim świnki wiozła do Bianki, do Wrocławia - bo nie mialabym jak jeszcze transportera dla świnka wziac z domu, gdyz mam za malo rąk :smile: - brat Evelin zabiera świnke pociągiem do Białegostoku - bo akurat jest w Wawie na szkoleniu - Czarne Słoneczko je odbierze . Ona kompa teraz nie ma - jest w naprawie - ale mamy kontakt telefoniczny :smile:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']świnkowe forum nieczynne i nie mozna się dowiedzieć :(
wklejam to co napisalam na makabrze - bo nikt tam nie wchodzi ;(
"Wy tu sobie gadu-gadu o hamaczkach a my z Evelin i Czarnym Słoneczkim kolejną świnkę ratujemy!:smile: Tego świnka, co nam Kostek wkleiła. Wszystko jest dograne ( ciekawe co nie wypali ;-))- jutro przed pracą jade po świnkę i zabieram ją z klatką do pracy. Tanitka przywiezie mój koszyk co w nim świnki wiozła do Bianki, do Wrocławia - bo nie mialabym jak jeszcze transportera dla świnka wziac z domu, gdyz mam za malo rąk :smile: - brat Evelin zabiera świnke pociągiem do Białegostoku - bo akurat jest w Wawie na szkoleniu - Czarne Słoneczko je odbierze . Ona kompa teraz nie ma - jest w naprawie - ale mamy kontakt telefoniczny :smile:"[/quote]

Jaka zorganizowana akcja :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze korzystając z okazji chciałabym poinformować, że z Poznania jaszcze jedna osoba godna zaufania chciałaby wziąć trzy świnkoosoby. Dodam że ma już przygotowana klateczkę 120cm z wyposażeniem.Wszystko czeka na świniaczki. Niestety nie może pisać w tej chwili na DGM osobiście bo siadł jej komputer , a zależy jej żeby świniaczki jechały do Poznania jednym Puckowym transportem.;)i prosiła mnie ,żebym w jej imieniu zapytała czy będzie na początku września tyle świnek żeby dla nas poznaniaków starczyło?
Czyli wyszłoby na to że 8 świnkoosób miałoby nowe domy w Poznaniu i okolicach:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon'] czy będzie na początku września tyle świnek żeby dla nas poznaniaków starczyło?
Czyli wyszłoby na to że 8 świnkoosób miałoby nowe domy w Poznaniu i okolicach:p[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: Pucka chyba będziesz musiała przedział wynająć..dla siebie i świnkoosób...
to ile świń jest wolnych? Pucka ma 2 szt na tymczasie (Zytek i Zygmunt), będą jakies z labo na poczatku września (ile? -wiesz Elurin?)...A jakby zabrakło to mozna z ogłoszeń poszukać..skoro doświnienie konieczne w Poznaniu...Poznań:loveu:
Tylko ile świń jednorazowo jest w stanie przewieźć Pucka? Odezwij sie Pucka...Może jeszcze kogoś do transportu trzeba będzie poszukać...

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem o co wam chodzi? jak to "lepiej sie czujesz"? ja cały czas czuje się bardzo dobrze. nie wierzysz ze upchnę tyle swin do transportera kociego?

Evelin- jakie dziewczyny? myslalam ze mówimy o malych laboswinkach

zasadzkas - myslisz ze pojade do znajomych z dwoma kocimi transporterami po kazdym w rece i wkazdym po kilka swin?:)

gosiu - ja cię słysze z ta klatka - ale ja musze na tymczasy miec składaną, bo nie miałaby gdzie stac w momentach gdyby nikogo tam akurat nie bylo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']no i śpią ciotki!!!!!!!!!![/quote]


Mam nadzieję Pucka że dasz radę się zabrać z labo facetami w tej ilości do stolicy Wielkopolski;) .My raczej mamy ograniczone możliwości pomocy w tym przedsięwzięciu :shake:
Ale czekamy z niecierpliwością na przybycie nowych członków naszych rodzin :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']nie rozumiem o co wam chodzi? (...)[/quote]
Pytałam jak się czujesz, bo napisałaś, że idziesz wcześniej spać i nie będzie Cię na dogo. A potem zobaczyłam, że jednak napisałaś na dogo, więc się zdziwiłam i pomyslałam, że już się lepiej czujesz i nie musisz iść do łóżka. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...