Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karena']Dziewczyna z Opola, która dała ogłoszenie na nowym świnkowym forum, wystawiła świnki na allegro za... 2 zł.

[URL]http://www.allegro.pl/item339083873_oddam_2_sliczne_swinki_morskie_rozetki_opole.html[/URL][/quote]

Odbiór z Opola do Wrocławia jest nawet już ugadany, z tym, że nie wiem jak będzie z DT :(. U mnie problemem jest przede wszystkim brak klatki i funduszy na utrzymanie tylu świnek... Jeżeli Borys i Sasza pojadą 12 kwietnia do Dody_ to jeszcze mogę wziąć maluchy do siebie, a jeżeli później to będzie problem.:roll:

Link to comment
Share on other sites

a musze przyznac ze jest 100% poprawa :cool3: sam sobie wcina, sam pije i nawet zaczol chodzic po klatce i domagac sie swojego :cool3: leki wciaz dostaje i kurujemy sie dalej ;) lekarka mowi ze w plucach tez nie slyszy takich szmerow jak na poczatku wiec bedzie dobrze :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Dzwonił Pan , który ma dziczka Homera w Azylu . Homer czuje się dobrze . Ma doskonały apetyt , rośnie w oczach , jest na antybiotykach i sterydach . Jutro znowu jedzie do kontroli . Jest w kojcu i dobija się do sąsiadów dzików . Ale nie może z nimi przebywać , bo jest na lepszej karmie i inne by go objadały :cool3:
Potrafi zaatakować człowieka :evil_lol: Z oczkami jest lepiej , już mu tak nie ropieją . Może nawet trochę widzi :lol: Pan zaprasza na wizytę do azylu . Powiedział , że cieszy się , że dziczek jest u nich i że został uratowany . I żebym się rozglądała , bo może znajdę inne maluszki w potrzebie ;)[/quote]
Hip Hip Hurra dla Bianki! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, Ayio, że jest wyraźna poprawa.
Ja też mam problemy świńskie - Benio rano zlikwidował sobie górne siekacze - oba. W walce z Batkiem. Wykryłem to ok. 8-ej, na 10-tą byłem w Oazie. Ten łobuz przez ten czas nauczył się wciągać siano bez użycia siekaczy. A po powrocie do domu zeżarł trawę i marchew drobno posiekaną plus pognieciony granulat. Pije z poidła bez problemu. Twardszy od chodnika!

Link to comment
Share on other sites

No to pięknie...To teraz kto z kim jest?
Dziś przez ok godzinę udzieliłam schronienia tymczasowego zwierzatku z ryjkiem...
A to było tak...Będąc w pracy słyszałam szcekanie psów..wyjrzałam przez okno-a tam pieski szczekały jakos podskakiwały..i trwało to trochę...wracając z pracy zajrzałam w te krzaki ale nic nie zauważyłam...potem znów to samo...no to ja znów w okolice krzaków..a tam 2 psy znęcają się nad jeżem...Jeż był sprytny zwinął się w kulkę...I psy mogły mu naskoczyć...W sumie to jeż wylądował u mnie w domu....obejrzałam czy nie jest ranny...czy jest w dobrej formie...Wszystko było ok,tuptał sobie dzielnie w kartonie...sikał...więc ostatecznie został wywieziony do lasu...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/187/18eb74b3a85d1d85.jpg[/IMG][/URL]
Taki miał świński ryjek....
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/188/9ece7807fa630ba0.jpg[/IMG][/URL]
Jeża niestety nie można trzymać ze świnkami no nie???:)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Elurin,te Twoje świnie to nie wiedzą co mają..Powierzchnia mieszkalna chyba rekordowa,jedzenie na skinienie....A wsadź tych awanturników do klatek chomiczych na ...noooo ile wytrzymasz..niech się przekonają ,że może być inaczej....
Może wtedy docenią obecne warunki....
Za dobrze mają i szukają dziury w całym...Takie świnie....:)

Link to comment
Share on other sites

Elurin - super wieści.

Jeżyk miał szczęście, że trafił na Evelin.

[B]Potrzebuję zdjęcia świnek uratowanych, dobrej jakości na banner na stronę, bo nie bardzo mogę ruszyć z grafiką.[/B]

[B]Czy chcecie zdjęcie jakiejś konkretnej świnki na bannerze, czy mam wybrać wg własnego uznania :roll:[/B]

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, a ja mam taki problem, że obejrzałam ostatnio dokładnie chłopaków i w uszach mają czarną maź, zapewne świerzb :( Nie wiem, skąd to się wzięło, nie mieli kontaktu z innymi świnkami od kiedy u mnie są. Nie drapią się ani nic... Pójdę jutro do weta po maść.

Link to comment
Share on other sites

w Łodzi (manufaktura) sa 2 swineczki.. maja cos z oczkami :shake: nie wyglada to ladnie.. Dorota czy jestes w stanie podjechac tam i spojrzec na to? Ja niestety nie dam rady w najblizszym stanie podjechac tam a szkoda aby sie meczyly, moze trzeba im podpowiedziec co zrobic bo dziewczyny ktre tam pracuja patrzyly sie i nie wiedzialy co zrobic :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jest mi smutno. Kataryna dziś napisała mi, że Gluś nie żyje. Był u niej w DT razem z trójką kolegów - ci są zdrowi. Od jakiegoś czasu Gluś był leczony na płuca...
Na chwilę obecną nie wysyłam żadnej świnki do Konina. Jak to robię, to umierają. To już trzeci prosiak...

Link to comment
Share on other sites

eh.. przykro mi :candle:
a poza tym z wiesci Speed'ego.. dzis kolejne zastrzyki na pluca bo pojawily sie znow szmery :shake: ale jest pod kontrola, prosiaczek je i pije sam wiec choc tyle jest dobrze.. jutro znow wizyta z maluchem i zapewnie kolejne zastrzyki.. a on juz tak ucieka i piszczy aby mu nie robic :shake: dzis 2 igly zgiely sie tak ma twarda skore i sie wyrywa mimo ze 2 osoby go trzymaja :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...