Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orsetta...Bianka ma dwie samiczki mamę i córkę..(sa we Wrocławiu)..Swinka Agamiki sie rozmnożyła i świnki Lexi też...tam pewnie tez będa dziewczynki..
Okolo 4-tygodniowe śwink mozna oddzialić od matki.
Chcesz jedna swinkę? Jestes pełnoletnia? Podpiszesz umowe adopcyjną?Jesli nie jestes pełnoletnia czy rodzice wiedza o zamiarze przygarnięcia swinki?Zgadzają się?
Czy masz zamiar rozmnazac świnki?
Niestety Caviarnia bardzo szwankuje ..Wam też?

Link to comment
Share on other sites

Transport się powoli skombinuje...to nie jest najgorsza przeszkoda...

Tu jest też niezłe ogłoszenie..ręce opadają..tylko,ze później ktoś kupuje te futra za cięzkie pieniądze...[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1032634_kupie_szynszyle_male_oraz_zwierzeta.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

a ta samiczka nie jedzie do Neris ?
[quote name='Gosiapk']
No i Joanna z Caviarni nie przyszła po Agutkę, nawet nie zadzwoniła, aby powiedczieć, że zmieniła zdanie, co tam - nawet nie odpowiedziała na dwa moje e-maile. Nieładnie Joanno!

Nerisek napisał, że przyjmie Agutkę pod swój dach, pytanie tylko jak dostarczyć ją z Warszawskiej Woli do Żabiej Woli (bo chyba tam mieszka Nerisek?) ? Sprawa dość pilna, bo świneczka siedzi w transporterku, gdyż w nim przyniosłam ją z pracy dla Joanny, która się nie pojawiła, a klatki w domu nie mam.

Co robić?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

kalcia - nie dostało Ci się - bo byłam w pracy i nie mogłam zbyt glosno wyrażać mojej dezaprobaty. I nie chodzi mi o to, że wyadoptowałaś, tylko że labo powinny by pod obserwacja i boje się po prostu czy pani nie przeoczy jakich niepokojących objawów.
ile sie jedzie do neris? i dokąd trzeba pojechac dokładnie?

Link to comment
Share on other sites

Apsa ale Agutka ma trafić do Neris..tak przynajmniej zrozumiałam...
Ale łatwiej jest znaleźć transport np Łódź-Warszawa,czy Kraków -Warszawa...a następnie (przy pomocy nieocenionych Warszawiaków) Warszawa Białystok,niż np Łódź -Białystok....

Pucko nie krzycz na Kalcię..przeciez ta pani chodzi do lek.Marioletty ,ma kontakt do Kalci...Marioletta pewnie jest zorientowana w problemach laboswinek...noooo ..Pucka...

Link to comment
Share on other sites

widzę, że dzięki wam transport nie powinien być faktycznie żadnym problemem. Więc zostaje tylko znalezienie odpowiedniej świnki...mi zależy przede wszystkim na tym aby świnka nie była agresywna wobec innych. Nie chcę przysparzać zwierzętom dodatkowego stresu. Moja świnka jest strachliwa, miała ciężkie życie, ale powoli zaczyna sie przyzwyczajać.
I gdybym mogła wybierać to chętnie bym przygarnęła rozetkę lub taką Agutkę.

Link to comment
Share on other sites

Pucko, opisalam pani w mailu wszelkie niepokojace objawy, zaznaczylam, ze swinki sa z labo i moga pojawic im sie ropnie. Ma obserowac je dokladnie.
Pani ma rozne zwierzeta, dlatego uwazam, ze swinka tez bedzie miala dobra opieke (co sama Marioletta powiedziala).
Dodam, ze jej myszoskoczek zyje juz 4 latka i ma sie dobrze ;) A to bardzo dlugo jak na takiego malucha ;P

Evelin, dziekuje za wsparcie ; ; Pucka jak jest zla, to jest okrutna! ; ;

Link to comment
Share on other sites

eww, mam wylaczonego, a to dziwne... nie pamietam jak go wylaczalam.. torby readi, psa jeszcze nie zrobilam, psieplasiam, postaram sie na jutro. mozesz jutro wpasc, zgadamy sie jeszcze, teraz padam na twarz, za duzo roboty mam i za wiele rzeczy na glowie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że jest wątek świnek morskich na szczurzym forum z prośbą, byście wklejali zdjęcia nowych prośków do adopcji. Coraz mniej siedzę przed komputerkiem a i nie nadążam za Wami, świńscy-pomocnicy ;)
[url]http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=968[/url]

Link to comment
Share on other sites

zasadzkas świnek mamy od groma. Z 20, albo i więcej, jak chcesz to sama się pobaw w umieszczanie zdjęć na forum szczurzym :P Najlepiej podaj link do naszego forum. Tam są cały czas uaktualniane świnki.

[url]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewforum.php?f=14[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...