Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']No i jedna wygania druga z domku. :shake:[/quote]
To może znaczą teren? Jesli tak konkurują...Tylko, że ja nie słyszałem o takich zachowaniach u samiczek.
Zostaje chyba tylko brykiet zapachowy. Są takie, widziałem w którymś sklepie internetowym (animalia albo koziołek zdaje się).

Link to comment
Share on other sites

Odezwał się chłopak z Wrocławia. Może wziąć 2 chłopców. Kto może odbyć wizytę przedadopcyjną? Ulv, Korenia? Dajcie znać, dam Wam mail, to się umówicie. Chłopak będzie w W-wie pod koniec października, odbierze wtedy prośki, może też podrzucić pozostałe do Wrocka do DT, jeśli będzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk'] Problem polega na tym, że choć im sprzątam codziennie, ludzie wchodząc do mojego pokoju kręcą nosem, że 'czuć' je. :-(
[/quote]
A może to "czuć" sianko i trociny? Rzeczywiście taki zapach w biurze może być dziwnie kojarzony i dlatego te uwagi :)
Pucka, ale trocin o zapachu cytryny, to jeszcze nie widziałam :crazyeye:
Nerisku, to dla kocika (*)
Elurin - zarządzanie funduszami UE na AGH. Dwa lata temu robiłam integrację europejską na UŚ, ale przyznam, że byłam zawiedziona i dlatego zdecydowałam się na zgłębienie tematu.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam kota!!!!!!!!
Ja się chyba powieszę..........wracając o 19 z Legionowa, zobaczyłam kociaka siedzącego przy takim niby parkingu przy lesie......przy samej drodze.
No i kurna olek dałam po hamulcach. ...........Kotek kulejąc zwiał do lasu. Bylo juz ciemno........weszłam głębiej i zewsząd dochodzł miaukot. Jednego udało mi się złapać........a raczej jedną. Z całą pewnością było ich tam więcej.

Ja nie powinnam jej zabierać do domu, w wakacje miałam śmietnikowe koty, przywlokły panleukopenię.........śmiertelną chorobę dla wszystkich nieszczepionych kotów.........zarazki utrzymują się w domu do roku.

Jestem załamana. Czuję się jak w jakimś matriksie. Zadzowniłam do jednego gostka, który rezerwował świnkę.........zrezygnował.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy jeśli napisane jest, że Straż Miejska z Wiatracznej to po prostu ktoś bidulkę na ulicę wyrzucił? :(

A co do ratowania świnek - nie macie pojęcia ile gryzoni tłoczy się w warszawskim zoo, na terenie niedostępnym dla zwiedzających...po prostu makabra. Mnóstwo koszatniczek, szczurów, świnek i królików (wiem, że to nie gryzonie;)) właśnie. Poupychane w małych klatkach, nie wiem czy posortowane wg. płci...wiem, że szczury są przeznaczane na karmę, a po co trzymają resztę i co z nią robią...nie mam pojęcia:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...