Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania z Bytomia']zostałby BOBEK :evil_lol: [/quote]
Ja jestem tradycjonalistą książkowym i postaci z kreskówki japońskiej nie uznaję:diabloti: .
Ewentualnie może być Homek:evil_lol: albo Hatifnat:evil_lol:.

[quote name='Ania z Bytomia']u lekarza z maluchem niestety nie byłam bo wszyscy zaspaliśmy... musimy iść jutro, narazie wszystko oki, goraczka sie nie nawraca, kaszlu i kataru tez nie ma wogóle - to chyba dobrze wróży :eviltong: :cool3:[/quote]
Na razie dobrze to wygląda. Cieszę się, że synkowi przechodzi. Może to faktycznie nie alergia?

Link to comment
Share on other sites

[B]Elurin[/B]... czekam na maila, na razie nic nie dostałam...

A może po prostu - podam linka do forum, napiszę kilka słów o prosiaczkach. Jak komuś będzie zależało to wejdzie na forum...

Ewentualnie mogę podać adres mailowy do mnie...

Dobrze będzie??

Link to comment
Share on other sites

APSA mam do Ciebie prosbe - zmien w aukcji szczurkowej nazwe stowarzyszenia, bo to jest Stowarzyszenie [U]Przyjaciol[/U] Szczurow (nie pomocy). Poza tym musisz byc bardzo czujna, bo szczurami interesuje sie o wiele wiecej terrarystow niz wiekszymi gryzoniami.

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem,nic sie złego u mnie nie dzieje :-) po prostu wczoraj musialam wyjechać i wrocilam dopiero niedawno,świnek bedzie miał na imie albo Lolek albo Mumin albo Fagot,ale to jest nadal do ustalenia.W kazdym razie on chyba jeszcze potrzebuje mnostwo czasu i spokoju zeby jako tako funkcjonować w innym miejscu niz laboratorium...daje sie glaskac,ale widac,ze to dla niego cos nowego,juz mniej ucieka ode mnie,aha i zaczal jeść:pogryzl troche kolbe i zjadl troche jedzenia i sianka,ale moim zdaniem jest lepiej niz było,wiec oby do przodu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zostawiłem ogłoszenia w Oazie i w Hematowecie na Krasińskiego. W Oazie trafiłem na wetkę-świnkomaniaczkę:lol:, powiedziałem co i jak, ma opowiadać o świnkach opiekunom pacjentów-prosiąt.
BTW, wszystkie szczurki z Oazy zostały wyadoptowane (ale neologizm:shake:), dziś dwie ostatnie szczurzyczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Aniuś, juz wysyłam! Zapomniałem,...:oops: To jest ogłoszenie o tych prośkach, które są u Apsy. Jak będą następne, to dam kolejne ogłoszenie. Wolałbym nie wspominać o laboratorium...[/quote]

[B]Elurin[/B]... ogłoszenia dostałam. Dzięki :). Tak więc dziś wywieszę je w "moim" zoologiku.
Te prośki Apsy są śliczniaste po prostu... A te umaszczenie agouti :loveu: .
Mója ostatnia świnka miała takie umaszczenie. Cała była brązowa, przesiana czarnym i do tego jeden wąski, biały paseczek biegnący pośrodku grzbietu... Eeeh... Śliczna była i kochana... (musieliśmy ją uśpić, miała raka... :().

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aniuś'][B]Elurin[/B]... ogłoszenia dostałam. Dzięki :). Tak więc dziś wywieszę je w "moim" zoologiku.[/quote]
Aniuś, tylko zmień zapis, tak, jak prosiłem w mailu, jeśli wywiesisz duże ogłoszenie.
Apsa - masz może jakąś umowę adopcyjną gryzoniowo-świnkową? Ja stworzyłem coś na bazie szczurkowej umowy z dogo, ale może masz coś lepszego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']OK, pasuje, najlepiej koło tej lecznicy, jeśli Piaseczno będzie aktualne, to podeślę Ci adres na priv.
BTW, zaraz wyślę umowę.[/quote]

Alez tu sie dzieje !
Wspaniale, ze te przemile stworzonka maja tylu wielbicieli :loveu: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']tak sobie mysle.. na swinkowym forum jest troche osob ktore chca kupic swinke- dlaczego nie chca adoptowac ? preciez proski zdrowe sa i mlode..[/quote]
Mogą chcieć prośka o sprecyzowanym wyglądzie, a tu takie...świnki w worku;).
A może nie pasują im akurat te? Albo może obawiają się, że po przejściach i chorowite?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomośc na gg, że ktoś o świnkach przeczytał na forum cavisiowym - umieściłam tam posta w tej sprawie:
[URL]http://cavalierkingklub-pl.com/cavisiowo/viewtopic.php?t=927&sid=7e085b5e99ca0d5867e5c55deafe4c1d[/URL]
Osoba ta pytała o szczegóły - podałam maila do Elurin i adres wątku na dogo. Może wyniknie z tego adopcja? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...