Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

invictus! - sorki - nie masz co sie czuć niezręcznie! nie było pytania - od poczatku chciałaś dziewczyny!
Insomnia - Apsa miała wziąć na tymczas 2-3 świnki. Prawda wygląda tak, ze będzie świnek 5, więc jak Apsa nie weźmie ich na tymczas wszystkich, to ja naprawdę nie wiem. Żadna z nich nie ma zapewnionego domu stałego ani w bliższej, ani w dalszej przyszłości. Usiłujemy znaleźć im domki, ale jakoś to kulawo idzie:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Insomnia - Apsa może wziąć wszystkie prośki na tymczas ,ale im krócej, tym lepiej. Ma tylko jedną klatkę 80-kę, więc małym będzie ciasno. Jeśli miałabyś możliwość zapewnić im choć tymczas (2-3 świnkom), to będziemy bardzo wdzięczni i zobowiązani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Elurin jesteś? Insomnia napisała mi pw, baaardzo długie.Jak jej TZ zgodzi się na świnkę, to swinka będzie miała tam jak w raju. Trzymamy zatem kciuki, żeby sie zgodził . TZ-ecie! Zgódź sie! Świnka morska jest niekłopotliwa !!!![/quote]

Jestem! Insomnia myśli o DS dla prosiaczka? Jeśli tak, to cudownie! Ale świnka nie powinna być sama:evil_lol:!
Pucka - masz namiary na Apsę? Muszę się z nią jakoś skontaktować przed wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Insomnia21']a one maja jakis okreslony czas pobytu w Warszawie?Czy poki co beda bezpieczne w domkach tymczasowych?[/quote]
To zależy od kota, jakie będzie miał zamiary wobec prosiaczka :evil_lol: Ja mam psice i świnkę, psica ma myśliwską krew w sobie i poluje na wszystko co się rusza, ale śwince krzywy nie robi, chce się z nią bawić, ale różnica gabarytów jest, więc zabawy są kontrolowane ;) Np. ganiają się po całym pokoju, Kaśka się jej często chowa w takie miejsce, żeby Amy nie mogła sięgnąć itd ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam 5 świnków więcej w domu...:shake:
Małe, wystraszone biedy. Mieszkają w klatce pożyczonej od mojej TZ, która to klatka stoi na szpitaliku Bolka. Mają już sianko, wodę i marchew, a będą miały trawę.
Dwaj świnkochłopcy są w kolorkach biało-beżowo-aguti, trzej biało-brązowi z dodatkami, chyba beżykiem i aguti. Zakopali się w sianie i nic nie widać.
Dziewięć świń! Ja to mam :zly7::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']w ok. Ursynowa
jak już bedzie miala swiniaki to napewno porobi im zdjęcia i wystawi - jeżeli o to Ci chodzi![/quote]
No właśnie, ja nie mogę, bo mali są strasznie przerażeni i piętrowo w domku leżą.
[quote name='pucka69'] Dwie świnki lepiej się chowaja! Poważnie mówie! Czy to ważne ile świnek będzie wklatce biegać? 1 czy 2?[/quote]
Oj, Pucka - po klatce to faktycznie wsio rawno, ale po pokoju?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie nie,chodzi mi o sam odbiór już,bo jutro mam pracę w innej czesci Warszawy,a sama mieszkam na jeszcze innym koncu miasta,ale to nic.
Dostałam warunek:ze moge zabrać świniaka do domu(Luby powiedzial,ze mam zabrac tego świniaka,o ile juz mu nie bede truła na ten temat ;-) ale jest warunek,ze tylko jednego,wiecie dla mnie samej to bez roznicy zadnej czy dwie swinki czy jedna,ale nie mieszkam sama i nie moge sama zadecydować o tym,mam nadzieje,ze rozumiecie mnie,a teraz świnki gdzie są?bo moze gdzieś blizej niz ursynów?tzn.doczytalam sie,ze chyba do 22 beda u kogos z forum,ale nie wiem dokladnie?

Link to comment
Share on other sites

Hurra! Dzięki, Insomnia!
Prośki są w tej chwili u mnie, tzn. w Centrum, blisko Centralnego. Apsa zabiera je ok. 21.30-21.45 i wiezie do siebie do Ursynowa lub do Zalesia, Górnego bodaj. Skąd będzie Ci wygodniej? I kiedy? Dobrze by było, gdybyś miała już transporter (nie wiem, czy masz), bo ja mam dwa na, jesli dziś weźmiesz świnka - 4 świnki.
Aha, rozumiem, że bierzesz świnka na stałe??? Bo nie napisałaś nigdzie wyraźnie.

Link to comment
Share on other sites

kurcze,niech chwilke pomysle,chyba wolalabym dziś-tyle,ze do Centrum mam w tej chwili okolo 40 minut(bo zlikwidowali mi taka szybka linie busowa,echh)-mieszkam na Bródnie jakby co,mam jakis koszyk plastikowy(kiedys wiozlam w nim malutkiego kotka i nie narzekal ;-) ma dziurki itp.otwiera sie z dwoch stron,bo na Ursynow to mam dobrą godzine drogi w 1 strone juz nie wspomne o Zalesiu itp. :-(
Czy ktos sie orientuje do ktorej godziny sa dzis czynne Złote Tarasy?glownie chodzi mi o sklep zoo,bo kolo mnie juz wszystko pozamykane..kurcze,tak to wszystko dzis nagle wyszlo z tym świniakiem,ze az w ogole przygotowana nie jestem,tzn.klatke mam i chęci :-)
Tak,świniak jest na stałe,bo jakby byl nawet na tymczasie to mysle ze i tak by zostal na stałe,wiec to zadna roznica ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Insomnia21']kurcze,niech chwilke pomysle,chyba wolalabym dziś-tyle,ze do Centrum mam w tej chwili okolo 40 minut(bo zlikwidowali mi taka szybka linie busowa,echh)-mieszkam na Bródnie jakby co,[/quote]
Pięćsetkę zlikwidowali??? To jest jedyna szybka linia, jaką znam na Bródno...Ale chyba jeszcze jakaś była...
[quote name='Insomnia21']mam jakis koszyk plastikowy(kiedys wiozlam w nim malutkiego kotka i nie narzekal ;-) ma dziurki itp.otwiera sie z dwoch stron,bo na Ursynow to mam dobrą godzine drogi w 1 strone juz nie wspomne o Zalesiu itp. :-( [/quote]
Taki koszyk na pewno wystarczy:lol:
[quote name='Insomnia21'] Czy ktos sie orientuje do ktorej godziny sa dzis czynne Złote Tarasy?glownie chodzi mi o sklep zoo,bo kolo mnie juz wszystko pozamykane..kurcze,tak to wszystko dzis nagle wyszlo z tym świniakiem,ze az w ogole przygotowana nie jestem,tzn.klatke mam i chęci :-)[/quote]
Kakadu w Tarasach jest do 22-ej.
[quote name='Insomnia21'] Tak,świniak jest na stałe,bo jakby byl nawet na tymczasie to mysle ze i tak by zostal na stałe,wiec to zadna roznica ;-)[/quote]
Skąd ja to znam?...:evil_lol: Tak u mnie Batman został:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...