Jump to content
Dogomania

Ból po spacerze


Guest Parysek

Recommended Posts

Guest Parysek

Witajcie chciałbym się Was poradzić. Chodzi mi o to że mój mieszaniec spaniela po powrocie do domu z dość intensywnego spaceru miewa bóle. Wydaje mi się że to między żebrami. Dotknąłem go leciutko palcami dosłownie po obu stronach tułowia a on strasznie pisnął i aż podnosił grzbiet do góry. Taka sytuacja zdarzyła się 2 raz. Czy możliwa jest aby to był uraz mechaniczny po spacerze? ok 2h w tym ok godziny luźnego biegania w górę, zbiegana z góry po polach i tak w kółko(chodzi mi o dosyć długi wał na błoniach) i ok 10 minutowa zabawa z amstaffką, gdy już wracaliśmy do domu.

Edited by Parysek
Link to comment
Share on other sites

Guest Parysek

Idę jak najszybciej, jutro z samego rana tylko chciałem się kogoś poradzić tutaj bo może to nic poważnego ale i tak się martwię, jak to każdy o swojego pupila. W sumie to zdarzyło się 3x już. Jedzenia dostają min 1.5h przed i po spacerze. Więc, nie wiem czy może to mieć jakiś związek z żołądkiem/przewodem pokarmowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

najlepiej niech wet zbada ... nasz Fado z dnia na dzień zaczął miewać bóle przy wstawaniu - wszystko wskazywało że to łapy (przy dotykaniu łopatki i łokcia) a diagnoza to był początek przepukliny oponowo rdzeniowej. Szczęście w nieszczęściu, że u niego objawiało się to od razu bólem i po rehabilitacji i chodzeniu w gipsie teraz jest w pełni sprawnym psem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Parysek

Piszę bo znów pojawił się ten problem. Po krótkiej 15 minutowej ale intensywnej bardzo zabawie z amstaffką. Była ciapa i chciałem go wytrzeć i znowu straszny pisk i mnie unikał resztę dnia bo niestety kojarzył mnie sobie z bólem i przez takie sytuacje nie chętnie czasami przychodzi na Moje odwołania bo sobie pewnie kojarzy przewodnika z bólem jaki odczuwa po przyjściu do mnie. Dziś miał mniejsze bóle bo tylko patrzył nie pewnie w zamarciu, nie piszczał, oblizywał się a potem odchodził gdy go wołałem. Coś mu jest i się martwię bardzo że to może być coś poważniejszego niż zwykła kontuzja ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...