Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Joł joł!

U nas się tyle działo, że nie miałam czasu na dogomaniowanie ;)

 

 

Dex raper, uśmiałam się przy tej jego poważnej zadartej mordzie ;)

10712906_743969112304942_214420031161424

 

My w ten weekend byliśmy w górach. Szliśmy z Ujsoł przez Mońcuł, Kotarz i Hale Rycerzową aż do schroniska w Przegibku :) Spowrotem szlismy nieco inną trasą.

Było nas czworo + 3 psy. Dex i dwie borderki :)

Będą zdjęcia to wrzucę :D

 

Wyjechaliśmy z godzinnym opóźnieniem całą ekipą. Pogoda nas rozpieściła. Cudowne słońce i widoki. Gdzieniegdzie leżał już śnieg a w zagajniczkach od północnej strony można było podziwiać oblodzone drzewa i krzewy.... ahhh szkoda było nam wracać!

W schronisku bardzo miło nas przyjęto. Zjedliśmy pyszny żurek, napiliśmy się grzanego winka... czego chcieć więcej!? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na dogo czasu nie ma, a na fejsbukach to cały czas siedzi :P 
Arniczy pewnie za Dexiem tęskni, przyjeżdżam za jakieś dwa, trzy tygodnie w czwartek  :jumpie:

OBIECANKI MACANKI! Nie przyjechała małpica :P

 

W górach super! Po tatrach nie wolno z psami to park narodowy, ale od słowackiej strony już można. Z tym, że dla psich łap to są raczej kiepskie góry. Beskidy Bieszczady z psem jak najbardziej. Jedynie trzeba uważać na rezerwaty bo tam z psami nie można. My szliśmy granicą jednego rezerwatu, na szczęście nikt nam za to głowy nie urwał :D
Na Babią nie można bo to rezerwat Babiogórski.

 

Zdjęć z Przegibka dalej nie mam kurcze.. muszę pomaltretować Kaje żeby w końcu wrzuciła ;)

 

Nie mam czasu bo pracuje i uczelnia sie zaczęła miesiąc temu to wiecie....a fejsbunio działą sam w telefonie <3

 

Ostatnio Miczkensy u nas były i myślałam, że wrzuci jakieś fotałki ale nieeeee... mój nadworny odpajęczacz galerii nawet o nas zapomniał :D

 

Dzień dobry! 

10712871_747628475272339_550255162221149

 

A tu macie z poniedziałkowego Mikospacerku.

Fotka zatytułowana:

Liście zajebiście...takie z nas z Mikowatymi rapery ^^

1012957_750544458314074_8653554654490262

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...