Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

Nieeee no tak naklepałyście, że nawet nie cytuje :P
Tak tak tak, zgadzam się, że Dex jest cudowny i zjawiskowy :D

Co do szkolenia, ja też oglądam filmiki i czytam, ale ja mam mnóstwo starych przyzwyczajeń. A poza tym, dobrze jak ktoś z boku spojrzy i powie co można zmienić poprawić albo gdzie leży problem. Ja nie jestem specjalistką (JESZCZE :P) A Dex też ma dużo zaległości do nadrobienia jeszcze w relacjach psio ludzkich :)


Dziewczyny... nie zdam tej sesji jak nic... mam tyle jeszcze do nadrobienia a projekty leżą w malinach.
Przez to że było tyle pięknej pogody a ja siedziałam z psami na dworze zamiast pociskać z projektowaniem...
Ja piernicze.. dobrze, że mam czas do września xD

Link to comment
Share on other sites

No ja od soboty zaczynam zaliczenia :evil_lol:
a umiem tyle co nic, no i fajnie :diabloti:


i jeszcze jutro do szkoły :loveu:


No cóż ja też sporo pewnie błędów robię.. w teorii wszystko kumam, ale przełożyć na praktykę to ciężko czasami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Ja też zaliczenia zaczynam :roll: Ale powoli coraz mniej mi zostaje ;)[/QUOTE]
A u mnie terminy zerowe/pierwsze są na ostatnich zajęciach za dwa tygodnie kiedy jadę na wesele :D Dla tego pewnie wszystko na drugichterminach pozaliczam.. no ale co mogę zrobić? Zaliczę co mogę w weekend,a potem bede jeździła po wpisy bo niestety indeksu je
[quote name='kalyna']No ja od soboty zaczynam zaliczenia :evil_lol:
a umiem tyle co nic, no i fajnie :diabloti:

i jeszcze jutro do szkoły :loveu:


No cóż ja też sporo pewnie błędów robię.. w teorii wszystko kumam, ale przełożyć na praktykę to ciężko czasami...[/QUOTE]


A co studiujecie dziewczyny?

Ja zauważyłam, że na kontakt z Dexem świetnie działa to plucie <3 Jestem zachwycona rezultatem, potem jak już mu się utrwali to wprowadzę utrudnienia, na razie uczę się celować do paszczy a on łapać buahaha :P Ale oczywiście raz za jakiś czas daję z kieszeni, nie zawsze z buzi, ale zawsze za kontakt wzrokowy :)
Ale posmak karmy w buzi też jest ohyda. Musze mieć przy sobie zawsze coś do picia :D

Link to comment
Share on other sites

Przychodzimy z re-wizytą ;) . Dexio fajny, ale to wiadomo.

Jak nie macie u kogo ćwiczyć to polecam się kręcić, wtedy przynajmniej, z opóźnieniem, ale można się poprawić. Jak pies ma duże problemy z łapaniem żarcia w locie i mu się zawsze gdzieś odbija albo spada na ziemię to proponowałabym najpierw nauczyć go dobrze łapać, a dopiero potem pluć, bo może być potem problem z wydłużaniem zachowania ;) .

Link to comment
Share on other sites

Haha ja to się też muszę nauczyć pluć do celu :D
Jakoś sobie poradzimy. Inna sprawa, że muszę wynaleźć smaczki którymi pluje się dobrze i dobrze się celuje :P Parówki na dłuższą metę nie ścierpię bo mnie zbiera.. sucha karma jest dobra, ale Dexowa jest za duża a Kropki za mała. Musze się wybrać do zoologika w poszukiwaniu optymalnego rozmiaru :evil_lol: Oczywiście nagroda będzie różna, bo smaki muszą być różnorodne naczej kiedyś zamiast plunąć psu smaczkiem to się na niego zrzygam :shake:

Link to comment
Share on other sites

ja już może nie powiem, jak spędziłam dziś 7 godzin w bibliotece na kodowaniu roczników magazynów prasoznawczych... po prostu obłęd, dziubanie ręczne cyferek w gigantycznej tabeli, siedziałam tyle czasu i przerobiłam 30.. zostało 60 i 2 dni :roll:
o sesji nawet nie myślę, bo mi słabo.

...a studiuję dziennikarstwo :cool3:, specjalność analityczno-medioznawcza, czyli typowa badanina, dziobanina i pisanina pseudonaukowa, wymądrzanie się, te klimaty :razz:
a Ty, Baski?

Link to comment
Share on other sites

Ja studiuję zarządzanie :diabloti:

A jaką karmę ma Dex? Brit Care dla psów aktywnych jest bardzo fajna wymiarowo ;)
kostki sera żółtego... albo suszone mięsko np. filety z kurczaka.. tyle się można poświęcić :evil_lol:
Bo gotowe ciastka psie to nie polecam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sama mu upiecz ciastka, jak ja robię psom pasztetowe to Adrian im wyjada :diabloti: Nie będziesz miała tego odruchu i świadomości, że to dla psa ;)

Ja od tego tygodnia zaczęłam zaliczenia, kolosy, projekty... A to dopiero początek, od poniedziałku runda druga. Na szczęście przysiadłyśmy we 3 z kumpelami i większość notatek już zrobiona, pozostaje tylko wydrukować. No i się nauczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Sama mu upiecz ciastka, jak ja robię psom pasztetowe to Adrian im wyjada :diabloti: Nie będziesz miała tego odruchu i świadomości, że to dla psa ;)

Ja od tego tygodnia zaczęłam zaliczenia, kolosy, projekty... A to dopiero początek, od poniedziałku runda druga. Na szczęście przysiadłyśmy we 3 z kumpelami i większość notatek już zrobiona, pozostaje tylko wydrukować. No i się nauczyć :lol:[/QUOTE]

mnie tym bardziej odrzuca jak upiekę psie ciastka.. :roll:

ja nie mam problemu z notatkami, a nauczeniem się :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Kiedyś robiłam ciastka serowe i były mega smaczne. Kaśka je zawsze wyżerała :evil_lol:
Tarty żółty ser, mąka, olej albo jajko to było, jeszcze można dać czosnek. Na blachę i do piekarnika.[/QUOTE]

Też robiłam Dorze i spróbowałam-smaczne były :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...