Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='Gabi79']Zapisuję Tinkę, niestety wspomóc finansowo nie mogę:-([/QUOTE]
Witamy serdecznie i prosimy - zostań z nami :lol:

[quote name='Livka']po 10 zł - deklaracja stała od Livki i Nikusia proszę zapisać :)[/QUOTE]
Wierni przyjaciele tyszaków są z nami! Bardzo pięknie dziękujemy!!!!


[quote name='Dulska']Tineczko malutka, ciocia spłukana doszczętnie, tylko 20 zł stałej może ci ofiarować ...
[/QUOTE]
Serdecznie witamy u Tinki. Bardzo, bardzo dziękujemy za deklarację i to wcale [B]nie tylko[/B] to [B]aż[/B] 20 zł.:multi:

[quote name='Elisabeta']Dzień dobry, Tinko. :smile:
Dobrzy Ludzie przybywają. :loveu:
A Ciocia AlfaLS musi deklaracje stałe na pierwszej stronie uzupełnić. :p
Żeby wątek był piękniejszy... ;)[/QUOTE]
Już uzupełniam :oops:, wczoraj się skupiłam przede wszystkim na zaproszeniach :lol:.


[quote name='Tianku']jestem u Tinki z zaproszenia :smile: później poczytam cały wątek[/QUOTE]
Witamy serdecznie, zapraszamy do lektury i odwiedzania Tiny i nas :lol:.

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Alfa a ja mam propozycję by zacząć wpłacać już teraz (jeśli deklarowicze się nie sprzeciwią) dorzucę mały gratisik dla Tiny[/QUOTE]
Ja nie mam nic przeciwko temu tylko musimy skarbnika wybrać :roll:.


I ... nie ukrywam - chciałabym Tinę w tym tygodniu wyciągnąć :knuje: więc kasa już niedługo chyba się przyda ;).
Myślicie, że jestem szalona? :hmmmm:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Ja nie mam nic przeciwko temu tylko musimy skarbnika wybrać :roll:.


I ... nie ukrywam - chciałabym Tinę w tym tygodniu wyciągnąć :knuje: więc kasa już niedługo chyba się przyda ;).
Myślicie, że jestem szalona? :hmmmm:....[/QUOTE]

Po cichu liczyłam,że Ty będziesz skarbnikiem...

Link to comment
Share on other sites

Jolanta08, chyba nie tylko Ty liczyłaś, że AlfaLS będzie skarbnikiem Tinki. :mdrmed:
Trzeba jak najszybciej wpłacać. Zwłaszcza, jeśli Tina miałaby jechać do hoteliku w przyszłym tygodniu...
W przyszłym tygodniu! :multi:
To byłoby cudne. Nawet jeśli jesteś szalona, kochana AlfaLS.:evil_lol:
Ja będę wpłacać na poczcie. Jestem zacofana... :oops: I wpłacę za sześć miesięcy. Czyli 180 zł plus gratis. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']podnoszę sunieczkę,po ds![/QUOTE]
Witamy serdecznie! Zostań z nami!


[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie.............[/QUOTE]

Witamy i bardzo zapraszamy do zostania z nami i Tinką!

[quote name='renatka_s']Zaglądam do Tinki, ale niestety mam dużo deklaracji i na więcej nie mogę sobie pozwolić[/QUOTE]
Deklaracje ważne ale nie wszyscy mogą składać kolejne... Kochana - badź z nami bo w większym gronie zawsze raźniej i ... mądrzej!

Kochani, jak się większość zgodzi, nie ma problemu, mogę zbierać na Tinkę :lol:. Zresztą i tak zbieram na Meggi, która u Kasi już jest :lol:.

Jak bedzie akceptacja większości porozsyłąm konto na PW.

To może się uda i niedługo Tinka pojedzie po nowe życie? Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']AlfaLS, jak znam Jaszkę, to zdecydowanie pochwała. :loveu:
Dzień dobry w niedzielę, Tinko. :smile:[/QUOTE]
To mi ulżyło :lol:.

[quote name='MALWA'][B]Witam w niedzielne przedpołudnie !

Mam słabość do staruszków (sama mam w domu kilkunastoletniego starusia), i dlatego daję 10 zł miesięcznie, na razie do czerwca.[/B][/QUOTE]
To tak jak ja z tymi staruszkami... Bardzo dziękujemy za deklarację!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy inni też tak mają, ale "moje psy", na które płacę stałe deklaracje jakoś się "zasiedziały"......................

W zeszłym roku dwa z "moich" poszły do DS, z tym, ze z jedną sunią nie dokońca wiadomo czy przypadkiem nie wróci do hoteliku........

Link to comment
Share on other sites

Ja w tej chwili płacę praktycznie na same staruszki... I niestety, telefony nie chcą dzwonić... Ale przecież nie da rady zostawić ich bez pomocy, no nie da rady...

Moja Tara ma teraz 18 lat, miała 12 jak ją adoptowałam... Już spędziłyśmy razem ponad 5 lat, mam nadzieję że kolejne przed nami... Dlaczego ludzie nie chcą starszych psiaków? Nigdy tego nie zrozumiem :shake:.

Link to comment
Share on other sites

AlfaLS, jesteś najlepszym przykładem, że staruszki mają szanse na Dom.:iloveyou:
No i właśnie... Jak im nie pomóc?
Jestem na dogo od roku. Zawsze kochałam psy, ale dogo we mnie wiele zmieniło....
Zwłaszcza ostatnio. I całkiem ostatnio dzięki wątkom Tyszaków...
Teraz na pewno adoptowałabym jakiegoś staruszka.
Zawsze brałam ze schronisk dorosłe sunie, 4-5 letnie. Ostatnia miała dwa lata, strasznie znosiła przytulisko i panie z fundacji ją dla nas same wybrały.
Ale teraz wzięłabym do domu staruszka.
I zrobiłabym to zaraz, ale nie mam zgody na drugiego psa. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...