Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

Oczywiście, że zbieramy kasę.
Schronisko odda nam Tnkę pod opiekę?
Ja deklaruję 30 złotych miesięcznie.
Plus dodatki w razie dodatkowych kosztów w przyszłości, w miarę moich możliwości.
Do transportu się dołożę także.
Hotelik Kasi Przystał... Chyba nie mogło być lepiej. Brawo, AlfaLS. :loveu:
Tina, jeszcze nie wiesz, jaki zmiany Cię czekają... ;)
Oby się udało zebrać deklaracje dla suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']widomości naprawdę dobre, kurczę tinka ja nie mam jak ciebie wspomóc tak jak twoich poprzedników i z tego powodu jest mi przykro i głupio :([/QUOTE]
No co Ty piszesz??? Już sama obecność jest pomocą :lol:. Zrobiąłś piękne banerki, podnosisz wątek! Przestań pisać głupoty, każdy pomaga jak może :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Ile Tineczka waży mniej więcej?[/QUOTE]
Tego jeszcze nie wiem. Przepuszczam, że ok. 14-15 kg. Mam nadzieję, że coś więcej będę wiedziała o Tinie jutro po rozmowie z Kierowniczką Schroniska. Na razie wszyscy, z którymi udało mi się skontaktować w Tychach to ludzie znający Tinę tylko z fotek...

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wiadomości - rozmawiałam z Kierowniczką Schroniska p. Agnieszką. Super osoba! :lol:

Nie ma żadnych przeszkód w zabraniu Tiny do hoteliku :multi:. Schronisko nie ma nic przeciwko temu :multi::multi::multi:. Oczywiście potrzeba jest osoba, która "wyadoptuje" Tinę na siebie ale oni wiedzą, że to hotelik. Tylko w dokumentach musi być ktoś kto będzie za Tinę odpowiedzialny po opuszczeniu przez nią schroniska. Myślę, że to może być Kasia a jak ona nie będzie chciała to Magda222 powiedziała, że ona może to wziąć na swoje barki. Na dobrą sprawę możemy Tinę zabierać już...

Teraz tylko od nas zależy czy uda się nam zebrać deklaracje i kiedy...

Czy ktoś może mi pomóc w rozsyłaniu wątku? Musimy nazbierać min. 200-250 zł. żeby Tinę zabrać. Na początek resztę powinno się udać zebrać bazarkami ale to min. musi być...


Bardzo proszę o pomoc w imieniu Tinki....

Zobaczcie jak ona czeka....:-(

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn1/533917_374316262589689_412457297_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-prn1/559155_374316235923025_1033442008_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/557254_374316295923019_1900741044_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash2/536303_374316319256350_293925773_n.jpg[/IMG]

Na piewszej stronie pozwalę sobie wpisać deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

Jolanta08 - Twoja deklaracja 10 zł. to deklaracja stała? Nie jestem pewna czy dobrze odczytałam Twój wpis...:oops:
Ponieważ Pani Kierowniczka spieszyła się na spotkanie niestety nie zdążyłam dopytać o wielkość Tinki - azalio, przepraszam :oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Jolanta08 - Twoja deklaracja 10 zł. to deklaracja stała? Nie jestem pewna czy dobrze odczytałam Twój wpis...:oops:
Ponieważ Pani Kierowniczka spieszyła się na spotkanie niestety nie zdążyłam dopytać o wielkość Tinki - azalio, przepraszam :oops:.[/QUOTE]

Sylo dobrze odczytałaś to stała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Dzień dobry Tinka!
I 50 jednorazowej :-)[/QUOTE]

[quote name='magda222']Miałam wpłacać dyszkę na Balbinkę od Sabiny02, ale niestety nic z tego jak zainteresowani jej tematem wiedzą, więc te skromne 10 zł na początek na Tinkę. Stała wpłata oczywiście.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za dekaracje!!!!!!!! Super!!!!!!

Tinko kochana, proszę wybacz mi ale jestem teraz strasznie zarobiona i nie mogę się zająć twoimi sparawami tak jak trzeba :oops:. Ale jeszcze dwa, trzy dni i zbieramy, zbieramy, zbieramy.... Żeby nam miejsca w hoteliku inna sunia nie zajęła :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem i w związku z tym, że najbardziej pilną pracę już załatwiłam zaczynam chodzić na żebry za kasą dla Tinki. Ni eukrywam, że chciałabym ją jak najszybciej już zabrać ze schroniska. Jak będzie ok. 200 zł. deklaracji to sądzę, ze możemy zaryzykować... Jednak jeszcze do tego sporo brakuje...

Elisabeta, Jaszka - kochane jesteście, że jesteście :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...