Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ten czas leci jak szalony i nawet nie zauważyłam, że tak bardzo dawno nie pisałam u Tinki . Wstyd i hańba lup.gif.

W  tym czasie wpłynęło dla naszej suni:

- od Dulskiej 20 zł.

- od Pauli_t 15 zł./ za 3 m-ce/

- od Agat21 40 zł./ za 4 m-ce/

- od .Nikusia i Livki 55 zł.

- od Jolanty08 10 zł.

- od Magdy222 180 zł./ za 6 m-cy/

- od Cetusiowej 90 zł./ za 3 m-ce/

- od Marudy666 30 zł./za 3 m-ce/

- od Mattilu 100 zł. / za 5 m-cy/

Razem: 540 zł. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!!! Z tej kwoty wydałam na Tinkę 70 zł. na szczepienia, odrobaczenia i zabezpieczenia przed pchełkami, kleszczami itp. A biorąc pod uwagę, że z ostatniego rozliczenia Tinka miała w skarbonce 1 zł. to na dziś w skarbonce suni jest aż 471 zł. Duuuuużo kasy   Invision-Board-France-163.gif .

Na razie lecę uaktualnić pierwszą stronkę a jutro ciąg dalszy wiadomości od nas  szczerzyzebek.gif .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na dniach postaram się uzupełnić wszystko u Tinki. Na razie napiszę tylko, że Tinka rozrabia pełną gębą  4_1_107v.gif.

A teraz pozwalam sobie zaprosić wszystkich miłośników tyszaków do kolejnych psiaków zza niebieskich krat. Bardzo proszę zajrzyjcie, liczy się każdy pomysł...

 

Link to comment
Share on other sites

Mattilu kochana już piszę co nie co  02icon_mryellow.gif.

Przepraszam za milczenie ale po tym jak musiałam zrezygnować z głównej mojej pracy jakieś parę miesięcy temu podejmuję się różnych zajęć i prac byle dalej od "mojej" znienawidzonej księgowości. Rozszerzyłam też swoją działalność gospodarczą m.in. o tymczasowanie zwierzaków. I ostatnimi czasy miałam na tyczasie bardzo chorego psiaka który absorbował mi dosłownie każdą chwilę, że już o czasie spędzonym z nim u wetów nie wspomnę. A że akurat do starych i chorych zwierzaczków mnie jakoś ciągnie to problemów mi to nie stwarza tylko ten ciągły brak czasu... Niestety psiak kilka dni temu odszedł za TM a w domu jakoś pusto, cicho i jakby kilku zwierzaków ubyło a to tylko jeden staruszek nas opuścił...

A co u Tinki? Postaram się jutro / już na 100 proc. / zrobić rozliczenie Tiny. Łącznie z wydatkami i wszelkimi wpływami... Bo jutro Tina będzie miała wielki dzień. Taki spodziewany i, chyba przez nas wszystkich, wyczekiwany... Po prostu jutro mija rok odkąd Tinka do mnie przyjechała na tymczas i obie w długiej i szczerej "rozmowie" doszłyśmy do wniosku, że czas już najwyższy z tym tymczasem coś zrobić. Ponieważ moje reklamowanie suni, jej samej pokazywanie się wszem i wobec z najlepszej psiej strony, nie przyniosło efektów to doszłyśmy do wniosku, że widocznie jesteśmy dla siebie stworzone... Ja kocham ją a ona kocha / tak mi się przynajmniej wydaje / mnie.  I już nie jest ważny fakt, że absolutnie nie powinnam sobie pozwalać na kolejnego zwierzaka. Cóż, serce nie sługa k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig. .

 

A deklaracje? Mattilu - dla Tinki już nie... Jednak gdybyś zechciała wejść na wątek z mojego podpisu... Oczywiście wyszukałam na stronie tyskiego schroniska psiaki, które nie mają praktycznie żadnych szans na wyjście ze schroniska jeśli im nie pomożemy... Taka "parszywa 10-tka", za stara, za brzydka, ze złą opinią... Jednak przykład Skubiego i Grzesia, które też były bez szans a mają swoje domu udowadnia, że czasem może się udać... Może choć jednemu z tych psiaków udało by się pomóc? Może zabrać go ze schroniska i dać szansę?  Może jakiś hotelik czy tymczas? Tak mi się marzy... One piękne są, zasługują na szansę i jeśli my im jej nie damy to kto????

Jutro będą foty Tinki  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_pl_orig..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...