Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak zrobić tak, żeby było jak kiedyś? Żeby mieć wszystkie wątki, które miałam w "obserwowanych"? I żeby w momencie kiedy ludzie zamieszczają na tych wątkach nowe posty forum sygnalizowało to? Wpłacam pieniądze na kilka psów i chciałabym wiedzieć na bieżąco co u nich, jak wyglądają finanse itd.

 

Link to comment
Share on other sites

Magda, na Dogo nigdy już nie będzie jak kiedyś... :(

A jak włączasz obserwowanie, to nie dostajesz maila przy nowym poście na wątku? Przy uruchamianiu obserwowania sprawdź, czy masz zaznaczone kropką właśnie takie powiadomienia po każdym wpisie... 

Jeśli szukasz jakiegoś dawnego wątku, który Ci zaginął, to wejdź w swój Profil, kliknij na czarnym pasie z nickiem "Moja aktywnośc". Wtedy po lewej stronie otworzy Ci się pionowe menu. Tam masz "Tematy", czyli wszystkie wątki swojego autorstwa. Są też "Posty", czyli wszystkie Twoje posty od momentu rejestracji na Dogo (dużo stron). Cierpliwie znajdziesz każdy wątek, na którym pisałaś...

Link to comment
Share on other sites

O 18.02.2016o15:33, Elisabeta napisał:

Magda, na Dogo nigdy już nie będzie jak kiedyś... :(

A jak włączasz obserwowanie, to nie dostajesz maila przy nowym poście na wątku? Przy uruchamianiu obserwowania sprawdź, czy masz zaznaczone kropką właśnie takie powiadomienia po każdym wpisie... 

Jeśli szukasz jakiegoś dawnego wątku, który Ci zaginął, to wejdź w swój Profil, kliknij na czarnym pasie z nickiem "Moja aktywnośc". Wtedy po lewej stronie otworzy Ci się pionowe menu. Tam masz "Tematy", czyli wszystkie wątki swojego autorstwa. Są też "Posty", czyli wszystkie Twoje posty od momentu rejestracji na Dogo (dużo stron). Cierpliwie znajdziesz każdy wątek, na którym pisałaś...

Dzięki :) Popróbuję, pokombinuję... 

Ale udaje się komuś skutecznie zniechęcić do tego forum...

Link to comment
Share on other sites

O 23.02.2016o15:28, magda222 napisał:

Dzięki :) Popróbuję, pokombinuję... 

Ale udaje się komuś skutecznie zniechęcić do tego forum...

Magda ja też próbowałam aż w końcu zadzwoniłam do Alfy, żeby mi podesłała wątek Tinki bo nie mogłam go znaleźć :-(

Tinka z ostatnich dni :-) 

1e5k60.jpg

2ibi695.jpg

23hsgmx.jpg

 

Wstawiam filmik z przyjazdu do nas Kory - jest tak również troszkę Tinki :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Tinka jak zwykle cudna! Jestem zakochana w tej suni!

Nic ostatnio nie piszę bo złamałam palec u prawej ręki, mam go ześrubowanego i opuchniętego i absolutnie to nie ułatwia mi korzystania z komputera... Coś ostatnio pech mnie nie opuszcza :-(.

Ale trochę tajemniczo mogę napisać, ze prawdopodobnie niedługo życie Tinki się zmieni... I to bardzo...

 

Ciekawi???

 

Dziękuję za wszystkie wpłaty, do kończ tygodnia uzupełnię wszystkie sprawy finansowe u Tinki... 

 

Link to comment
Share on other sites

Tinko, ... :)

Ciekawi, to chyba mało powiedziane. ;) Alfunia, nie znęcaj się nad nami. Napisz szybko, o co chodzi! :)

Niech palec ładnie się zrasta. Bardzo Ci współczuję, Alfuniu... :( Jeden złamany palec bardzo zmienia jakośc życia. Nie tylko przy komputerze. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, AlfaLS napisał:

Tinka jak zwykle cudna! Jestem zakochana w tej suni!

Nic ostatnio nie piszę bo złamałam palec u prawej ręki, mam go ześrubowanego i opuchniętego i absolutnie to nie ułatwia mi korzystania z komputera... Coś ostatnio pech mnie nie opuszcza :-(.

Ale trochę tajemniczo mogę napisać, ze prawdopodobnie niedługo życie Tinki się zmieni... I to bardzo...

 

Ciekawi???

 

Dziękuję za wszystkie wpłaty, do kończ tygodnia uzupełnię wszystkie sprawy finansowe u Tinki... 

 

Alfa ... litości ...

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę choć w dwóch zdaniach nie odpowiedzieć na wezwanie Livki  01icon_lol2.gif. I Elisabety też  01icon_lol2.gif .

Tinka - o ile nie będziecie mili nic przeciwko temu - przeniesie się na drugi koniec Polski, czyli do Szczecina  02icon_mryellow.gif. Niestety Perełka, która do mnie przyjechała z Tychów w październiku, odeszła za TM, Zostawiła po sobie nasze pęknięte serca i ... miejsce dla Tinki  zakochany.gif.

Tinka przyjedzie do mnie na BDT. Problemem jest transport bo ta droga taka długa. Jednak mamy dwa wyjścia. Pierwsze - ponieważ wybieram się w maju do Tychów - to wtedy zabiorę Tinkę do siebie. I drugie, koleżanka Bjuty / o ile dobrze zapamiętałam to co mówiła Kasia/ ma podobno jeszcze w marcu przyjechać do Szczecina i ona by Tinke do mnie przywiozła. Oddzielny transport nie ma sensu bo to wydatek ok. 500 zł. a Tinka jest bardzo, bardzo pod kreską...

 

Mam nadzieję tylko że  Meggi i Tinka sobie przypomną że razem mieszkały u Kasi i bez problemu się ponownie dogadają. Zresztą to tyszanki czyli sunie idealne, więc nie może być żadnych problemów...

Ciekawość troszkę zaspokojona?  Mam nadzieję, że tak   04icon_rotfl.gif.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ciekawośc bardzo zaspokojona, Alfuniu. :) :) :)

Tylko jakoś nie jestem zaskoczona tym, co napisałaś. Dziwne? ;)  Nasza kochana Alfa..

Tinko, jeszcze nic nie wiesz...

Maleńkiej Perełki bardzo żal, ale to już tak jest z psimi staruszkami...  Sunia zrobiła miejsce następnej psince w cudnym BDT AlfaLS.

Dziękuję, Lidziu. :)

Będę tu czuwac i w razie co postaram się dorzucic grosz do dalekiego transportu, gdyby była taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Mattilu - nie wiem dlaczego nie dostałam powiadomienia o Twojej wpłacie na mejla. Teraz sprawdziłam na paypalu i wpłata jest. Bardzo dziękuję!

 

Niestety, była nadzieja że Tinka niedługo u nas będzie ale chyba się nie uda :-(...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...