Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

A na koncie Tinki zmiany. Ostatnio wpłynęło:
- od Jolanty08 10 zł.,
- od Elisabety 180 zł. / za 6 m-cy/,
- od Nikusia 10 zł.,
- od Livki 10 zł.,
- od MALWY 20 zł.,
- od AlfyLS 75 zł. / za 3 m-ce/,
- od Cetusiowej 30 zł.,
- od Magdy222 20 zł. / za 2 m-ce/,
- od Marudy666 10 zł.
Razem 365 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! [/B]W tym czasie zapłaciłam Kasi 350 zł. za hotelik i dziś Tinka ma na koncie 779,85 zł.

I jeszcze pozwolę sobie skopiować moją prośbę z wątku Meggi:
[B]Kochani mam ogromną prośbę do wszystkich zaglądających do Meggi. Gdybyście gdzieś na jakimś wątku trafili na sytuację, ze jakiś psiak jedzie z południa Polski na północ to, proszę, dajcie znać. Z Bielska-Białej do Szczecina jest ponad 600 km w jedną stronę. Transport może kosztować majątek... Jeśli więc udałoby się połączyć ten transport z innym psiakiem na całej trasie albo choć na jakiejśc części to byłoby super. Sprawa jeszcze nie jest super pilna bo zakładamy, że Meggi będzie u Kasi przez lato. Jednak jeśli trafiłby się jakiś transport łączony wcześniej to sądzę, że dobrze byłoby z niego skorzystać.
Meggi ma na koncie 795 zł. To jest na dwa miesiące w hoteliku, na transport na razie nie mamy nic...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Przekazane :-)
Dzisiaj próbowałam zrobić jej nowe fotki ale niestety nasza Tinka nadal nie cierpi aparatu :roll:[/QUOTE]
Tinko - powól sobie strzelić fotki dla wielbicieli z dogo ;). Nie bądź taka.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...