Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

Magda - wszystkiego naj, naj, najlepszego :tort:. Każde urodziny to dobra rzecz. Ja sama od lat już obchodze swoje 23-cie :evil_lol:. Dzięki temu nikt nie ma problemów przy składaniu mi życzeń, chociaż im się nie miesza jak co roku powtarzają to samo :evil_lol:.

Dzwoniłam do Kasi. Ma do nas zajrzeć i napisać coś od siebie ale na razie muszą wystarczyć te wieści przekazane przeze mnie ;).
Z Tinką wszystko ok. Czuje się coraz swobodniej, jest super do zwierzaków. Chętnie wychodzi na spacery ale tak naj, naj chętniej to wraca do domu :lol:. Jeszcze w stosunku do innych osób, tych których nie zna jest nieufna. Fakt, że u Kasi mało obcych osób bywa to Tinka nie bardzo ma jak się do tych innych ludzi przyzwyczajać. Sądzę jednak że i z tym da radę ...

Niestety, żadnego telefonu o Tinkę nie było :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Tinka się wczasuje a tyczasem jej konto zostało zasilone. Wpłynęło:
- od certusowej 30 zł. - ta wpłata o którą pytałam wcześniej - już wyjaśniona dzięki magdzie222 ;)
- od Marudy666 10 zł.,
- od DULSKIEJ 20 zł.,
- od Jo37 24 zł. / za dwa miesiące/,
- od pauli_t 5 zł.
Razem 89 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]Dziś nasza czarnulka ma w skarbonce 544,01 zł.:lol:

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak rzadko wpadam na wątek ale ostatnio kiepsko się czułam:oops:
Telefonu żadnego niestety nie miałam :shake:

Tinka miewa się bardzo dobrze. Można by rzecz, że grzeczna z niej sunia:-) Tak jak pisała Alfa zdecydowanie woli spędzać czas w domu. Strasznie dobija się do drzwi i szczeka żeby ją wpuścić. Przejęła kontrolę nad psim stadem i trzeba ją troszkę kontrolować bo czasami odgania wszystkie psiaki od miski:p
Pięknie chodzi na smyczy i bardzo lubi spacery. Widok smyczy wprawia ją w euforię a za bramką podskakuję jak sarenka :-)
Postaram się jak najszybciej zrobić nowe fotki tylko ciężko się współpracuje z Tinką - nie bardzo lubi aparat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Wiedziałam, kiedy tu zajrzeć... ;)
Kasiu, zdrowia i sił Ci życzę. :iloveyou:

Dzięki za miłe wieści o Tinie.
Ja Tinkę dobrze rozumiem. Tez nie lubię aparatu fotograficznego... :evil_lol:[/QUOTE]
Kasiu - zdrowiej nam :loveu:.
A ja rozumiem i Tinę i Elisabetę - też unikam fotek :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...