Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='YxNinaxY']Witam się po raz pierwszy :)
Piękne stadko!
A śnieżne zdjęcia zniewalające :)
Pozdrawiam serdecznie ;)[/QUOTE]

Witam
cieszę się że podobają Ci się zdjęcia i dziewczyny ;)

[quote name='papillonek']My też wpadamy pierwszy raz :)
Przydałoby się więcej fotek ,bo jest co oglądać :D
Zapraszamy do siebie
Pzdr.[/QUOTE]

Witam
na razie nie ma pogody ani chęci na robienie zdjęć, także nie prędko.

[quote name='Avaloth']kurde, to ja wypadam. tylko z połowę miałam dokładnie tak jak tam pisze, i kilka naciąganych. muszę nad tym popracowac :D

ja i tak wiem ile ich jest xD
to powiedz chociaż czy masz już jakieś wymyślone.
albo mi na gadu napisz :D[/QUOTE]

ooo to masz słaby wynik :diabloti:

Część imion zostaną takie jakie są teraz, a reszta będzie zmieniona :cool3:
Wytrzymasz do niedzieli :diabloti::evil_lol:

[quote name='Agata_Roki']Mam się obawiać o przyszłość moich(od jutra Twoich) myszorków ? :diabloti:[/QUOTE]

następnym razem muszę pomyśleć zanim coś napisze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a ta poważnie to jakżebym śmiała takie cuda w wc spuścić :loveu:

Już się nie mogę doczekać niedzieli, zresztą Dominika jak widać też nie może się doczekać :evil_lol:



Ja od wczoraj siedzę z Moli na wsi :cool3: znów :cool3: ostatnio często mi się to zdarza. M. oczywiście musiała sobie kontuzji narobić (za dużo ruchu) i kulała wczoraj cały wieczór i dziś rano, ale jak poszłyśmy na spacer to szybko zapomniała o bólu :diabloti: i już jest zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']I tym postem Agato zdradziłaś tak dzielnie ukrywaną przez NightQueen tajemnicę :diabloti:[/QUOTE]

zdecydowanie za dużo tu osób z mysiego forum :mad::diabloti: nic nie da się ukryć :evil_lol:

ale jak już wiesz to nic nie mów do niedzieli :diabloti::cool3:

Link to comment
Share on other sites

O nawet nie pomyślałam,że mogę w jakiś sposób rozszyfrować tajemnicę ale z tego co wiem ma być więcej ogonków niż te ode mnie :cool3:

C&B , jesteś okrutna :eviltong: Jak możesz tak faworyzować jedną :diabloti:

A dla wszystkich odwiedzających NightQueenową galerię i zachwycających się myszkami - mam dwóch uroczych panów jeszcze do oddania razem lub osobno :evil_lol:

[img]https://lh6.googleusercontent.com/_xoqjS3cCfig/TW6OUgHxt2I/AAAAAAAAAa4/dIsQXBXx0nE/fbbvbDSCF6013.JPG[/img]

Dobrze,koniec ogłoszeń duszpasterskich i przepraszam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Ok, będę cichutko :diabloti:
Ale jednej to ci strasznie zazdroszczę... :loveu:[/QUOTE]

ja już się nie mogę doczekać :loveu: jest czego zazdrościć :diabloti:

[quote name='Agata_Roki']O nawet nie pomyślałam,że mogę w jakiś sposób rozszyfrować tajemnicę ale z tego co wiem ma być więcej ogonków niż te ode mnie :cool3:

C&B , jesteś okrutna :eviltong: Jak możesz tak faworyzować jedną :diabloti:

A dla wszystkich odwiedzających NightQueenową galerię i zachwycających się myszkami - mam dwóch uroczych panów jeszcze do oddania razem lub osobno :evil_lol:

[URL]https://lh6.googleusercontent.com/_xoqjS3cCfig/TW6OUgHxt2I/AAAAAAAAAa4/dIsQXBXx0nE/fbbvbDSCF6013.JPG[/URL]

Dobrze,koniec ogłoszeń duszpasterskich i przepraszam :loveu:[/QUOTE]

niestety od kilku dni nie mogę się porozumieć z tamtą dziewczyną :shake: nie wiem co z tego wyjdzie :razz: wszysto było ustalone a teraz cisza


wybaczam ogłoszenia prywatne w mej galerii :evil_lol:
panowie są super, ale już nie mam gdzie ustawiać kolejnych klatek :p muszę się ograniczyć do płci żeńskiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A te dalej gadaja :shake: Fotki jakies? :razz:[/QUOTE]

[quote name='Shel'][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/38686-NightQueen"][B]NightQueen[/B][/URL][/B]to teraz czas na jakieś foty ze wsi :cool3:[/QUOTE]

nie mam żadnych zdjęć :diabloti: może, ale to naprawdę [U]może [/U]będą w przyszłym tygodniu :diabloti:

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]tja Moli cudowne ozdrowienie:evil_lol:

aaa jakie myszorki:loveu:[/COLOR][/QUOTE]

jutro się dowiesz :diabloti:

[quote name='Avaloth']jacy cudowni *.*

ja wiem że one będą u mnie tylko dzień ale i tak się nie mogę doczekac :D[/QUOTE]

teraz to tylko ja się nie mogę doczekać :cool3:

[B]
Mysie panny dojechały całe do Dominiki i jeżeli ich Chester nie zje :diabloti: to odbiorę je już jutro :loveu::loveu:
[/B]
Iśka jak już je wymęczysz to czekam na zdanie relacji :cool3:

Link to comment
Share on other sites

jestem na sekundę :D
myszy są genialne, zakochałam się:loveu::loveu:
dałam im wodę, ale tylko jedna piła, jabłko zakopały w trotkach.. papier im wymieniłam bo był mokry xd
miałam już wszystkie na ręce, jedna jest strasznie ciekawska, chce wyłazić non stop ;)
a moja faworytka na żywo jest jeszcze ładniejsza, ma taką cudną mordkę :loveu: ale wszystkie są cudne, po prostu miodzio xd
Chester przez pół godziny siedział ze mną w pokoju, łaził dookoła biurka i patrzył. Odważyłam się jedną wyjąc przy nim, dotknęła go przypadkiem ogonem to ten odskoczył :D ale potem ją powąchał przez moją rękę i spoko, nie ma ochoty ich zjeść, ale strasznie nimi zafascynowany jest :evil_lol:
mogę im zdjęcia porobic ?:loveu::diabloti:

/patrz jak zręcznie napisałam, i nie wymieniłam ani koloru ani ilości xd btw powiedziałbyś mi które imiona zmieniasz a które nie bo nie wiem jak do nich mówic :diabloti:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']jestem na sekundę :D
myszy są genialne, zakochałam się:loveu::loveu:
dałam im wodę, ale tylko jedna piła, jabłko zakopały w trotkach.. papier im wymieniłam bo był mokry xd
miałam już wszystkie na ręce, jedna jest strasznie ciekawska, chce wyłazić non stop ;)
a moja faworytka na żywo jest jeszcze ładniejsza, ma taką cudną mordkę :loveu: ale wszystkie są cudne, po prostu miodzio xd
Chester przez pół godziny siedział ze mną w pokoju, łaził dookoła biurka i patrzył. Odważyłam się jedną wyjąc przy nim, dotknęła go przypadkiem ogonem to ten odskoczył :D ale potem ją powąchał przez moją rękę i spoko, nie ma ochoty ich zjeść, ale strasznie nimi zafascynowany jest :evil_lol:
mogę im zdjęcia porobic ?:loveu::diabloti:

/patrz jak zręcznie napisałam, i nie wymieniłam ani koloru ani ilości xd btw powiedziałbyś mi które imiona zmieniasz a które nie bo nie wiem jak do nich mówic :diabloti:/[/QUOTE]

właśnie widzę jaka szprytna jesteś :evil_lol:
już się nie mogę doczekać :loveu:
nawet wiem która jest twoją ulubienicą :diabloti: zapewne ta która ma wiele wspólnego ze Stefą :evil_lol:

a rób zdjęcia ile wlezie, tylko dodać je możesz na dogo dopiero jutro :eviltong:

[quote name='Shel']Niepotrzebne skreślić :diabloti:[/QUOTE]

teraz zdjęć długooo nie będzie, bo właśnie zrobiłam psu harakiri :shake:

Padła mi maszynka do golenia w połowie golenia :flaming:od połowy jechałam nożyczkami a nie jest to wcale proste, a już na pewno nie jest to przyjemne, cała ręka mnie boli :razz: a piesa wygląda tragicznie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Teraz psy mają takie fryzury... że na pewno nikt się nie domyśli, że coś Ci nie wyszło :evil_lol:.[/QUOTE]

moda, modą ale nawet ślepy zauważy że M. jest tasakiem obcinana :diabloti:

[quote name='Kashdog']Iśkowa narób duuuużo tych fot, bo ich właścicielka pewnie nie będzie nas nimi zadowalać :diabloti:


Przesadzasz zapewne ....jakbyś kiedyś zobaczyła jak "pięknie" Fifulca odpicowała to byś się wtedy przeraziła:evil_lol:[/QUOTE]

oj nie narzekaj już :diabloti: aż tak tragicznie mało zdjęć to tutaj nie ma :diabloti: jak przejdziesz kilka stron to natrafisz na jedno czy dwa :evil_lol:

oj uwierz mi - nie przesadzam, tragedia jest :diabloti::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...