Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

[quote name='NightQueen']Jakby kto pytał to jeszcze oglądam Dr. Housa, Gotowe na wszystko, [b]Chirurgów[/b] i Bez Skazy :diabloti::loveu:[/QUOTE]
no i w końcu jakiś jeden rozsądny serial :cool3: uwielbiam grey's anatomy przeogromnie :loveu: i pośmiać się i popłakać można, a też poedukować nawet w pewnych sprawach, no i perypetie bohaterów to ja przeżywam bardziej niż swoje chyba :lol: chociaż teraz już wszystkie odcinki obejrzałam i nie ma już co oglądać, bo trzeba czekać... a żadnych gossip girl to ja przy okazji tykać nie zamierzam, całkowicie nie mój gust :diabloti:

[quote name='NightQueen']ale też w malinkach i jeszcze coś by się do tego uzbierało.[/QUOTE]
ahh no i jedyna rozsądna rasa :diabloti: żartuję oczywiście ;) choć ja już od dłuższego czasu darzę wszelkie owczary miłością ogromną i niezastąpioną, a do tego teraz wszystkie inne rasy są dla mnie be, co jest mocniejsze ode mnie i dlatego trzeba wybaczyć mój rasizm :evil_lol:

a z Hugolinki to chyba coś na kształt eurasiera rośnie ;) chyba, że mu się jeszcze więcej w górę wyskoczy, to ja już sama bardzo ciekawa jestem co to z niego będzie :lol: powodzenia z małym!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agathee, to może spróbuj z Grzesiem Domkiem (tzn. z dr. Housem :evil_lol:) jest w podobnych klimatach. I trochę śmiechu, i płaczu :D Ja ryczałam jak bóbr na 18 odcinku pierwszej serii, na pozostałych raczej się śmiałam :D
A i tak najlepszy serial na świecie to Brzydula, z Filipkiem :loveu: Teraz już go nie kocham, bo po pierwsze jest zarośnięty, po drugie grają z Muchą główne role, po trzecie ten nowy serial jest do doopy :evil_lol: Brzydula jest niezastąpiona :loveu: Tam to dopiero przeżywałam :D


A co do drugiej części twojej wiadomości - ja też kochałam owczarki (niemieckie) miłością wielką i niezastąpioną i w życiu nie przeszło mi przez myśl, żeby posiadać kiedyś inną rasę - owczarek to był jedyny słuszny pies, gabaryty jak na psa przystało, piękny, mądry, a jego spojrzenie to po prostu magia. Zdania o tych psach nie zmieniłam, są wspaniałe, ale... pojawił się na mojej drodze pewien Daktyl :evil_lol: I teraz wiem na pewno, że będzie foks, mimo że teoretycznie, biorąc pod uwagę moje preferencje i warunki (czyt. króliki) ON byłby o wiele lepszy. No ale cóż, miłość jest ślepa, nie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agathee']no i w końcu jakiś jeden rozsądny serial uwielbiam grey's anatomy przeogromnie :loveu: i pośmiać się i popłakać można, a też poedukować nawet w pewnych sprawach, no i perypetie bohaterów to ja przeżywam bardziej niż swoje chyba :lol: chociaż teraz już wszystkie odcinki obejrzałam i nie ma już co oglądać, bo trzeba czekać... a żadnych gossip girl to ja przy okazji tykać nie zamierzam, całkowicie nie mój gust


ahh no i jedyna rozsądna rasa :diabloti: żartuję oczywiście ;) choć ja już od dłuższego czasu darzę wszelkie owczary miłością ogromną i niezastąpioną, a do tego teraz wszystkie inne rasy są dla mnie be, co jest mocniejsze ode mnie i dlatego trzeba wybaczyć mój rasizm :evil_lol:

a z Hugolinki to chyba coś na kształt eurasiera rośnie ;) chyba, że mu się jeszcze więcej w górę wyskoczy, to ja już sama bardzo ciekawa jestem co to z niego będzie :lol: powodzenia z małym![/QUOTE]

no to wynika z twojej wypowiedzi że jestem bardzo rozsądna :diabloti::evil_lol:
Fakt przy chirurgach można się więcej nauczyć niż na 2 latach studiach medycyny :diabloti: podobnie z dr hausem

Ja nie kocham wszystkich owczarków, lubię belgijskie i baucerony :loveu::loveu: reszta może nie istnieć :diabloti: no może jeszcze niemieckie ale w wersji staroniemieckiej :evil_lol:
Nie mam tak że lubię jedną grupę psów, moje gusta sa porozrzucane po wszystkich grupach :p

[quote name='dog193']Agathee, to może spróbuj z Grzesiem Domkiem (tzn. z dr. Housem :evil_lol:) jest w podobnych klimatach. I trochę śmiechu, i płaczu :D Ja ryczałam jak bóbr na 18 odcinku pierwszej serii, na pozostałych raczej się śmiałam :D
A i tak najlepszy serial na świecie to Brzydula, z Filipkiem :loveu: Teraz już go nie kocham, bo po pierwsze jest zarośnięty, po drugie grają z Muchą główne role, po trzecie ten nowy serial jest do doopy :evil_lol: Brzydula jest niezastąpiona :loveu: Tam to dopiero przeżywałam :D


A co do drugiej części twojej wiadomości - ja też kochałam owczarki (niemieckie) miłością wielką i niezastąpioną i w życiu nie przeszło mi przez myśl, żeby posiadać kiedyś inną rasę - owczarek to był jedyny słuszny pies, gabaryty jak na psa przystało, piękny, mądry, a jego spojrzenie to po prostu magia. Zdania o tych psach nie zmieniłam, są wspaniałe, ale... pojawił się na mojej drodze pewien Daktyl :evil_lol: I teraz wiem na pewno, że będzie foks, mimo że teoretycznie, biorąc pod uwagę moje preferencje i warunki (czyt. króliki) ON byłby o wiele lepszy. No ale cóż, miłość jest ślepa, nie? :evil_lol:[/QUOTE]

oooo taaaak Brzydka Ula wymiatała :loveu: i Violetta mnie doprowadzała do ataku serca poprzez brak tlenu w organizmie, spowodowany nadmiernym śmianiem :evil_lol:

Onki są fajne, ale jakoś mnie tak nie intrygują jak belgijskie :loveu::loveu: sa za proste w układaniu :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Violka było cool, ale na początku jej nie lubiłam :D Ale najbardziej mnie śmieszył Adam Turek :D Ten koleś wymiata :evil_lol:
I Filip! :loveu: Taki ładniutki, a nie to co teraz, wygląda jak jaskiniowiec :diabloti: I z Muchą gra, bleeeeeeeee.


E tam za proste, ale mają przynajmniej swój charakter, nie to co border collie na przykład :evil_lol: Nie mogłabym mieć takiego psa, który nie potrafi sam myśleć, ale patrzy się ŚLEPO we właściciela. Bordery fajnie jest sobie pooglądać w pracy na przykład, ale na dłuższą metę bym zwariowała :evil_lol:
A belgi nie mają jak dla mnie tej swojej magii, z owczarków zdecydowanie jak dla mnie wygrywa ON ;) Szkoda tylko, że wielka moda na tą rasę zrobiła z nimi to, co zrobiła. Gdyby były tak mało znane jak np gładkie foksy, to jestem pewna, że każdy by się za nimi oglądał na ulicy, bo one przyciągają wzrok, tylko są koszmarnie popularne.

Link to comment
Share on other sites

widziałam spoty reklamowe, faktycznie jak jaskiniowiec wygląda :evil_lol: do tego jeszcze ta wstrętna Mucha, nie znoszę jej :shake:
Turek, taaa Turek był obłędny :loveu::loveu::loveu: ale i tak złote myśli Violetty są najlepsze :diabloti:
[URL]http://brzydula.plejada.pl/zlote_mysli.html[/URL] :evil_lol:


Kiedy dla mnie właśnie owczarek niemiecki jest takim psem który bez właściciela nie myśli :diabloti: lubię je, ale nie chciałabym mieć Onka (teraz tak mówię ale nie wykluczam nic, bo ja jestem zmienna osobą :evil_lol:). Dla mnie one są po prostu za mało charakterne, już wolę te bc, bo wg. mnie ciężej się z nimi pracuje niż z Onkami :eviltong:
taaak popularność je praktycznie zabiła :roll: ale mimo wszystko to nie mój charakter psa.

A belgi, zwłaszcza malinki :loveu::loveu: to jest to :loveu:
zwłaszcza kiedy robią takie rzeczy
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Ws633nr7a74[/URL]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=LbD3qzMcJxA[/URL]
ta ich zwinność, lekka budowa, spryt :loveu: to jest to, a Onki hmm... to jak porównując lwa do geparda, gdzie gepardem jest malinka :loveu: on myśli by szybko powalić "ofiraę", onki liczą na kupę mięśni, nei są tak sprytne. Ubóstwiam sposób w jakim pracują malinki

Link to comment
Share on other sites

Też nie znoszę Muchy.

ONy nie myślą? No cóż, tutaj nasze zdania będą na pewno podzielone :evil_lol: "onki liczą na kupę mięśni" - to już jest uczłowiecznianie psa :evil_lol: Wątpię, że myśli w takich kategoriach :D

Dla mnie właśnie bc jest psem całkowicie zależnym od człowieka, nie potrafi sam myśleć, w każdej sytuacji patrzy na właściciela. Pewnie niektórym to się podoba, ale mnie zdecydowanie nie ;) ON to ON, są moją miłością od małego i nic mnie do nich nie zniechęci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi sie tez tak wydaje, że bc są mimo wszystko trudniejsze, bo nawet usiedzieć nie mogą. Nauczenie ONka sztuczek nie było problemem dla mnie, skupiał się ładnie, był zmotywowany. A jakby mi ktoś dał bordera to chyba bym ogłupiała, a pies zrobiłby dosłownie wszystko tylko nie to co chciałabym, żeby zrobił :evil_lol:


Ja tam do Muchy nic nie mam, bo chyba nawet niczego z nią nie oglądałam nigdy. :lol: I kolega nazywa się tak samo xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Też nie znoszę Muchy.

ONy nie myślą? No cóż, tutaj nasze zdania będą na pewno podzielone :evil_lol: "onki liczą na kupę mięśni" - to już jest uczłowiecznianie psa :evil_lol: Wątpię, że myśli w takich kategoriach :D

Dla mnie właśnie bc jest psem całkowicie zależnym od człowieka, nie potrafi sam myśleć, w każdej sytuacji patrzy na właściciela. Pewnie niektórym to się podoba, ale mnie zdecydowanie nie ;) ON to ON, są moją miłością od małego i nic mnie do nich nie zniechęci :evil_lol:[/QUOTE]

liczą na kupę mięśni nie w sensie że lubią być pakerami i siać postrach wyglądem :evil_lol: tylko po prostu atakując (IPO) głównie przekładają wszystko na swoją wagę i atakują tak by powalić wagą, malinki są drobniejsze, atakują w całkiem inny sposób, dla mnie one po prostu używają mózgu, a ony nie :diabloti: dla mnie są mięśnie i tylko tyle :diabloti:

Praca onka i bc nie różni się tak bardzo, oba polegają na ludziach, oba były hodowane w podobnych kierunkach, oba muszą mieć przewodnika, z tym że wg. mnie bc jest trudniej wyszkolić przez jego niekończące się pokłady energii i potrzebę stałej rozrywki i wbrew pozorom na bc trudno "wymusić" skupienie ;) Jakbym miala wybierać onek czy bc, wybrałabym zdecydowanie bc :diabloti: Po za tym ja lubię psy wpatrzone w właściciela, M. taka jest, nic nie zrobi beze mnie, choć czasami brakuje mi samodzielności z jej strony.

[quote name='Bewarka']Mi sie tez tak wydaje, że bc są mimo wszystko trudniejsze, bo nawet usiedzieć nie mogą. Nauczenie ONka sztuczek nie było problemem dla mnie, skupiał się ładnie, był zmotywowany. A jakby mi ktoś dał bordera to chyba bym ogłupiała, a pies zrobiłby dosłownie wszystko tylko nie to co chciałabym, żeby zrobił :evil_lol:


Ja tam do Muchy nic nie mam, bo chyba nawet niczego z nią nie oglądałam nigdy. :lol: I kolega nazywa się tak samo xD[/QUOTE]

tak onki sa nastawione na tryb - człowiek.
I niech mi Ewa nie mówi, że one same myślą :diabloti: bo nie myślą :evil_lol: ja osobiście za wadę tego nie uważam.


Mucha jest głupia, nie ma żadnego talentu - nie potrafi grać, śpiewać, tańczyć, nic ! nie wiem co ona w tv robi? a najbardziej mnie drażni to jej gwiazdorzenie :shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że myślą i mi nie wmówicie inaczej :D ON i BC to jak dla nie zupełnie inna bajka. I mnie zdecydowanie bardziej pasuje praca z człowiekiem ONa, bo wbrew temu, co mówicie, ONy nie patrzą ślepo na właściciela, a BC tak ;) I ja zdania nie zmienię dziewczynki, nie trudźcie się :evil_lol:

A już stwierdzenie, że nie używają mózgu jest baaaardzo dalekie od rzeczywistości :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A ja uważam, że myślą i mi nie wmówicie inaczej :D ON i BC to jak dla nie zupełnie inna bajka. I mnie zdecydowanie bardziej pasuje praca z człowiekiem ONa, bo wbrew temu, co mówicie, ONy nie patrzą ślepo na właściciela, a BC tak ;) I ja zdania nie zmienię dziewczynki, nie trudźcie się :evil_lol:

A już stwierdzenie, że nie używają mózgu jest baaaardzo dalekie od rzeczywistości :diabloti:[/QUOTE]

a ty nie zmienisz mojej opinii na ten temat :diabloti: dla mnie onki są równie ślepo wpatrzone jak bc, tylko mają inny system pracy, przede wszystkim nie są aż tak ruchliwe i nie tak inteligentne :diabloti: o czym świadczą rankingi :eviltong:
oczywiście żeby nie było niedomówień, nie mam nic przeciwko onków, ale nie wybrałabym go na swojego psa. Ale przynajmniej co do jednego się zgadzamy - foksa :evil_lol:


moja idealne malinoiski :loveu: jak szczeniaka to tylko stamtąd :diabloti:
[URL]http://www.malinois.com.pl/informacje[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Brzyd Ula była świetna :loveu:
Ten nowy serial z muchą oglądam ale w jej miejsce mogłaby być inna aktorka;P

A co do skojarzeń z muchą to jeda dziewczyna u mnie w szkole ma tak na nazwisko i jest parą rudego, swoją drogą sama też się niedawno przefarbowała na taki kolor:evil_lol: ;P Razem tworzą parę: Rudy i ruda :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Brzyd Ula była świetna :loveu:
Ten nowy serial z muchą oglądam ale w jej miejsce mogłaby być inna aktorka;P

A co do skojarzeń z muchą to jeda dziewczyna u mnie w szkole ma tak na nazwisko i jest parą rudego, swoją drogą sama też się niedawno przefarbowała na taki kolor:evil_lol: ;P Razem tworzą parę: Rudy i ruda :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE]

też mam rude włosy :diabloti:
chociaż ostatnio robiłam eksperyment, także od dołu mam czekoladowe, a góra ruda :cool3:


skończyłam oglądać 90210 :placz: i teraz nie mam co oglądać :placz: muszę jakiś nowy serial znaleźć :diabloti:


[CENTER]latająca M.

[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/58/dsc0422s.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']też mam rude włosy :diabloti:
chociaż ostatnio robiłam eksperyment, także od dołu mam czekoladowe, a góra ruda :cool3:


skończyłam oglądać 90210 :placz: i teraz nie mam co oglądać :placz: muszę jakiś nowy serial znaleźć :diabloti:

[/CENTER][/QUOTE]

Ale nie masz rudego chłopaka :diabloti:

Polecam Pretty, Little Liars :loveu:
Ewentualnie Hellcats:D

;D
Fajny Latający chlebek:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']eee, tylko jedna fotka ? :diabloti:

Ja bym w rankingi "inteligencji" nie wierzyła, często psy różnie pracują i nie fair jest pakowanie ich do jednego worka :eviltong:. Malinę planujesz ? :cool3: Mnie się bardzo podobają zagramaniczne (Axa chociażby) i chyba stamtąd bym ściągała :siara:



Skinsów proponuję :cool3:[/QUOTE]

ciesz się że w ogolę jest jakieś zdjęcie :diabloti:

A ja wierzę w ten ranking, wiem że psy pracują na różne sposoby, ale ranking był robiony w ten sposób że w różnych konkurencjach była oceniania praca psa, tak że każdy mógł się we wszystkim wykazać (gdzieś to czytałam).

Chciałabym ale jeszcze nie teraz... ;)
Jakbym miała ściągać psa z zagranicy to brałabym psa z Izraela :loveu: oni mają tam genialne psy, prowadzone pod kątem IPO :loveu: ([URL="http://www.israeldogs.com/eourdogs.html"]KlIK[/URL])

Skinsów? ugh.. nie lubię :diabloti:


[quote name='Sweet']Ale nie masz rudego chłopaka :diabloti:

Polecam Pretty, Little Liars :loveu:
Ewentualnie Hellcats:-D

;D
Fajny Latający chlebek:-D[/QUOTE]

skąd wiesz że nie mam? :diabloti:


zobaczę czy mi się spodoba :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']takie rzeczy zostawiam dla siebie :diabloti:

pomyślimy...
Jeszcze mam zaległy sezon Gotowych na Wszystko :evil_lol:[/QUOTE]

Ale jesteś :foch:

Ja Gotowych na Wszystko widziałam już wszystkie sezony.;P nie mam co oglądać:P tylko ostatni odcinek Pamiętników Wampirów mi został:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']pamiętniki widziałam wczoraj :diabloti: fajny odcinek, idź szybko oglądać :cool3:[/QUOTE]

Obejrze jeszcze dzisiaj ale muszę siostrę zawołać bo ogląda ze mną :evil_lol:
ale mam ściągnięty odcinek i napisy:D

Czekam już na następne odcinki wszystkich seriali bo mi się nudzi;P chyba muszę jakiegoś fajnego filmu sobie poszukać:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Obejrze jeszcze dzisiaj ale muszę siostrę zawołać bo ogląda ze mną :evil_lol:
ale mam ściągnięty odcinek i napisy:D

Czekam już na następne odcinki wszystkich seriali bo mi się nudzi;P chyba muszę jakiegoś fajnego filmu sobie poszukać:P[/QUOTE]


Kurcze, ja ostatnio zaczęłam oglądać Pamiętnik Wampirów i strasznie wciągające to jest! I czekam teraz na ten 35 odcinek. Wie ktoś czy można go już z napisami PL w necie obejrzeć :diabloti:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Kurcze, ja ostatnio zaczęłam oglądać Pamiętnik Wampirów i strasznie wciągające to jest! I czekam teraz na ten 35 odcinek. Wie ktoś czy można go już z napisami PL w necie obejrzeć :diabloti:?[/QUOTE]

35? czyli 13 2serii?:D
Jest już z napisami na iitv.info ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Obejrze jeszcze dzisiaj ale muszę siostrę zawołać bo ogląda ze mną :evil_lol:
ale mam ściągnięty odcinek i napisy:-D

Czekam już na następne odcinki wszystkich seriali bo mi się nudzi;P chyba muszę jakiegoś fajnego filmu sobie poszukać:P[/QUOTE]

supeeer odcinek :cool3::diabloti:
ja wczoraj oglądałam horror, który standardowo straszny nie był, ale grał mój ukochany aktor - Ryan Reynodls :loveu::loveu:


[quote name='Kashdog']Kurcze, ja ostatnio zaczęłam oglądać Pamiętnik Wampirów i strasznie wciągające to jest! I czekam teraz na ten 35 odcinek. Wie ktoś czy można go już z napisami PL w necie obejrzeć :diabloti:?[/QUOTE]

oj tak... pamiętniki są bardzo wciągające i ogólnie genialne :loveu: a najlepsze to jest to że jest tam zły Damon :diabloti::loveu::loveu:

35 odcinek? :crazyeye: to mnie zagięłaś, widziałam wszystkie wypuszczone odcinki
, ale nie ma tam 35 :diabloti: ale jeśli mowa o 13 tak jak pisała Ada, to owszem jest już w sieci z napisami, wczoraj widziałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']supeeer odcinek :cool3::diabloti:
ja wczoraj oglądałam horror, który standardowo straszny nie był, ale grał mój ukochany aktor - Ryan Reynodls :loveu::loveu:
[/QUOTE]

:D To muszę jak najszybciej obejrzeć:D
O jaki horror to był??:P
ja tam na każdym się boje;P haha;P A jak się nie boję to na złość wszystkim komentuje to co mnie śmieszy:P

Link to comment
Share on other sites

Jakbym miała ściągać psa z zagranicy to brałabym psa z Izraela :loveu: oni mają tam genialne psy, prowadzone pod kątem IPO :loveu: ([url="http://www.israeldogs.com/eourdogs.html"]KlIK[/URL])

Faktycznie super psy mają :loveu:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...