Jump to content
Dogomania

Emir(Kabzik)- czyli kolejne cztery łapy na deskach schroniskowego boksu...


Ojcik

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=#3E454C][FONT=lucida grande]Opis:
Emir to młody pies(1,5roku), średniej wielkości(do kolan, 21kg). Jest wesołym psiakiem, który lubi się przytulać i spędzać czas w towarzystwie człowieka, któremu poświęca znacznie więcej czasu i uwagi niż swoim czworonożnym przyjaciołom. Raczej nie ma problemu w kontaktach z małymi psami, pojawiają się one dopiero gdy w grę wchodzi jakiś duży pies(oczywiście od reguły są wyjątki). Poza tym Emir szaleje na punkcie jakiegokolwiek jedzenia co na pewno ułatwi w dużym stopniu pracę z nim oraz pozwoli na szybsze wyeliminowanie niechcianych zachowań związanych z niechęcią do większych czworonogów. Psiak jest wykastrowany.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=lucida grande][B][U]
Kontakt w sprawie adopcji: [/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#3E454C][FONT=lucida grande]
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 602 553 451

I kilka zdjęć :)
[/FONT][/COLOR][/SIZE][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BQWhpYgD6mU/Ur7qcZGQsCI/AAAAAAAAps0/6B7G6fuaSZE/s512/DSC00351.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DcowtOjbV0c/Ur7qi8foNwI/AAAAAAAAptM/_CbkxEKIKxY/s640/DSC00354.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rWEhsUmBNGc/Ur7rfrbEdBI/AAAAAAAApxY/EtCqjGJ4zbU/s512/DSC00388.JPG[/IMG]

Edited by Ojcik
Link to comment
Share on other sites

jestem jestem;)
odp z tablicy.pl, żeby u Mamby ni pisać

"[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Nie wiem, jak miał na imię, nie był bity na pewno, po prostu biegał stale sam luzem, do każdego kto przechodził to podbiegał, więc zamknięcie tak na niego wpływa. Tam auta nie jeżdżą, więc tak sobie żył przed domem. On wczesnym rankiem robił kurs po okolicy. jest łagodny, ma ok. 3-4 lat. Podejdę tam z mamą podpytać, choć myślę, że gdyby chcieli go odzyskać, to te dwie ulice podeszliby do schroniska dowiedzieć sie, czy nie trafił, albo chociaż do nas podeszliby zapytać, czy go nie widziałyśmy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]pozdrawiam"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']jestem jestem;)
odp z tablicy.pl, żeby u Mamby ni pisać

"[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Nie wiem, jak miał na imię, nie był bity na pewno, po prostu biegał stale sam luzem, do każdego kto przechodził to podbiegał, więc zamknięcie tak na niego wpływa. Tam auta nie jeżdżą, więc tak sobie żył przed domem. On wczesnym rankiem robił kurs po okolicy. jest łagodny, ma ok. 3-4 lat. Podejdę tam z mamą podpytać, choć myślę, że gdyby chcieli go odzyskać, to te dwie ulice podeszliby do schroniska dowiedzieć sie, czy nie trafił, albo chociaż do nas podeszliby zapytać, czy go nie widziałyśmy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]pozdrawiam"[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

To ja pisałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny... wielkosc napiszcie 'do kolan', a wage 15kg... nie bedziemy psu, ktory sie boi dzwieku otwieranyh drzwi machac kijami nad glowa i wsadzac na sile na wage... jak sie troszke bardziej otworzy to go zmierzymy, zwazymy, a i nowy opis sie pewnie za tydzien/dwa pojawi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojcik siedziała z Kabzikiem w korytarzu na kanapie, w pewnym momencie weszły jakieś psy i któryś zaczął warczeć.. Kabzik się tak przeraził, że wskoczył Darci na kolana i tak siedział... niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia, ale wyglądał mniej więcej tak...
[IMG]http://i40.tinypic.com/30sy7o6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kilka ważnych informacji: Kabzik, jak się okazało nazywa się Emir i na to imię reaguje więc myślę, że nie warto mieszać mu w głowie i zostanie Emirem(ku zadowoleniu niektórych:D), psiak już jest dużo weselszy, został wykastrowany, waży 21 kg i agresję wykazuje na ogół tylko w stosunku do dużych psów(poza Alfą bo to już jego najlepsza kumpela spacerowa:loveu:), ważną informacją jest także to, że właściciele, którym uciekł nie chcą go:shake:, ale nie poddajemy się, Emir to tak świetny psiak, że na pewno znajdzie się dla niego ciepły kąt w jakimś domu;)

P.S. Nowy opis w pierwszym poście :)

Edited by Ojcik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...