Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Os jest teraz tyle, że człowiek nie nadąża ich odganiać, a ja oczywiście zaraz panikuje bo uczulona jednak jestem :(

fajnie, że córa tak ładnie Ci je, mój czterolatek jest niejadkiem z krwi i kości więc pora jedzenia to najgorsza jaka może być

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha dobra Hanka :D

 

niech przyjdzie do mojej mamy na działke , bedzie miała raj , tyle w tym roku obrodziło porzeczek i jeżyn ze bedzie mogła jeść aż pęknie :D

 

My co idziemy do mimy po chleb to młody wychodzi ze sklepu z wielkim biszkopte w łapce :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Jezusie! Jestem! No. To teraz od poczatku:

 

Załatwialiśmy pieprzony kredyt od poczatku jesieni. No kosmos totalny. Jeszcze w pracy musialam błagac na kolanach o zmianę umowy. Zmienili na czas nieokreslony. poryczałam sie ze szczescia normalnie. Kupilismy. Czekalismy az Zbywcy sie wyniosa. I tak sobie od 29 grudnia ur. mieszkamy  u sie! :D 

Jest dobrze. Nawet bardzo. Pies zadowolony.no dobra, żartowałam- jest nieszczesliwy bo musi spac w swoim legowisku bo juz nie mamy osobnej sypialni :D na poprzednim, przejsciowym, mieszkaniu mielismy 3 pokoje i on sobie miałcalusienski salon dla siebie- nie omieszkał spac tam gdzie mu nie wolno ;D zaraz pododaje jakies zdjecia. Wróccie juz do mnie :( ja juz bede!!

Link to comment
Share on other sites

4092341_1934955_1011964275493515_6984170  Tu sie bawi Hanka. Pies tam wchodzi i udaje, że jest księciem i ma swoj zamek :D 

 

 

4092338_735114_1008160289207247_77655992 Hancia na troche wyrosła. Troche bardzo. W tym roku zapisuje ją do przedszkola. Ta mysl mnie przeraza...

 

4092339_1934196_942856135769831_83621478 Oto nasze nosidło :D musialam kupic juz cos w wiekszym rozmiarze, tz w toddler, a na Tule mnie nie stac, wiec wybrałam cos, co bedzie z indywidualna aplikacja ;) Wyszło cudnie. Juz powoli slucham jak ja to krzywdze dziecko ze ją JESZCZE noszę, ale Hania jakos sama przynosi i chce opa opa :D a spacery z psem i tulącym sie dzieckiem na plecach są wspaniałe!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...