Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

E spoko,ja się przyzwyczaiłam do komórki.
Mam karte do internetu za free więc cały dzień na fejsbuczku itd.
Gdyby nie to to teŻ bym opisywała pracę jako monotonię. A tak to... na dogo to,na fb tamto...

A czy któraś umie w wersji kom dodać foty?

Link to comment
Share on other sites

Majkowska- ja to nawet nie wiedzialam, że tu zagladasz;p 

 

Cicho, dam fotki jakieś ;p Hanka-huragan, nie dziecko. nie mam czasu sie po dupie podrapać bo ja nie praca, to Hanka, albo to pies, albo wyjsc gdzies czasem wypada się odchamić. Nie sądziłam, że praca na produkcji bezie mi się podobać :D

 

Z ciekawostek to ostatnio: Pies zjadł zawartość nocnika. Hance idą górne trójki. Hanka nadaje jak bielicka tylko po swojemu. Pies i Hanka potrafią się razem bawić: w "akuku" ( tego pies nie za bardzo kuma, ale Hanka się  cieszy), " bede Cie gonic bo masz żarcie", "Ojej, szarpaczek!", "Tu ma piesek oczko/nosek/zębiska". 

 

Poza tym jestem dziwną matką bo dziecku słodyczy nie daje i do chodzika nie wsadzam :D Co ja się nasłucham to moje,ale ciśnienie mi juz momentami skacze. Oddechy trzy i jakośto przełykam

 

2619048_WP_20150531.jpeg

 

2619047_WP_20150419_008.jpg

 

2619045_WP_20150321_003.jpg

 

2619044_WP_20150506_010.jpg

 

2619043_WP_20150511_009.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No ok, wiec opowiadam, zdjecia tez jakies tam będą. Ekhem, ukhem,, uwaga!

Może w pkt będzie łątwiej. 

1. W pracy super, obecnie urlop, jeszcze do poniedziałku :) Moj pierwszy, prawdziwy, pełnopłatny urlop LATEM- w gastro o tej porze roku sie zapierdala :D 

2. Walczymy z osami. Psa dziabneło dwa razy, mnie raz ( skonczyło sie az na lekarzu bo noga taaaaaaka bania, a uczulenia nie mam. zastrzyyk w dupke miałam :(  ) no i dzisiaj TŻta uwaliła w stopę. 

3. Pies teraz spi, wczoraj bylismy na spacerze z kolezanką bulwą <3 przed południem, póki takiego żaru z nieba nie było, ale zdjec nie robiłam bo psy gdzies toczyły sie za nami a ja sie zagadałam z kolezanką :) Potem juz ledwo szłam, wiec kierunek dom-telefon i do lekarza. 

4. Pies ostatnio focha walnał, bo go męczyłam z odciskami łapki- farbkka i na kartkę. Zamarzył mi się wytatuowany odcisk łapy ;)  jutro sie okaze, czy moge sobie na niego pozwolic pieniężnie.  OBY! no to zaraz zdjecia ( choć mam nadzieje, że przez ten tekst przebrnęliście ( chyba, że nie ma na sali faceta- to przebrnęłyście) i zamiast napisac " super focie' to chociaz napiszcie wyrazy wspolczucia dla całej rodziny ( Bogu dzieki, Hany nie dziabnęły) z powodu os. ;p

Link to comment
Share on other sites

I troche z wycieczek ( kurcze, myslalam, że mam wiecej z piesełem, ale on tez tam był jak coś!! )

 

Moje bardfzo żarte dziecko, wrąbało tutaj poł wiaderka porzeczek. Masakra :D

[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/291/2997164_WP_20150803_008[1].jpg[/img]

 

 

W restauracji oczywiście trzeba zamawiac jej juz normalne jedzenie- inaczej my sie nie najemy bo ogołoci nasze talerze. Choć i tak jestem mega dumna, że w wieku 15mcy tak je widelcem sama :D <3

2997165_WP_20150802_026.jpg

 

 

 

Moja facjatka :S Na szwajcarke idziemy, wszystko pieknie ładnie, do czasu aż...

2997166_WP_20150802_006.jpg

 

 

...aż nie ujebała mnie ta franca!!

2997167_WP_20150802_009.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...