Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Są chusty i za 1000zl, ale na te.mnie nie stać :]

I tak jestem dumna, ze mam chustę z 50/50% bawelna/konopie, miedys myslalam ze są poza zasięgiem:D

Ogólnie dzien dzisiaj do dupy <3

Wczoraj za to Rico poznal kolegę... Rico:D szlam wieczorem z nim i jakis kundel latal po ulicy, pani go gonila o darla sie "Rico chodz tutaj, wracaj, chodzzesz!!!!" :D ladnie sie przywitali, chcieli sie pobawić no ale tamtego pani gonila a mój na smyczy, cóż... A dzisiaj poznal beagla, ale tylko poplatalo sie smyczami i musialam z panem sie odplatac :D

Link to comment
Share on other sites

My wózka używamy tylko jak mam obydwu psom piłkę rzucać, czyli albo tylko przed dom albo sporadycznie gdzieś dalej.

 

A ja się pokusiłam na żakard LL i chyba będzie z tego cudowna narzuta bo twarde i niemiłe przy pierwszym macaniu  :lol:

 

Szkoda że Rico się z kolegą bliżej nie zapoznał, łatwo by było na spacerku wołać dwa psy na raz jednym imieniem :)

Plątania psów nie lubię bo boję się że któremuś nerwy puszczą i ciężko awanturę rozgonić :/. Mi się raz "mój" ON splątał z rhodezjanem, tzn. byli luzem, ten 'mój' zaczepił kolcami o jego szelki i jak właściciel tamtego je rozczepiał miałam duszę na ramieniu.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nerwowo nie wytrzymywałam z Kluską, bo ząbki. A ja nerwus ostatnio, chociaz dzisiaj nie pękłam zbyt mocno, tylko troszke sie podłamałam. Za to poszłam na spacer z psem na łąki, sama. Napisałam do pewnej dziołchy z mojego iasta, co ma fajna sunie i tez z nią chodzą na pobliską łąkę ( ale ja tam psa nie puszczam bo zbyt duzo kotów sie kreci) ale nie odczytała chyba jeszcze, albo wyszłam na idiotkę i wariatkę bo na siłę szukam znajomych :D Poszłam sobie wiec, doczepiły się dwa psy, przyjaźnie się Rico wąchał, mialam nawet nadzieje, że pojdą za nami na ląkę ale nie. Wiec Rico ganiał sam. Tak, ten pański piesek, z marznącą dupą biegał po śniegu :D bez derki :D

 

 

Łojaciepietrek!! Śnieżka! Pani, widziałaś?!

1590389_100_3382.JPG

 

1590390_100_3388.JPG

 

1590391_100_3397.JPG

 

1590392_100_3403.JPG

 

Biegne do Pańci <3

1590388_100_3381.JPG

Link to comment
Share on other sites

czytając o tych ząbkach i ciągłym płaczu dostałam gęsiej skórki ;) dzieciak się męczy ale czasem można faktycznie sfiksować :/

moja sucz w tym roku miała tylko 3x kubrak i to w ogrodzie jak stała bezczynnie gdy ja ostatnie  liście grabiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...