Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Wy to umiecie narobic wątpliwoci, czy dobrze wybrałam... ah  :lmaa:

 

Spacerek zaliczony, dzisiaj bylam sama na polu bitvy furtro&dzieć. Spotkalismy znajomych ktorzy ostatnio przygarnęli coś na kształ cziłki, ale bardzo bojaźliwa- Rico ją pierwszym razem tak wystraszył ze upadła w błoto,  a biała jest :D 

Link to comment
Share on other sites

Noeee, nawet dupki powqchac nie dala a Rico juz taki ucieszony szedl :D

kluska jest dzisiaj okropna po tym szczepieniu a jeszcze na dodatek TZ w pracy na 12h, wraca za 30min jakoś...

za to jutro...drugie spotkanie chustomatek :D zacieszam. Tylko pojade wcześniej żeby na spokojnie napić sie kawy i cos zjesc bo ostatnio zamowilam kawę i wypilam ka zimna jak wychodzic juz mialam bo inaczej sie nie dalo :) no i biore wózek tym razem, Kluska juz za ciezka żeby ja nosic i przynajmniej kawe wypije na spokojnie. Będę siedzieć i oczekiwać inne mamy- jakoś nigdy nie lubiłam przychodzić do grupy, wolalam byc pierwsza i czekac aż inni dołącza:D

Link to comment
Share on other sites

Ja świąt ni czuje, jeśli nie ma śniegu :)Może mi nawet stado reniferów z Mikołajem wylądować pod domem- bez sniegu nie ma Magii świąt! :D

 

Oooooooooooooo, dokładnie.

 

Cały grudzień i styczeń proszę śnieg :D

Bardzo prooooooooooooooooooooooooooooooooszę :grins:

Link to comment
Share on other sites

u nas dzisiaj chodno, musialam Klusce kominezonik jesienny obrac :D w koncu, bo zaraz wyrosnie a on taki ładny :D

 

 

Uwaga uwaga, w przyszłą sobote ruszam na: ZAMOTANĄ SALSE czyl tany tany z Kluską w chuscie  :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:  uroki mniejszego miasta- nie kosztuje to 200zł tylko 55 za miesiac- 4 spotkania po 45 min.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...