Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

kucharki... to teraz ja.

 

spaliłam garnek - gotowałam ciecierzycę, która gotuje się milion godzin do miękkości, więc przykryłam i poszłam w cholerę. 

po godzinie (zwyczajowo trzeba gotować nawet dłużej) poczułam okrutny swąd...no cóż, nie przyszło mi do łba, że ta woda WYPARUJE i wypadałoby od czasu do czasu dolać... 

 

 

 

ale to jeszcze nic - raz smażyłam sajgonki na totalnej zj*bie, zmęczona jak wszyscy święci, no ale kolacja musi być, a że przyszykowałam wcześniej to wystarczyło tylko obsmażyć na oleju.

nalałam do wielkiej, głębokiej patelni dużo oleju, czekam, czekam... czaję się ziewając, żeby już wrzucić te nieszczęsne sajgonki...i co? trzeba sprawdzić, czy nagrzał się olej.

 

niewiele myśląc...wepchałam palucha do samego końca na głęboki, rozgrzany olej  :placz:  :placz:

 

tż wiązał mi opatrunek siny na gębie ze śmiechu... 

Link to comment
Share on other sites

Madzia, to tylko tyle wpadek w pracy mam :( jestes dobra pracownica! Ktoś na pewno mnie gdzieś zatrudni, prawda? :( nie spóźniam sie, nie obijam, nie lubię nic nie robić w pracy. Raz gralam z szwfowa i kelnerką w karty 2h ale potem poszlam mimo ze kazaly jeszcze siedziec! Poszlam okap umyć!!

Ja parę miesięcy pracy szukałam i znalazłam to i Ty znajdziesz, na pewno :). Tylko zacznij szukać trochę wcześniej, a nie jak ja po jakimś czasie bezrobocia ;)

 

Jeszcze żadnego garnka nie spaliłam, raz Maniuli cukinię usmażyłam w garnku :siara:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam krajalnicy, na szczęście :jumpie:

 

komp mi śmiga prawie super , powracam do Was :laugh2_2:

 

też  nigdy nie miałam i nie chciałam mieć ale teściowa swoje .... i udowodniłam jej całkiem niechcący że ja jeste zdolna do wszystkiego  :megagrin:

 

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper wieści :D

Link to comment
Share on other sites

Mam ta nowa chyba Fantasie mus jogurtowy z sosem czeko z migdałami- osobiście nie polecam :D

 

migdały same lubie ale przetworów migdałowych już nie :D

 

Bo Ty to pewnie sobie grube kromy kroisz :D

 

No takie średnie bym powiedziała ale pewnie jak dwie takie juz pokrojone :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...