Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Chiał, tez bym chciała bo mega milusi i mięciusi :D Przymierzałam Hane bo listonosz przyniosł, wyjęłam ją, poszłam do kuchni, i zastałam go tak o- w kombinezonie. I spał tak w nim jeszcze pol dnia, ale niech se spi chopak i tak do prania potem szedł kombinezon ;)

Link to comment
Share on other sites

Monia, Rico siersci tam nie gubi jakos masakrycznie, poza tym mamy wystarcająco mocny odkurzacz- problem jest inny- czasem wymkie się tam z dental stixel, takim z aleoesem zielonym i po nim jakies dziwne plamy sie porobiły. Teraz go gonimy- ostatnio chciałam filmik nafgrac jak próbuje czmychnac i na pytanie " A gdzie pan sie wybiera" składa uszy, głowa w dół i wraca za marchewką powoli, mija mnie i biegnie na legowisko :D:D:D kocham go :D

Link to comment
Share on other sites

Rico sie podoba, Kluska się [podoba, tylko ja Wam sie cos nie podobam :D

 

Spacer zaliczony, gorąco jak diabli jednak i wrcilam wczesniej bo Kluska bluze za gruba miala a jeszcze chusta.. w domu dałam rade jej zdjąć bez budzenia i spi nadal na szczescie :) potem jeszcze raz wyjdziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Rico sie podoba, Kluska się [podoba, tylko ja Wam sie cos nie podobam :D

 

Spacer zaliczony, gorąco jak diabli jednak i wrcilam wczesniej bo Kluska bluze za gruba miala a jeszcze chusta.. w domu dałam rade jej zdjąć bez budzenia i spi nadal na szczescie :) potem jeszcze raz wyjdziemy :)

Bo tylko małe jest ładne, daj zdjęcia sprzed kilkunastu lat to też się będziemy zachwycać :P

 

Jak ta kółkowa chusta się sprawuje? Często jej używasz? Zaczynam się zastanawiać nad następczynią mojej elastycznej, czymś co łatwo zarzucić na siebie bez kombinacji na sto sposobów i rozważam kupno kółkowej. Chociaż i tak nic mi elastycznej nie zastąpi, nawet mei tai to nie jest to...

Link to comment
Share on other sites

Kółkowa jest ok, ale ciężko tak na dłużej, bo nie rozkłąda ładnie ciężaru. Tkanej wiązanej nie zameniłabym na samą jedną kółkową, za nic. A takana po wprawie zawiążesz równie szybko jak elastyka :) Mei Tai jaki masz? Mnie sie hybryda Pathi marzy  :siara:

Link to comment
Share on other sites

To może faktycznie na tkaną się skuszę, ale pewnie dopiero na święta sobie sprawię.

Mei tai'e mam 2, jedno Pentelki ale okazało się za duże dla brzdąca więc dokupiłam drugie wiązane Amazonas, dokładnie takie

Też się nad Pathi zastanawiałam, ale bym się nad wzorem zastanawiała tak długo że by mi się na pewno odechciało zamawiania...

Link to comment
Share on other sites

Na razie jeszcze elastyczna daje radę :). Ale w sumie nie wiem czy po powrocie do pracy będzie mi się opłacało w ogóle chustę czy nosidła posiadać, bo czas na wyjścia będzie wyłącznie w weekendy.. Na początku byłam chętna do powrotu, mogłam wracać bez żalu na jakieś pół etatu, a teraz nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie :(. Psy jakoś łatwiej mi się zostawiało po ponad pół roku roku "wychowawczego" :oops: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

no, ja na umowe zlecenie na początek. ale wiem ze dobrze tam pracowałam, radziłam sobie, szefowa nawet i samą mnie zostawiła i ja miałam rzadzic cego straznie nie lubiłam bo ne lubie dyrygwowac i jak ja mam 80latce powiedziec" idź robic surówki bo sie skonczyły"? :D Tak, pracowałam z 80latką, świetna kobieta, nie do zajechania, nie usiedziała w miesjcu, lokal bez niej by zginał :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...