Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

dzieki  :loveu:  kochane jestescie :D ja tak Wam dupki męczę :)

 

Piekna pogoda dzisiaj, ale pies i tak nie pobiega, bo dzisiaj mamy dzien dla ludzi :D Czyli ja z Haniszczem na spotkanie matek polek eko-terrorystek ( bo tak nazywaja nas przeciwnycy chust )a TŻ na JEDNO piwo z kolegą :D podbno jedno... wiec psu zostaje kocyk, miska wody i cisza w domu :D ahhh

Link to comment
Share on other sites

I jak po spotkaniu? Opowiadaj :mdrmed:

 

Mi się ostatnio zachciało na dyskotekę iść, ale wątpię żebym zrealizowała tą zachciankę bo dzidź jak się obudzi głodny to nie ma opcji żeby ją butlą zapchać :nonono2: . Pozostaje mi więc poczekać póki mała nie zacznie przesypiać całych nocek... Do znajomych czy na wesele nie ma problemu żeby z nią iść, ale na disko raczej jej nie wpuszczą, nawet w chuście udającej że mała jest jeszcze w brzuchu :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Oj, bo nie siadalam do kompa dzisiaj:D bylo suuuuuper. W ogóle miejsce fajne, knajpka pro dzieciowa, cycka normalnie daje się dziecku na sali, pieluchę zmienić mozna wszędzie, jest przewijam ale Kluska hula meka wymrecona do kieszonek na ścianie i musialam na kanapie jej pieluchę zmieniać:D dolaczyla do nas pani ktora przyszla tylko na kawę, ja mialam dwie chusty to jedna pożyczyła, pomoglysmy jej sie zamotac i byla zachwycona! Mowila do męża ze musza koniecznie kupić, ze cos cudownego tym bardziej ze ma synka przylepe :) malemu tez sie spodobalo. Jutro będę na kompie to cos wiecej opowiem i wstawie zdjecia co by inni zobaczyli :)

Link to comment
Share on other sites

No to jestem :D

 

Mam jedno zdjęcie do pokazania z tego spotaknia chutomam-ekoterroryste. Na fanpage na fb widzialam tez, że kilka nowych mam może się pojawi na następnym spotkaniu, także fajnie- rośniemy w siłę :)

 

1075802_10731164_802675376422407_5052906

 

 

A, i kupiłam kawe sypana MC cafe Prenium czerwoną ;) niezła, ale chyba poszukam jeszcze innej dla porwnania.

 

Pośceliłam łózko, pies przyszedł i w szoku jest :D " Paaaani, gdzie ja znajde moja kołderkęęęęę chce dolezeeeeec, PAANIIIIIII NO WEŹ" :D

Link to comment
Share on other sites

No ta pani w pasiastej chuscie i obok facet to oni przyszli tylko na kawe i przy okazji podeszli się dowiedziec o czymś, mialam dwie chusty wiec tego pasiaka pożyczylam i jak się zamotała z pomocą to taka szcześliwa była, zachwycona! :) a ja taka dumna :D Pytała już, gdzie można taką kupić, jaką wybrac, czy na fb są grupy, fanpage. Ojciec tam od razu jej fotki cykał, ona do lustra biegała popatrzec, rece podnosiła i sie cieszyła :D:D:D najczesciej wtedy słyszałam " super" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...