Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

No ja chcialam w deichamnnie ale nie bylo... kupilam w CCC bo chcialam zwykle sportowe buty na wyjscia z psem po ulicy ( na łąki mam zjechane trampki ). Wyszłam w nich na 3 spacery i zaczeła powłoka schodzic to od razy oddałam zeby nie gadali ze zbyt dlugi czas uzytkowania od momentu zauwazenia wady. 

 

Dzisiaj jedziemy z TŻtem kupic sobie własnie buty bo ja zostałam w tych trampach rozwalonych na jesien albo na obcasach- przy chuscie się nie nadają acz je uwielbiam 

 

To ja buty tak do chodzenia wole kupić na targu , dam 30 zł i pochodze kilka miesięcy a nie będzie szkoda jak się rozwalą , na obcasach w ogóle nie chodzę więc takie porządniejsze buty zazwyczaj kupuje w Outlecie albo normalnie w sportowym ale takie juz firmówki to mi któryś rok wytrzymają , mam nike które już mi 2 lata służą i ani się nie rozkleiły ani nie popekały są w idealnym stanie tylko tyle że są lekko zalezione bo białe ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze że za lodami nie przepadam bo już bym zaśliniona siedziała :P

 

Z butami z CCC mój tata miał kiedyś niemiłą przygodę, bo wybrał się gdzieś i spotkał go deszcz. No i but mu się zaczął rozklejać. Po jakimś czasie odeszło mój chyba pół podeszwy i musiał sobie na szybko buty kupować żeby dotrzeć do domu. Za każdym razem jak sobie to wyobrażę to mam ubaw, a że mam bujną wyobraźnię to wyraźnie widzę mojego poważnego tatuśka w gajerku pomykającego po Wawie z klapiącą  podeszwą :roflt: . Buty poszły od razu do kosza, nie bawił się w reklamowanie.

Link to comment
Share on other sites

Hejka dziewuszki:D

lody zaliczone, niezmienny smak, są niesamowite :D skorzystalismy jeszcze z TZtem z okazji ze na tor saneczkowy byla malutka kolejka i zkechalismy sobie rynna zjazdowa "Kolorowa" :] przed nami jakas dziewczynka sama jechala wiec niezbyt poszalelismy z prędkością i pan za nami tez bo aż nam w dupe lekko wszedl dwa razy. Ja zawsze musze na niemote przede mna trafic :)
wcześniej bylismy na obiadku, przepyszna roladkz a cycka z kurczaka ze szpinakiem i, z czym rzadko sie mozna spotkać, frytki z ziemniaków a nie mrożone :) jakby ktoś byl to Mazurkowa Chata w Jeleniej Górze- goraco polecam:-)


poluje na kolejną chustę,tym razem kółkowa mi sie zamarzyla :D

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie tez byla :D Malo nie kupilam nosidla-wisiadla i meczylavym w tym Hanke. Na szczęście dziewczyny na dogo czuwają i wybralam chustę :) to i tak nic, są takie co maja po 10 a nawet 30 chust a niektóre osiągają cenę 800-1000zl :) następny zakup dopiero na wiosne-nosidelko co by TZ mogl ponosić:) ale nosidlo dla siedzących wiec czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Ja raczej na pewno nie będę mamą chustującą , już mi wystarczy że teraz muszę brzuch nosić , ale ostanio brat mnie zaskoczyl bo Staś był bardzo marudny i mówie im że moja koleżanka ma sposób zawiąże sibie corkę w chuste i mała się uspokaja a mój brat na to " no bo chusty sa mega fajne " , normalnie szczeka mi opadła i się na butach oparła skąd on takie rzeczy wie hehe

Link to comment
Share on other sites

Ja raczej na pewno nie będę mamą chustującą , już mi wystarczy że teraz muszę brzuch nosić , ale ostanio brat mnie zaskoczyl bo Staś był bardzo marudny i mówie im że moja koleżanka ma sposób zawiąże sibie corkę w chuste i mała się uspokaja a mój brat na to " no bo chusty sa mega fajne " , normalnie szczeka mi opadła i się na butach oparła skąd on takie rzeczy wie hehe

 

Pewnie czyta wątek dla ciężarnych na dogo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...