Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Hanka budzi sie 1-2razy w nocy, butla i zaraz po butli zasypia :) dzisiaj dostala wiwksza porcje mleka na kolacje wiec mam nadzieje ze lepiej pośpi:) cala noc udali juz jej się kilka razy przespać :)

Stasiu na początku też był kochany do spania a teraz to bratowa prawie nie sypia , tzn ogólnie On nie płacze nie robi histerii nie trzeba go nosić ale musi go trzymac przy cycku inaczej marudzi , przykimnie jej przy cycku , zaniesie go do łożeczka Staś pośpi 25 min zorientuje sie ze nie ma w buzi cycola i już marudzenie heh

Link to comment
Share on other sites

O matuchno, ja zawsze wspolczuje tym którzy mają taka gehennę z dzieciaczkiem. Ja nawet troche sie cieszylam, że Kluska antycyckowa, bo znajomych dzieci co ssą/ssały to wiecznie wisiały na cycu, ani wyjsc z takim, ani zostawic... spac tylko przy cycu, lezec z cyckiem, płakać bo nie ma cycka.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj brat pokazał bratowej artykuł w necie że dziecko do 3ciego miesiąca ciąży ma prawo wisiec cały czas na cycku , a mąż ma żonie donosić tylko jedzenie do łóżka  :megagrin:  dobre sobie , a wszystkie badania , kapiele , przewijanie , spacerki to ciekawe co , jak Ona by się uwaliła i leżała tylko , i dziecko tak sie nauczy to poźniej i do roku czasu się od cycka nie odklei , bo to widac że Stasiu np nie wisi przy cycku zeby jesc bo jest głodny tylko wisi żeby wisieć ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga, żeby to tak jeszcze dziecko chciało cicho w tym łóżeczku leżeć :P. Prędzej w leżaczku ;)

 

Też uwielbiam chustę, dzisiaj zakupy dla siebie i Maniuli machnęłam w kilkanaście minut :). Gdybym wyciągała wózek a później go chowała to pewnie ze 2 razy dłużej by się zeszło.

 

Kiedy wyniki? Są już??

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze łudzę sie ze moze miala sesje w plenerze bo piekna pogoda dzisiaj. Ale jednak mi smutno
.. Jak zawsze sie nakręcę a potem sie nie udaje i o. Zawsze ktoś lepszy, nawet w szkole zawsze nędznym skarbnikiem zostawalam bo przewodniczacy kto inny- od dziecka sie to za mna ciagnie. Musze sie pouzalac bo mi sumutnooooooo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...