Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 07/10/2007


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomyślałyście...Zawsze mówię, że sama zaprezentuję uzębienie pupila i zasadniczo jak to mówię na dzień dobry, to nikt się z łapami do moich psów nie pcha, ale fakt-posiadane rasy maja odpowiednią reputację a to bardzo pomaga:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']jaja jak berety - już jutro chciałem jechać na wystawę :roll:
pies wyprany, plecak spakowany, samochód przystosowany - na szczęście na potwierdzeniu było magiczne słowo: niedziela :lol:[/quote] świetne :megagrin: :megagrin::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']jaja jak berety - już jutro chciałem jechać na wystawę :roll:
pies wyprany, plecak spakowany, samochód przystosowany - na szczęście na potwierdzeniu było magiczne słowo: niedziela :lol:[/QUOTE]

pies nie wyprany, plecak nie ruszony, a samochodem musze sie najpierw nauczyć jeździć :evil_lol:(bo ma automatyczną skrzynie biegow i jeszcze jakos dużo udziwnień, a ja tylko z ręczną jeździłam:evil_lol:) ciezka sobote czeka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']z tego co wyczytałam przed zgubieniem potwierdzenia,wystarczy świadectwo szczepienia p/wściekliźnie[/QUOTE]

czyli wystarczy paszport lub ksiązeczka zdrowie?


ponawiam pytamnie o młodego prezentera. o której są kwalifikacje?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']pies nie wyprany, plecak nie ruszony, a samochodem musze sie najpierw nauczyć jeździć :evil_lol:(bo ma automatyczną skrzynie biegow i jeszcze jakos dużo udziwnień, a ja tylko z ręczną jeździłam:evil_lol:) ciezka sobote czeka ;)[/quote]
u mnie początek identyczny ;)
a z samochodem to u mnie inna sprawa bo jeszcze prawka miec nie moge to tata jedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']u mnie początek identyczny ;)
a z samochodem to u mnie inna sprawa bo jeszcze prawka miec nie moge to tata jedzie ;)[/QUOTE]

pies oddany do prania (mama nie chce, zebym Niunie prała w domu, bo kudły przez tydzień po domu latają), plecak nadal nie spakowany, samochodem już nauczyłam się jeździć, wiec są postępy ;)


co z tym Młodym Prezenterem??? o której są kwalifikacje????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...