Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet na śląsku


MartynaP

Recommended Posts

Dla małego Aresika

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66387[/url]

poszukuję dobrego weta na śląsku-mieszkam w Będzinie więc "Śląsk" tutaj ma dosć zawężone granice.
Kogo byście polecili bo ja dotychczas ograniczałam się do swojego miasta
Będe wdzieczna jesli podacie tez fakt (w tym wypadku majacy ogromne znaczenie) jak polecany przez was wet "stoi" z cenami.:roll:
Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Animal-Service nic złego nie moge powiedzieć. Ratowali zycie obu moim psom, zawsze z dobrym skutkiem.
Jednak tam nie chodze, poniewaz tam zawsze przyjmuje inny wet, za kazdym razem trzeba opowiadac wszystko od nowa. Czujemy się tam bardzo anonimowo.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktos moze polecic lecznice na slasku w sprawie kota?Spadl a raczej spadla dzis z balkonu :-( z czwartego pietra,ma 2 przednie lapy zlamane,obecnie przebywa na brynowie ale to nie jest chyba najlepsze miejsce.Potrzebny mi fachowiec w zlamaniach...Blagam,jesli ktos mi moze kogos polecic...:-(

Link to comment
Share on other sites

Najlepszy znany mi chirurg to dr Aleksander Gierek
ul. Ceglana 67C, tel: 0 32 757 47 47
(trzeba zadzwonic bo dr czesto wykonuje operacje okolo 16-17)
czynne chyba od 10-18 pn-pt
BARDZO polecam jesli chodzi o chirurgiczne sprawy, pomogł poskładać mojego psiaka (juz nie chodzil ze starosci) i umozliwil mu poruszanie sie. Uratował życie mojej tchórzofretce, ktorej nie rozwijal sie uklad kostny i moge naprawde z czystym sumieniem polecic tego lekarza.
Z Brynowa radze jak najszybciej kota zabrac, bo mam fatalne zdanie o tej lecznicy i wole jechac do Dąbrowy Górniczej na pogotowie, jak sie cos dzieje,niz do nich.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki.Na Ceglana jak dobrze pamietam moja kuzynka dzwonila i powiedzieli ze zabieg moze byc dopiero w pon czyli dzis wiec kicia zostala na Brynowie.Wczoraj byl tam bardziej kompetentny lekarz wiec Kiara bedzie miala dzis operacje a o 19 zabieraja ja do domu.Klatka juz jest pozyczona,tak wielka ze moja Lala by sie tam spokojnie zmiescila.Mysle ze wszystko bedzioe dobrze,tzn taka mam nadzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati'][b]Talagia[/b], możesz napisać, gdzie przyjmuje dr Gierek?
I gdzie jeździsz do Dąbrowy? Czyżby do dr Molickiego?[/QUOTE]

ul. Ceglana 67C, na przeciwko kliniki okulistycznej w Katowicach

Jeśli nie mamy mozliwosci kontaktu z naszym weterynarzem to jedziemy do lecznicy dr Molickiego i jak narazie trafialam zawsze dobrze. Zdarzalo nam sie rowniez kontaktowac z dr Aleksiewiczem i tez nie moge narzekac. Ale napewno nigdy nie odwiedze juz lecznicy na Brynowie :shake: Po wizycie u nich zawsze bylo gorzej niz przed :)


kamila-dog trzymam kciuki za kociaczka!!! Wszystko bedzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

W Brynowie byłam 2 razy (z 2 psami). Pierwszy raz byłam bardzo niezadowolona, ale drugi raz bardzo pomogli.

Do dr Molickiego juz nigdy nie pójdę, bo nic dobrego nie mogę o nim napisać (a mogłabym dużo pisać :( ), a zreszta za dużo złych opini o nim słyszałam, chociaż nie wiem jak leczą inni w tej klinice.

Link to comment
Share on other sites

ja tez zdecydowanie nie polecam lecznicy na brynowie...
ja ze wszystkimi zwierzakami (nawet z zółwiami wodnymi) chodzilam zawsze do lecznicy na ul Ordona w Katowicach uważam że są najlepsi, a i zwierzaki się nie boją tam przychodzić (co sie zdarzało w innych lecznicach), mają bardzo dobre podejście do zwierząt i zawsze robią dokładny wywiad i badania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kitek']ja tez zdecydowanie nie polecam lecznicy na brynowie...
ja ze wszystkimi zwierzakami (nawet z zółwiami wodnymi) chodzilam zawsze do lecznicy na ul Ordona w Katowicach uważam że są najlepsi, a i zwierzaki się nie boją tam przychodzić (co sie zdarzało w innych lecznicach), mają bardzo dobre podejście do zwierząt i zawsze robią dokładny wywiad i badania[/QUOTE]

Lecznica na Ordona jest nasza lecznicą "pierwszego kontaku" bo mamy blisko i szczerze mówiąc tylko do dwóch weterynarzy mam tam pełne zaufanie, jezeli przyjmuja inni to wole jechac do innej lecznicy. Znam doskonale tych lekarzy i wiem, komu bym juz zwierząt nie powierzyła. :) A leczymy sie tam wieeele lat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wielkie dzięki!
Bylam dzisiaj robić diagnostyke wstepna, pobrali psu wymaz z kufy i z fafli. (Raven ma przebarwienia na kufie, jego siostra to samo i szukamy jakiejs przyczyny :shake: )
Podobno jest jakas klinika dermatologii w Ustroniu, czy ktos coś o niej wie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Najlepszy znany mi chirurg to dr Aleksander Gierek
ul. Ceglana 67C, tel: 0 32 757 47 47
(trzeba zadzwonic bo dr czesto wykonuje operacje okolo 16-17)
czynne chyba od 10-18 pn-pt
BARDZO polecam jesli chodzi o chirurgiczne sprawy, pomogł poskładać mojego psiaka (juz nie chodzil ze starosci) i umozliwil mu poruszanie sie. Uratował życie mojej tchórzofretce, ktorej nie rozwijal sie uklad kostny i moge naprawde z czystym sumieniem polecic tego lekarza.
Z Brynowa radze jak najszybciej kota zabrac, bo mam fatalne zdanie o tej lecznicy[COLOR="Red"][B] i wole jechac do Dąbrowy Górniczej na pogotowie[/B][/COLOR], jak sie cos dzieje,niz do nich.[/QUOTE]

Nie wiedziałam, że jest pogotowie w Dąbrowie Górniczej. Możesz podać adres (tfu, tfu, na wszelki wypadek). Jest czynne 24h na dobę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...