Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet na śląsku


MartynaP

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś ma może jekieś doświadczenia z kliniką w Katowicach na brynowie?
Wczoraj w nocy musiałam jechać tam ze swoją sunią, bo połknęła igłę, została tam na noc na obserwacji i dzisiaj ma laparotomię. Prowadzi chirurg Krzysztof Czogała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Czy ktoś ma może jekieś doświadczenia z kliniką w Katowicach na brynowie?
Wczoraj w nocy musiałam jechać tam ze swoją sunią, bo połknęła igłę, została tam na noc na obserwacji i dzisiaj ma laparotomię. Prowadzi chirurg Krzysztof Czogała.[/QUOTE]

Szczerze to ja nie lubie tej lecznicy i tych lekarzy. Ta klinika obsługuje schronisko w Katowicach gdzie jestem wolontariuszka i traktuja bezdomniaki bardzo źle. Było dużo dziwnych sytuacji :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Czy ktoś ma może jekieś doświadczenia z kliniką w Katowicach na brynowie?
Wczoraj w nocy musiałam jechać tam ze swoją sunią, bo połknęła igłę, została tam na noc na obserwacji i dzisiaj ma laparotomię. Prowadzi chirurg Krzysztof Czogała.[/QUOTE]
W poważnych sprawach ja zawsze idę do tego weta (od ponad 40 lat),mnie jeszcze nigdy nie zawiódł.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/132791-MagdaB"] [/URL]MagdaB, kurcze, teraz to już w ogóle się będę martwić...:-( O 15 mam tam dzwonić kiedy psa odebrać. Niestety akcja była w nocy, a nie znam żadnej innej kliniki która ma dyżury całodobowo... Mam nadzieję że Ajrunia wyjdzie z tego cało:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Czy znacie może lek.wet. spec. chirurg Michal Czingon, przyjmuje na ul. Ceglana 67d w Katowicach?[/QUOTE]

Znam i chodzę tam z psami od roku. Moje psy są tam szczepione, suka przeszła operację wycięcia listwy mlecznej, a pies miał RTG.
Weterynarz cierpliwy i ze świetnym podejściem do zwierząt. To chyba jedyny lekarz, którego mój pies nie próbował unicestwić ze strachu. W temacie leczenia się nie wypowiem, bo moje sierściuchy jeszcze poważnie nie chorowały i oby tak dalej.

Do kliniki na Brynowie niestety straciłam zaufanie kilka lat temu i unikam ich, jak ognia. W kwestii operacji tragedii nie ma, mają spore doświadczenia. Gorzej ze stawianiem diagnoz i długoterminowym leczeniem.

ps. jak zacytować posty kilku osób?

Link to comment
Share on other sites

My zawsze jeździmy do kliniki w Brynowie i jesteśmy zadowoleni..
Też bywaliśmy na nocnych dyżurach już kilka razy.
Może jest dosyć drogo, ale przynajmniej mają wszystko na miejscu.
Maszynę do badania krwi, prześwietlenie trwa dosłownie kilka sekund, tylko w poczekalni trzeba spędzić sporo czasu..
A Czogała sterylizował naszą Viki tylko długo czekaliśmy na termin bo wszyscy do niego się zapisują..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']W końcu okazało się że Ajrę operował [B]Mirosław Rybicki, [/B]wszystko jest ok, Ajrunia już wczoraj wieczorem była z nami w domku. Teraz rekonwalescencja i miejmy nadzieję że już będzie dobrze :)[/QUOTE]

Super wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']W końcu okazało się że Ajrę operował [B]Mirosław Rybicki, [/B]wszystko jest ok, Ajrunia już wczoraj wieczorem była z nami w domku. Teraz rekonwalescencja i miejmy nadzieję że już będzie dobrze :)[/QUOTE]

Mirek to bardzo dobry wet. Operował moje 2 psy i zawsze był pełny profesionalizm.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam serdecznie i proszę o pomoc i radę.[B] Poszukuję dobrego diagnosty z okolic Katowic[/B], który miałby doświadczenie w leczeniu problemów z przewodem pokarmowym. Nasz piesek /9 letni york/ od jakiegoś czasu ma problemy ze stolcem - pojawia się śluz i odrobina krwi, pies ma apetyt, nie traci na wadze, wyniki krwi/trzustki/wątroby w porządku. Szukamy dobrego lekarza weterynarii, który udzieliłby nam konsultacji i ew. poprowadził dalsze leczenie /pies po serii zastrzyków sterydowych/.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie lekceważcie takich objawow.to moze byc zwykly hemoroid ale też np.gruczolakorak ukladu pokarmowego.piesek powinien miec dokladnie zbadane jelita ale do tego potrzebny jest specjalistyczny sprzet.mysle, ze najrozsadniejszym wyjsciem i raczej pewnym jest klinika we wroclawiu.w okolicach katowic to nie wiem.ale lepiej nie eksperymentowac u wetow,ktorzy nie maja pojecia co robia i nie maja sprzetu diagnostycznego.powodzenia i glowa do gory.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znaleźliśmy dobrego lekarza, pana Roberta Imioło, przyjmuje w Chorzowie i Bytomiu, okazało się, że pies ma taki przerost prostaty, że wywiera ona ucisk na końcowy odcinek jelita, przy okazji wyszła niedoczynność tarczycy. W lecznicy na Brynowie nikt nie zwrócił nam uwagi na prostatę psa, a wypisali jedynie serie sterydów na 'możliwe zapalenie jelit' :/

Link to comment
Share on other sites

Czy w Katowicach i okolicach sa jeszcze jakies calodobowe kliniki? Brynow to totalna porazka a fabisz i stefanek z chorzowa tez mnie bardzo zawiodl. Przez wiele lat posiadania psa nie znalazlam ZADNEGO weterynarza w okolicach mojego miejsca zamieszkania, ktory zdobylby calkowicie moje zaufanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...