Jump to content
Dogomania

NEO,roczny pies w typie owczarka niemieckiego MA DOM!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romka']Lizka,co tam u Was słychać?:lol:[/QUOTE]

U nas dobrze :D Neon kochany, nie brudzi w domu, grzecznie sam zostaje co jakiś czas przychodzi na mizianko ;) trąca nosem moją rękę i domaga się pieszczot.
Śpi bardzo czujne i pewnie jeszcze trochę to potrwa, musi się zadomowić ;) Z córką w pełnej komitywie, szaleją tak że niewiele brakowało a laptop dziś wylądowałby na podłodze :/ W zoologicznym zaskarbił sobie Panie i dostaje gratisowe smakole :P
Spacery ok ale w drodze powrotnej ciągnie na turbodoładowaniu do domu, nic nie wącha, nie zatrzymuje się, tylko byle do celu ;)
No co ja Wam będę pisać - kochany psiak :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']A nie mówiłam, że mówiłam ;)
Pomiziaj go ode mnie :)[/QUOTE]

Neon wymiziany :D umierałyśmy dziś ze śmiechu - młoda miała taką owieczkę z Zakopca co po naciśnięciu na brzuszek beczy.
Neoś dostał ją jako kolejną do "zamordowania" - ile się chłopak nagadał pod nosem do niej, nabuczał, ile wyszczekał aż unicestwił bestię ;) dostał też szalik (powiązany w supły) do przeciągania się, łazi z nim za młodą i zaczepia ;) tak się siłowali że raz z łóżka zleciało dziecię a raz Pan pies :) szkód na zdrowiu nie zauważono.
Na umyśle obojga niestety tak ;)

KTO i DLACZEGO chciał się go pozbyć?????????? chyba nigdy nie zrozumiem ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']Neon wymiziany :D umierałyśmy dziś ze śmiechu - młoda miała taką owieczkę z Zakopca co po naciśnięciu na brzuszek beczy.
Neoś dostał ją jako kolejną do "zamordowania" - ile się chłopak nagadał pod nosem do niej, nabuczał, ile wyszczekał aż unicestwił bestię ;) dostał też szalik (powiązany w supły) do przeciągania się, łazi z nim za młodą i zaczepia ;) tak się siłowali że raz z łóżka zleciało dziecię a raz Pan pies :) szkód na zdrowiu nie zauważono.
Na umyśle obojga niestety tak ;)

[B]KTO i DLACZEGO chciał się go pozbyć?????????? chyba nigdy nie zrozumiem ludzi[/B][/QUOTE]
Myśle, że nie należy nawet ich próbować zrozumieć :shake:. Nie są tego warci :mad:
Wspaniały NeONek :). Pies rodzinny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...