Jump to content
Dogomania

NEO,roczny pies w typie owczarka niemieckiego MA DOM!!!


Romka

Recommended Posts

Dziękujemy :)

Romka no mówiłam że fatalnie wychodzę na zdjęciach.. nawet moja mama to potwierdza :-/

Wybaczcie że tak krótko ale padam na pysk po całym dniu, jutro zdam szczegółowe relacje, Neo zjadł kolację i PADŁ, jest też wykończony, świetnie radzi sobie w tłumie za to (na Centralnym zawojował straż ochrony kolei, kilku facetów ;) i... żula - w pociągu podobnie)a moje wcześniejsze obawy co do wchodzenia do pociągu to musiałam wykrakać chyba ;)

Nie wiem czy uwierzycie, na moim osiedlu jest kilka klatek które mijaliśmy, Neo szedł przede mną i zatrzymał się dokładnie pod wejściem do naszej klatki! tzn swojego nowego domu :D

Romka DZIĘUJĘ ZA POMOC!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, i tak nie śpię bo musimy zaraz wyjść na siQ/Qpe (NIC nie zrobił od wyjścia ze schroniska do tej pory!) ale raz że nie miał co bo nic nie jadł wcześniej a dwa mnóstwo wrażeń. Popatrzcie na zdjęcia Neo z dziś - na pierwszym widać żebra bez lupy na następnych jest klata - WCIĘICIE - zadek ;) musimy nad tym popracować :D Wiecie jaki on pocieszny? Jak je to merda ogonem cały czas :D Borys był typem maczo (LOVE YOU!!) ale Neo..no dzieciak do kwadratu ;) znosi zabawki małej z pokoju.
P.S. Mała nie poznała go jeszcze bo śpi jak zabita ale Neo zdążył już ją wylizać po wystającej spod kołdry ręce ;)

Link to comment
Share on other sites

Lizka,bardzo się cieszę,że u Was wszystko ok.:lol:
Pisz na bieżąco o postępach Neo,w schronisku nie poznałyśmy go tak dokładnie jak Ty teraz będziesz mogła.Nikt nie wiedział,że potrafi bawić się zabawkami.I takiego kochanego psiaka,ktoś po prostu pozbył się przerzucając do schroniska przez ogrodzenie...

Link to comment
Share on other sites

Lizka, tak się cieszę. Co do wyglądu - nie przesadzaj -- ja bym się chętnie z Tobą zamieniła :). Jednych obiektyw lubi - innych - nie. Taka jest prawda. Obiektyw najbardziej kocha Świat Zwierząt i Przyrody :)
Neo, jesteś już teraz wspaniały, a wyrośniesz na wspaniałego, twardego(kiedy trzeba) faceta. Tak będzie i ja Ci to gwarantuję :)
Tak wygladała Bliss bezpośrednio po adopcji ze schroniska

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/632/dc1afac3dc60a9c1med.jpg[/IMG][/URL]

Tak wygląda dzisiaj :)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/562/b23f2b39a4f1b468med.jpg[/IMG][/URL]

Neo startuje ze znacznie lepszego punktu wyjścia, niż ONa :)

[B]Brawo dla Romki i dla Schroniska :)[/B]

Edited by konfirm13
Link to comment
Share on other sites

Bliss piękna dziewczynka!!!:):):) I gratulacje dla Romki i Lizki, brawo Dziewczynki :):):) WSTRZYMAĆ POCIĄG, RUSZYĆ NEO, to jest coś!!!! Kopernik też był kobietą, to pewne;):) Swoją drogą brawa da ludzików od pociągów, że zrozumieli, pomogli. W Łodzi tramwajarz przejechał psiaka, jechał wolno, wdział psinkę przy torach... TFU!!!
Lizko, Neo buziaki dla Was:) Już się namierzyliście, huraaaaaa:):):) Gnomowi, który pozbył się Neo mówimy: żałuj pało!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Bliss piękna dziewczynka!!!:):):) I gratulacje dla Romki i Lizki, brawo Dziewczynki :):):) [B]WSTRZYMAĆ POCIĄG, RUSZYĆ NEO, to jest coś!!!! Kopernik też był kobietą, to pewne;):) Swoją drogą brawa da ludzików od pociągów, że zrozumieli, pomogli.[/B] W Łodzi tramwajarz przejechał psiaka, jechał wolno, wdział psinkę przy torach... TFU!!!
Lizko, Neo buziaki dla Was:) Już się namierzyliście, huraaaaaa:):):) Gnomowi, który pozbył się Neo mówimy: żałuj pało!!!!;)[/QUOTE]

Wspaniałe podsumowanie akcji :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy wspólnie spędzony dzień za nami :)

Rano Qpa (normalna) i siQ - Neo nie podnosi nogi, nie znaczy terenu co chwilę tylko sika raz a porządnie :D

Do psów - super

Uwielbia się bawić, zamordował z zimną krwią 2 pluszaki ich flaki latały w powietrzu (ale one miały i tak iść na rzez) ;)

Windy się już nie boi, po schodach wejdzie ale zejść to już nie koniecznie

Zagląda do śmietników, zeżarł by wszystko co leży na ziemi i zdatne do zjedzenia więc trzeba mieć oczy dookoła głowy

Jest piękny, kochany i dziękuję temu, kto się go pozbył ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']Pierwszy wspólnie spędzony dzień za nami :)

Rano Qpa (normalna) i siQ - Neo nie podnosi nogi, nie znaczy terenu co chwilę tylko sika raz a porządnie :D

Do psów - super

Uwielbia się bawić, zamordował z zimną krwią 2 pluszaki ich flaki latały w powietrzu (ale one miały i tak iść na rzez) ;)

Windy się już nie boi, po schodach wejdzie ale zejść to już nie koniecznie

Zagląda do śmietników, zeżarł by wszystko co leży na ziemi i zdatne do zjedzenia więc trzeba mieć oczy dookoła głowy

[B]Jest piękny, kochany i dziękuję temu, kto się go pozbył ;)[/B][/QUOTE]

Jak miło to czytać :) Moja Bliss, tez na początku zżerała wszystko, co na drodze. Szczekałam na nią (bardzo głośne E z czymś w rodzaju małego k na końcu), odciągałam natychmiast i....dawałam smaka, a jak nie pomagało(złapała fuja), wyciągałam z paszczy, co do niej trafiło, ochrzaniałam, odchodziłam parę kroków - i dawałam smaka. Zrozumiała, że fujów nie warto zjadać; ). Przez długi czas, jak jadła, to myslałam, ze sie zadławi i że zje na końcu blaszaną miskę......
Bawić się niczym i w nic nie potrafiła :(
Wszystko minęło, jak zły sen i teraz jest dumna i piękna owczarzycą :). Z Neo(zatrzymałaś mu to imię, czy dasz nowe?) - będzie tak samo :)

Link to comment
Share on other sites

Rany,nic nie wiedziałam.Był cudny,łagodny,zagubiony i bardzo przerażony pierwszymi dniami pobytu w schronisku.Cel-szybko znależć mu dom.Więc zdjęcia,spacery,żeby poznać psiaka...i nikt nie sprawdzał jego innych umiejętności,np: rozumienia komend.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Kochany Neo:):):) On mówić potrafi, zobaczycie;)!!!![/QUOTE]

No jakby Ci to powiedzieć, on dużo mówi, mruczy coś tam po swojemu pod nosem, taka papla mała z niego, wdaje się w dyskusje ze mną nawet ;)

Sprzętem nr 1 w domu jest oczywiście lodówka, uwielbia pod nią spać w ciągu dnia :) w nocy śpi w pokoju na dywanie albo pod drzwiami do łazienki, legowisko ma w poważaniu.
Fascynuje go balkon ale jeszcze boi się na niego wyjść, w windzie obszczekał swoje odbicie w lustrze 1go dnia a dziś...no padłam!!

Nad łóżkiem w pokoju mam obraz psa, Neo leżał pod łóżkiem i wystawiał się do miziania a tu nagle patrzę, zesztywniał łeb w bok przekręcił i mruczy coś pod nosem powarkując - psa zauważył :D

Link to comment
Share on other sites

W schronisku wielu rzeczy nie widać niestety, sama o tym wiesz najlepiej..

Neo to jeszcze taki dzieciak, kładzie się całym sobą na mnie żeby go miziać bez końca, jak kończę upomina się o jeszcze tym swoim gderaniem pod nosem ;) Ale z dzieciaka wyrośnie 40kg ON więc granice wprowadzamy od początku (oczywiście nie o mizianko tu chodzi tego nigdy dość ;)

Link to comment
Share on other sites

Pan Bystrzak Neo nauczył się podawania łapki :D Nie wiem po co mu to, pewnie po nic ale już umie - wszak psa trzeba zmęczyć fizycznie jak i psychicznie :P
Na imię reaguje pięknie ale jest bardzo niepocieszony kiedy kuchnia jest zamknięta a musi być bo wskakuje łapami na blat a niech tak by wskoczył go gara z wrzątkiem :/

Jak nic nie gotuję też wskakuje ale na stanowcze "zejdz" już schodzi (pewnie dlatego że od kiedy jest u mnie powtórzyłam to tysiąc razy) ;)

A wczoraj w nocy......spaliśmy razem w łóżku ;) Przyszedł na mizianko i tyko patrzyłam jak odjeżdża w krainę Morfeusza. Zarzucił mi łapę na ramię i tak padliśmy - TZ na nocce więc to będzie chyba naszym małym rytuałem :D

Link to comment
Share on other sites

A ja dopiero to odkryłam ;) kilka razy mówiłam i nic potem wzięłam łapkę w rękę (za smaczka) i zaskoczył po paru razach, on pewnie umie ugotować obiad nawet tylko nie chce się wychylać ze swoimi zdolnościami :D teraz śpi smacznie obok mnie - no właśnie się obudził ;) sporo się chłopak drapie jak na moje oko :/ ale w karcie widzę że i odpchlenie było i odrobaczenie.. pod koniec miesiąca do weta idziemy, trzeba się zaszczepić na wirusówki i umówić na rtg - już Ci wspominałam że mam fobię w tym temacie ;)

Przekaż ode mnie i od Neo podziękowania dla pracowników schroniska :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Myślę, że warto by było go wykąpać, ale nie w szamponie dla psów, ale w czymś mocniejszym co by się pozbyć poschroniskowych "brudów".

I uczulam, są już kleszcze! :/[/QUOTE]

Polecam manusan :). I dobrze spłukać. Jeśli nie śmierdzi i można z nim bez problemu mieszkać(nawet - spac :)), znaczy schronisko w którym był - jest wzorowe :)
[url]http://www.polfa-lodz.com/index.php/product/list/id/3[/url]
A potem,czesać i czesać(ale - bez przesady;)) - po wyschnięciu, rzecz jasna, żeby natłuścić skórę. I podawać efa olie
[url]http://www.krakvet.pl/olie-preparat-witaminowy-poprawiajacy-wyglad-siersci-psow-kotow-30ml-p-5089.html[/url]
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...