Jump to content
Dogomania

salon karusek w Krakowie


klient

Recommended Posts

"Salon pielęgnacji" Karusek w Krakowie to wielka pusta tragedia. Psy są strzyżone pod nieobecność właściciela, szarpane, ciągnięte za ogony. Wiesza się je na pętli za szyję, dla wygody pań fryzjerek, bez kontroli, czy pies zsunie się z podestu i powiesi na tym sznurku, bo żadna z pań nie ma tyle siły żeby nawet średniego psa samodzielnie podnieść. Warunki sanitarne tragiczne, ręcznki przy kąpieli są suszone a nie prane. Obsługa arogancka, zależy im tylko na kasie, a nie na psach ani ich właścicielach.

Link to comment
Share on other sites

Moje czarne teriery rosyjskie strzyże na szczęście hodowca od którego je kupiłam u mnie w domu, przy mojej pomocy zresztą. Psy kąpię sama, czeszę i suszę również ja. Osobiście nigdy nie korzystałam z usług salonu Karusek, ale znam ctr-kę która była tam strzyżona. To strzyżenie określiłabym delikatnie jako katastrofa. Od tego ostatniego karuskowego strzyżenia na pewno minęło więcej jak pół roku, a w Kielcach sunia nie miała jeszcze prawidłowego odrostu. Teraz właściciele suni jeżdżą aż do Wrocławia /do hodowczyni/ żeby ją ostrzyc. Więcej to nawet nie chce mi się tego komentować.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Do mojego Yorka psi fryzjer przyjeżdża do domu. Korzystam zawsze z usług Pani Basi, która jest certyfikowanym psim fryzjerem. Piesek ją bardzo lubi a dzięki otoczeniu, które zna mniej się stresuje. Pani Basia po za samym strzyżeniem zajmuje się całkowita pielęgnacją psów w co zaliczmy: kąpiel, strzyżenie, obcinanie pazurów i czyszczenie uszu. Kompleksowa opieka nad twoim pupilem za nie wielką cenę. Na stronie Pani Basi możecie znaleźć o niej więcej informacji oraz zobaczyć jej certyfikaty i dyplomu, które świadczą o jej kwalifikacjach jako psie fryzjer: https://psifryzjerkrakow.pl/

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...