Jump to content
Dogomania

Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!


beataczl

Recommended Posts

[quote name='beataczl']widzialam nawet teraz bazarek na psa w ds, ktory ma dlugi u weta za zabiegi ale czy to jest ok to tego nie wiem...[/QUOTE]
Jak Viris zobaczy - a chyba jej od jakiegoś czasu nie ma - to zrobi porządek. Chyba, że jest to zbieranie za leczenie kiedy psiak był jeszcze w DT bo na psiaki będące w DS zbierać nie można.

Czekam na wieści z wizyty u weta:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']Jak Viris zobaczy - a chyba jej od jakiegoś czasu nie ma - to zrobi porządek. Chyba, że jest to zbieranie za leczenie kiedy psiak był jeszcze w DT bo na psiaki będące w DS zbierać nie można.

tak-dlugi z dt dokladnie;)

Czekam na wieści z wizyty u weta:)[/QUOTE]


pamietam jak sie bronila w gab. wet -pobranie krwi itd. normalnie silna taka jak sie zaprze az dziw! 2 osoby ledwo daly rade

Link to comment
Share on other sites

Przecież beataczl wstawiła rachunki z wizyt u weta na wątek jak Pudiszka jeszcze była w schronie.Także jest paragon na karmę specjalistyczną,a więc można zrobić bazarek podpierając się tymi rachunkami.Kontenerek też był raczej kupiony przed zabraniem malutkiej do DS.
Czekam na wiadomości po wecie.

Link to comment
Share on other sites

Tutka darła ryja jakby ją kto ze skóry obdzierał, a my tylko zaglądaliśmy do uszu. Usiłowała zeżreć weta jak macał jej biodra. Ogólnie robiła taka ofertę że w końcu zabandażowaliśmy jej ryjek, no to się okazało że z zamkniętym ryjkiem tez można robić szopki, wić się jak piskorz, drapać pazurami, a na koniec się posikać. Staraliśmy się być bardzo łagodni (ja ją trzymałam z przodu pani doktor z tyłu pan doktor badał) ale ona wręcz przeciwnie.
Uszka wyczyszczone, pod mikroskopem świerzba nie stwierdzono, dostala krople łagodzące i leczace, badanie na lamblie trzeba powtórzyć, krew pobrano, wyłysienia i łupież mogą być efektem uczulenia na pchły, które miała pewnie długi czas. Dostałam specjalny szampon. Zęby masakra , dostała antybiotyki. Wyniki niebawem. W aucie jeździ jak stary traper. Zaczepia ciekawie obce psy, nawet Akitę w lecznicy, Lecznice na koniec obleciała nieomal dokoła, potem nieco oklapła w aucie, w domu zjadła i padła jak stare kapcie. :-p
rachunek za dzis 180 zł do wglądu dla zainteresowanych.

Link to comment
Share on other sites

beatkoczl spróbujmy ująć wszystkie koszty, które poniosłaś na Pudlisię, gdy się nią zajmowałaś i dobrze by było, aby w jednym poście znalazły się skany faktur i paragonów potwierdzających wydatki. Będzie można je wstawić na wątek bazarkowy. Na zwrot długów pieska będącego już w DS można na dogo robić bazar.

weterynarz ??? (nie pamiętam gdzie jest skan aby go tu wkleić)
transport 40zł
kontenerek 168zł (brak skanu paragonu lub faktury)
karma ???? (paragon?)
Razem do zwrotu beataczl: .................

Link to comment
Share on other sites

wszystko w poscie 1 .
za kontenerek paragon w worku karmy/tam tez raczej paragon za karme-Dorothy mozesz sprawdzic?
mam cos na aparacie ale nie wiem czy czytelne zaraz zobacze/..
chyba ze Anula ma potw. zamowienia gdyby co./skladalysmy sie na pol /
na transport brak potw. /dalam w kopercie do reki. chyba,ze zadzwonie do Pana i napisze mi potw. odreczne ale to dopiero za 2 tyg. bo mowil AcieO ze zostaje na 2 tyg. w Katowicach.

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/15/s5bv.jpg[/IMG]


to pierwsze 168,40 zl. za kontenerek /wpisane w #1./
nastepne -2 zl podklady i adresatka - 15 zl , ale tego juz nie licze /to ode mnie to serduszko -adresatka:)

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

poszukam paragonu, widziałam go na pewno i taka była tam kwota, tylko ze ja mam w domu teraz dzieci na ferie w sumie sztuk 12 plus my i możecie sobie wyobrazić jak wygląda dom, i jak wygląda moja odpowiedz na zapytanie gdzie jest paragon... :shake:

Tutkowa koope zawiozłam dziś do badania na lamblie i na inne pasożyty, Łaziłam za nią cały ranek, bo jak trzeba, to ona oczywiście w mżawce i zimnie musi godzinami eksplorować trawnik zamiast zwyczajnie zrobić koope jak ja czekam i marznę.

Nie jest zbyt przytulasta ani miziasta, generalnie najmocniej interesuje sie nami jak jemy :-p
lubi tez wychodzić. W domu raczej sobie spi na swojej podusi na kanapie (gdzie trzeba ją włożyć bo nie wyskoczy, ma klopoty z kręgosłupem) lub na legowisku koło jotula. Ale jednak woli koło mnie na kanapie więc jakies tam sladowe zainteresowanie przebywaniem blisko jest.
Nie jest nauczona głaskania, drapania i przytulania, raczej sie denerwuje i wyrywa, i mówi całą sobą daj mi spokój co mi robisz
Myślę że nie była kochanym kanapowym psem, chyba raczej psem z przypadku, co to był to był.
Zaczyna być minimalnie kontaktowa ale na żadne wołanie i zanęcanie cmokanie tiutkanie nie reaguje, w doopie ma na całej linii...

Link to comment
Share on other sites

Dorothy paragon za kontenerek juz wkleilam powyzej,nie szukaj.
chyba ze na karmie jest jakas kwota za nia to zrob zdjecie ,bo nie wiem czy kwit znajde.

zapomnialam Ci wczoraj napisac zebys sprawdzila u weta czy Tusia ma chipa/ bo mowili mi ze chipuja a potem sie dowiedzialam od Kogos ze raczej te nie adopcyjne nie.tzn, starsze bo po co...,wiec nie wiem czy ma.
pociesze Cie-do mnie tez przytulasna nie byla ,tak jak piszesz zainteresowanie jedzeniem jak najbardziej ale przy Jej chorobie to normalne..no i bardzo lubila na kolanka sie wdrapac.Nie dawala sie zadnym psom od razu odszczekniecie i klapniecie bylo takie tam straszenie ;):)

Link to comment
Share on other sites

to jest ta karma zamowiona przez Anule w tym samym ZooArt-cie i za taka kwote dokladnie .
Dorothy mozesz potwierdzic ,ze wlasnie taki worek do Ciebie dojechal z Tusinka?
ja mam fotke ale troche niewyrazna bo nie rozpakowywalam jak do mnie dojechala z tej folii grubej tylko zanioslam do przytuliska jak stala;)

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/720x540q90/14/fhge.jpg[/IMG]



[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1113/ehhw.jpg[/IMG]



mam info,ze wczoraj wieczorem dotarly podpisane dokumenty adopcyjne Tusi takze w paiperach jest juz wszystko ok :)

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

taki worek, potwierdzam

pytam po raz drugi czy ktos ma czas zrobic na fb bazarek?

ja oczywiscie nie musze spac w nocy, moge zrobic ten bazarek zamiast spania, bo w dzien po prostu nie mam kiedy procz wymienionych wyzej gdzies obowiazkow mam teraz 12 dzieci na polkoloniach zeby cos na konie zarobic,a a koni mam 33 na utrzymaniu. Nie mowie o reszcie zwierzat.
Blagam dziewczyny naprawde kazda z Was jest tak zapracowana jak ja?
Zadna z tu byly
ch osob nie moze poswiecic chwili na stworzenie bazarku?
:-(
przciez to chodzi tylko o zwrocenie Beacie kosztow poniesionych, zeby mogla dalej pomagac psom w Przytulisku, ona ciagle cos stamtad wyciaga wozi do weta leczy diagnozuje wozi karme legowiska szelki, przeciez trzeba to uszanowac, pomoc :-(

tyle tu bylo osob pytajacych o Pudlisie, a teraz cisza, nikt nie umie zrobic nic wiecej prócz komentowania na wątku? Nie na tym polega pomoc...

Link to comment
Share on other sites

na fejsie jestem nie gramotna ...

moge zrobic na dogo to zaden problem ;) ale ze zdjec bo to potrafie,a fanty to juz jak wyzej pisalam moga nie dotrzec zginac,powrocic i bedzie kwas to sie nie podejme.
nie chce nikogo obciazac ja w tej chwili w domu siedze bo mam 2 psy pod opieka i to wyjace jak wyjde a tu stancja.. i wszedzie z nimi sie paletam,zalatwiam i do Przytuliska tylko na telefon sie kontaktuje na razie.

moj mail jakby co [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Może poprosimy b-b o bazarek na dogomanii na razie? Zdjęcia są, opisy są. Ciocia b-b ma bardzo duże doświadczenie w bazarkach tutaj. A jeśli coś się nie sprzeda, to wtedy na FB?[/QUOTE]

Nie mam chwilowo czasu na czytanie :( Może wieczorem mi się uda
Bazarek na Dogo mogę zrobić bo na FB mnie nie ma i z tego co słyszę co się tam czasami wyprawia to raczej nigdy nie będzie.
Podajcie mi tylko gdzie mam szukać zdjęć z rachunkami abym mogła to wkleić na bazarkowym wątku a najlepiej gdyby to też gdzieś było wklejone w 1-2 poście tutaj:)
Zdjęcia można słać - jak i opisy - na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)
Wlecę wieczorem i zobaczę co postanowiłyście:)

Edit. Proszę również o ewentualne podanie cen:) Osoby, które je mają są w stanie lepiej ocenić ile mogą być warte bo ze zdjęć to niestety albo się zaniży albo zawyży ;)
Czy ma być to bazarek tylko w CW czy też w KT to się zastanówcie i ile ma trwać?
Jeśli tylko w CW to z 2 tygodnie by chyba mógł potrwać tym bardziej, że mam przygotowane teraz dwa bazarki, które czekają na "dostarczenie" cen i ruszam z koksem :)

Edited by b-b
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...