Jump to content
Dogomania

Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!


beataczl

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani Malutka super, bardzo żywa, lazikuje, zwiedza, umie zawalczyc o swoje- jak Bert na nia wlazl przypadkiem to mu naszczekala z nagana cienkim głosikiem :p spi albo przy nas na podusi albo w legowisku, czuje sie jak u siebie w domu od poczatku :) jest malym dzielnym stworzonkiem. bardzo bola uszka- popiskuje. Wizyta u weta jutro 19:30. Przeslijcie zdjecia i opsy fantow lub same fanty zrobie bazarek na fb

Link to comment
Share on other sites

kochany Tuptus ;) wiedzialam,ze sobie poradzi.:)
szkoda mi Jej te uszka musza bolec faktycznie , wczesniej tez ciagle trzepala ta glowka i uszkami
jak dobrze ze jutro bedzie ten wet z prawdziwego zdarzenia i pomoze Pudlisi...w koncu mozna Jej pomoc tak normalnie i jak trzeba
trzymajcie sie cieplo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Kochani Malutka super, bardzo żywa, lazikuje, zwiedza, umie zawalczyc o swoje- jak Bert na nia wlazl przypadkiem to mu naszczekala z nagana cienkim głosikiem :p spi albo przy nas na podusi albo w legowisku, czuje sie jak u siebie w domu od poczatku :) jest malym dzielnym stworzonkiem. bardzo bola uszka- popiskuje. Wizyta u weta jutro 19:30. Przeslijcie zdjecia i opsy fantow lub[B][U] same fanty zrobie bazarek na fb[/U][/B][/QUOTE]

Podaj proszę adres na PW, to wyślę trochę fantów, zawsze coś będzie na początek.

Ciotki, może ktoś jednak by się tym zajął, tzn. zorganizowaniem bazarku?
Dorothy zawalona robotą po pachy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Podaj proszę adres na PW, to wyślę trochę fantów, zawsze coś będzie na początek.

Ciotki, może ktoś jednak by się tym zajął, tzn. zorganizowaniem bazarku?
Dorothy zawalona robotą po pachy.[/QUOTE]

juz sie chcialam podjac ale nie dochodza do mnie paczki itp. gina lub wracaja skad przyszly i stad sa same problemy tylko i niesnaski...stancja bez dzwonka zamkniete drzwi pierwsze na klucz i 4 rodziny tu wynajmuja. nawet zawiadomienia awizo nie otrzymalam kilka razy zeby na poczcie odebrac ...ja sie nie podejme bo fanty moga zginac

Link to comment
Share on other sites

Zrobię zdjęcia fantów i w najbliższym czasie prześlę Ci Dorothy, obejrzysz i dasz znać, które chcesz wystawić. Aby było szybciej użyjesz moich zdjęć, jak ktoś coś kupi to pieniądze wpłaci Tobie, a mnie prześlesz adres i ja wyślę od siebie z poczty. Proszę tylko o zwrot za list polecony (ekonomiczny lub priorytet) i za kopertę bąbelkową.

Link to comment
Share on other sites

to moze miec jeszcze wieksza energie ? :-o jestem w szoku jak Pudlisia dokazuje ! w przytulisku byly w miedzyczasie 2 szczeniaczki czasami puszczone z klateczek na podloge w biurze wolno biegaly sobie tez takie blyskawice ale nie przypominam sobie zeby byla nimi zainteresowana jakos tak szczegolnie..Dorothy a masz mozliwosc kiedys nagrania filmiku?:)

Link to comment
Share on other sites

mam oczywiscie, nagram na telefonie i poprosze meza zeby wstawil.
Powiem Wam ze juz umie wskoczyc sama na kanape, i wlasnie lezy zwinieta przytulona do mojej nogi :-)
Je rzeczywiscie 7 razy dziennie, ilość dowolna... zalewam jej rosolkiem karme hepatic plus dokladam a to troszke kurczaczka, troszke gotowanej marchewki, nie za duzo skoro karma ma leczyc watrobe.
Bardzo swedzi ja skora, a te uszy to prawdziwe utrapienie, mam nadzieje ze wet znajdzie szybkie rozwiazanie.
No i sluchajcie Tusia jest pupilka mojego męża :crazyeye: ja jej ani razu dziś nie wynosiłam, on latał :-p
gada do niej, opieprza inne psy jak ja potrącą, i w ogóle ja mam zonka, mój mąż owszem nie protestuje ale nigdy nie chołubił żadnego z naszych psow. Było na zasadzie - chciałaś to masz. Sama sobie lataj na dwór, ścieraj siki, sprzątaj koopy karm i opiekuje. Ona go tak rozczuliła swoją maleńkością, poczciwością i kruchością, że nagle coś w nim się ruszyło. Po 15 latach!!!

Link to comment
Share on other sites

Fajne wiadomości o TZ,że tak przypadła mu do serca Tusinka.Bardzo dobrze,należy jej się,jest taka drobniutka i kochana.A z uszami wiadomości nie bardzo.Dobrze by było jej pobrać wymaz z uszów i sprawdzić co za dziadostwo w tych uszach jest i dobrać odpowiedni lek.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czytam, że chcecie zrobić bazarek. Jeśli jest taka potrzeba to mogę zrobić (jeden w ta czy w drugą stronę ;)) tylko niestety na Dogo już chyba nie można bo mała jest w DS a mnie na FB nie ma to tam nie zrobię:/
No chyba, że źle myślę z Dogo?
Może Poker mnie poprawi?

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że Tusia urzekła swą kruchością pana domu :) Takie bezbronne okruszynki chwytają za serce.
[COLOR=#d3d3d3]
Jeśli chodzi o rzeczy na bazarek, to gdyby ktoś organizował, chętnie je wyślę, żadne to rewelacje, sama większość kupiłam na bazarkach, ale może komuś się przydadzą.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...