Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Super! Jakiś czas masz spokój i psiaki też. Oby więcej takich darczyńców:)

Z tego co wiem to ten pan zrobił zbiórke w pracy i uzbierał tyle pieniedzy kupił 7 worków karmy i reszte wpłacił na konto.Zbliża się wiosna więc bedzie za co kupić obroże bo już się martwiłam że nie starczy dla wszystkich psiaków na obróżki.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to ten pan zrobił zbiórke w pracy i uzbierał tyle pieniedzy kupił 7 worków karmy i reszte wpłacił na konto.Zbliża się wiosna więc bedzie za co kupić obroże bo już się martwiłam że nie starczy dla wszystkich psiaków na obróżki.

 

 

Wspaniała wiadomość !

Link to comment
Share on other sites

Sunie wysterylizowane pora na pieski,wstępnie ustalona pierwsza kastracja na sobote.Miałam ich nie kastrować ale codziennie podkopują się pod ogrodzenie i gdzieś uciekają podejrzewam że na suczki,nie chce żeby coś im się stało dlatego zdecydowałam będą kastrowane.

Link to comment
Share on other sites

Dobra decyzja, jeśli jest problem z upilnowaniem to  bezpieczeństwo psa jest najważniejsze. Ludzie mogą pobić lub zabić  psa, który im wysiaduje za suką na posesji, pies  może też zostać pogryziony lub zagryziony w walkach o sukę,  naprawdę lepszy żywy kastrat niż martwy  napalony samiec.  

Link to comment
Share on other sites

Dobra decyzja, jeśli jest problem z upilnowaniem to  bezpieczeństwo psa jest najważniejsze. Ludzie mogą pobić lub zabić  psa, który im wysiaduje za suką na posesji, pies  może też zostać pogryziony lub zagryziony w walkach o sukę,  naprawdę lepszy żywy kastrat niż martwy  napalony samiec.  

Wiem o tym,kiedyś miałam psa mieszańca owczarka niemieckiego i też jak pobiegł na suki to złapał się w sidła,wrócił z drutem w szyi i to był cud że ten drut nie przeciął mu krtani.Pies przeszedł operacje i wyszedł z tego.Wole nie przechodzić tego drugi raz tym bardziej że teraz psy mogą nie mieć tyle szcześcia co Misiek.

Link to comment
Share on other sites

Rambo i Cygan ciągle uciekają i chyba jutro pójdzie Rambo pierwszy.Boje się co bedzie po zabiegu bo jego nie da się zamknąć w domu no i ten okropny kołnierz bedzie miał założony,wiem jak wygląda karmienie psa w kołnierzu Koda miała też założony po operacji i przez 10 dni praktycznie nic nie jadła :-(

Link to comment
Share on other sites

Dacie radę.  Mój Docent ma nogi krótkie jak jamnik, to dopiero było mu niewygodnie- rył kołnierzem w ziemi, stukał w ściany,  zawadzał o schody i  co najgorsze- nie mógł na łóżko wskoczyć, to dopiero była dla niego męka ;). W dodatku po 10 dniach, jak go uwoliniłam, to rozlizał sobie rankę i musiał jeszcze kolejnych kilka dni nosić kołnierz.  

Link to comment
Share on other sites

Rambo już po kastracji,nie ma kołnierza wzięłam kubraczek troszke przerobiłam i powinno być dobrze.Z tego wszystkiego zapomniałam mu zrobić zdjęcie ale postaram się zrobić i wrzuce.Dżeki i Cygan mają wstępnie umówione zabiegi na czwartek.

Link to comment
Share on other sites

Omija wszystkich z daleka,uciekł z domu i schował się w stodole,już go nie zabierałam do domu tam ma czystą słome i czysty kocyk do leżenia,widać że potrzebuje spokoju.Dostał dzisiaj jakieś leki w tabletkach a we wtorek jedzie na kontrol.Dostał suchą karme to troszke zjadł.Tylko zdjęcia nie dał sobie zrobić,może przestanie się gniewać to mu wtedy zrobie.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Cygan i Dżeki mieli kastracje.Jak na razie wszystko jest ok mimo że wczoraj Dżeki zdążył sobie zerwać szew zanim jeszcze go odebrałam z gabinetu.Teraz jest ubrany w kubraczek i w kołnierz żeby nic sobie nie zrobił.Cygan też ma kubraczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...