Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

[quote name='toyota']Kastracja jest bezwzględnie konieczna w takim wypadku, gdy istnieje ryzyko, że pies ucieknie, co do tego nikt nie ma wątpliwości i to trzeba zrobić niezależnie od tego czy psy zostaną w dotychczasowym miejscu czy nie.

Asz26 zapytaj koniecznie o koszty. Musisz podać wetowi orientacyjnie wagę poszczególnych psiaków.

Mam nadzieję, że ten uciekinier wróci :(. Daj znać jakby co. Może trzeba byłoby się przejść po okolicy i go poszukać ? Szkoda psiaka ![/QUOTE]


W piątek będę u weterynarza to dowiem sie o koszty kastracji.Szukałam psa ale bez rezultatu,mam nadzieje że wróci.Był pilnowany ale wystarczyła chwila nie uwagi i pies już był za ogrodzeniem i można było się zakrzyczeć a on i tak nie wrócił.Inne psy nie latają na suczki tylko ten tak biega.Jeden pies jest duży wazy tak ok 30kg może trochę wiecej a reszta to małe pieski i raczej żaden nie bedzie przekraczał 15 kg.

Link to comment
Share on other sites

Aniu plakaty trzeba by było wydrukować i porozwieszac po okolicy ,może ktoś da znać co się z psem dzieje ,może jest w pobliskim schronisku lub jakimś przytulisku? Pieniążki przesyłam 50 zł na kastrację i 50 zł na obroże na kleszcze ,lub jak Aniu ci brakuje karmy to na karmę . Niestety więcej w tym miesiącu nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia42']Aniu plakaty trzeba by było wydrukować i porozwieszac po okolicy ,może ktoś da znać co się z psem dzieje ,może jest w pobliskim schronisku lub jakimś przytulisku? Pieniążki przesyłam 50 zł na kastrację i 50 zł na obroże na kleszcze ,lub jak Aniu ci brakuje karmy to na karmę . Niestety więcej w tym miesiącu nie dam rady[/QUOTE]



potwierdzam. Wpłynęło 100 złotych

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje że wróci chociaż już coraz mniejsza jest ta nadzieja :-( Naprawdę nie wiem gdzie mógł iść oprócz tej jednej pani nikt takiego psa nie widział albo nie chce się przyznać że widział.Dla niego nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia,jest małym psem ale nawet siatkę ogrodzeniową potrafi przegryźć jak nie da rady się podkopać.Do tej pory miał więcej szczęścia niż rozumu,uratowałam mu życie dwa razy pierwszy raz jak znalazłam go przywalonego drzewem a drugi raz jak samochód go przejechał.Oby teraz nic mu się nie stało.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1231101_761096047234285_1103045596_n.jpg[/IMG]

Karma od p.Kasi.Dziękuje.
Dziękuje też za kolejną wpłate.W pierwszej kolejności za te pieniądze bedą kupione obroże od kleszczy bo już psiakom wyciągam kleszcze,w tym roku wyjątkowo wcześnie kleszcze zaczęły atakować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...