Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Dnia 16.11.2021 o 20:03, Tyśka) napisał:

To osoby, które kupowały przedmioty nie wpłaciły razem z zakupem kwoty pokrywającej koszty wysyłki?

Pokryły koszty wysyłki ale koszt wysyłki był razem z kosztem wylicytowanej rzeczy przelana na konto fundacji dlatego ja muszę zwrócić koszt wysyłki zwierzoswirką bo to oni wysyłali fanty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 23:10, asz26 napisał:

Pokryły koszty wysyłki ale koszt wysyłki był razem z kosztem wylicytowanej rzeczy przelana na konto fundacji dlatego ja muszę zwrócić koszt wysyłki zwierzoswirką bo to oni wysyłali fanty. 

To trochę dziwne, że musisz zwrócić coś, co zostało już opłacone. Chyba, że organizacja przelała Ci całą kwotę, tzn razem z kosztami wysyłki to wtedy to rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2021 o 09:05, Tyśka) napisał:

To trochę dziwne, że musisz zwrócić coś, co zostało już opłacone. Chyba, że organizacja przelała Ci całą kwotę, tzn razem z kosztami wysyłki to wtedy to rozumiem.

No tak, każda osoba która wylicytowała jakąś rzecz razem z kosztem wysyłki wpłacała pieniądze na konto fundacji które podałam. Dlatego ja muszę zwrócić koszt wysyłki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na dług udało się uzbierać, kupiłam też karmę dla kotów ale z tego co widzę to znowu zaczęły przychodzić nowe koty i karmy ubywa bardzo szybko. Dodatkowo przychodzi pies który ma właścicieli ale właściciele mają ją gdzieś. To suka roczna jest wypuszczana sama, biega po ulicach doskakuje do ludzi do gryzienia i codziennie nad ranem albo w nocy przychodzi na jedzenie i wyjada kotom. Staram się zostawiać mało karmy ale ile nie zostawię to ona jak przyjdzie wyje. Bardzo proszę o karmę dla kotów może być zwykły whiskas i jakąś mokrą dla dzikuska który przychodzi już ok 4 lata. Jakby dla psów też była jakaś mokra to już całkiem by było super. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 14:43, asz26 napisał:

Na dług udało się uzbierać, kupiłam też karmę dla kotów ale z tego co widzę to znowu zaczęły przychodzić nowe koty i karmy ubywa bardzo szybko. Dodatkowo przychodzi pies który ma właścicieli ale właściciele mają ją gdzieś. To suka roczna jest wypuszczana sama, biega po ulicach doskakuje do ludzi do gryzienia i codziennie nad ranem albo w nocy przychodzi na jedzenie i wyjada kotom. Staram się zostawiać mało karmy ale ile nie zostawię to ona jak przyjdzie wyje. Bardzo proszę o karmę dla kotów może być zwykły whiskas i jakąś mokrą dla dzikuska który przychodzi już ok 4 lata. Jakby dla psów też była jakaś mokra to już całkiem by było super. 

Nie ma możliwości aby kotom wyżej stawiać jedzenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 10.02.2022 o 00:43, bakusiowa napisał:

Ja nie mam żadnych problemów ale mam komputer stacjonarny i jestem zalogowana na stałe.

U mnie na laptopie i na telefonie tak samo. Co weszłam to jakiś błąd był. Mam pytanie może wie pani gdzie kupić taniej saszetki felixa i suchą karmę najlepiej whiskas bo jest w dużych workach 14 kg? Wszystkie karmy dość mocno poszły w górę. Karma którą kupuje dla Cziki w tej chwili 209 zł a była 189 zł przed świętami. Na szczęście jej kupuje dwa razy w roku worek 12 kg i zamykam szczelnie. Ale dla kotów muszę coś kupić bo się kończy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 14:46, bakusiowa napisał:

Muszę coś zamówić bo głodomory wyjadają wszystko. Przez noc miska pusta. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zamówiłam worek suchej karmy whiskas i miałam zamówić mokrą takie były plany, niestety plany muszę zmienić. Mama choruje na serce, dzisiaj była u lekarza ponieważ od kilku dni bardzo źle się czuję, ma bardzo przyspieszone serce. W czasie spoczynku ma ponad 100 uderzeń na minutę. Powinna dostać skierowanie do szpitala ale teraz leczą tylko na covida. Lekarz kazała jej iść do kardiologa i zrobić echo serca . Oczywiście na szybko to tylko prywatnie. Ale musi iść bo w każdej chwili serce może się zatrzymać. Jeżeli ktoś mógłby kupić jakąś mokrą karmę dla kotów obojętnie felix, whiskas, coś żeby było w galarecie obojętnie jaka karma. Nie wiem teraz która jest najtańsza. Będę bardzo wdzięczna za każdą karmę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2022 o 11:54, kasiasekret napisał:

Czy mokra karma dla kotów dalej potrzebna?

Tak cały czas jest potrzebna i sucha też. Tak jak pisałam najlepiej jedzą felixa i whiskas suchą ale może być też inna tylko w galaretce. Dla psów też by się przydała mokra albo pół wilgotna. Kiedyś kupiłam taką primal spirit była po 99 zł za worek 12 kg albo 10 kg ale teraz podejrzewam że jest dużo droższa tak jak wszystko. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2022 o 12:00, kasiasekret napisał:

Zamówiłam dla kociaków mokrą i suchą karmę:)

Dziękuję i przepraszam że od razu nie odpisałam ale ta wojna na Ukrainie tak mnie rozwaliła że wpadłam w takie nerwy i panikę aż musiałam brać leki na uspokojenie bo nie mogłam sobie poradzić z atakami paniki. W życiu tak się nie bałam jak teraz. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2022 o 01:21, bakusiowa napisał:

Prawdę mówiąc to jest się czym niepokoić. Nasze państwo nie poradzi sobie z exodusem Ukraińców do nas. Przecież coś trzeba z nimi zrobić.  

Już jest problem, ludzie nie mogą kupić mleka dla dzieci czy pieluch bo są wykupowane dla Ukraińców. Ja rozumiem pomoc bo naprawdę szkoda tych ludzi ale żeby i nasi mieli dla swoich dzieci. U nas w sklepach makaronów, cukru, mąki, pieluch, mleka dla dzieci itp rzeczy brak. Nie wiem co nasz rząd myśli, może nasze Polskie dzieci mają żyć powietrzem bo przecież jeszcze tu wojny nie ma więc nie potrzebują pomocy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...