Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Dnia 18.11.2020 o 14:04, bakusiowa napisał:

Kupiłam dla kotków duże puszki Animonda Carny. Te duże są w dobrej cenie.

Dziękuję, a ja kupiłam tamtą karmę i więcej nie kupię, koty nie chcą jej jeść. Mieszam z inną to jakoś jedzą ale kiepsko, samej nie chcą jeść. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam wielką prośbę czy ktoś mógłby zakupić dla kociakow puszki kitekat? Może być też inna ale najważniejsze żeby była w sosie ostatecznie w galarecie, żadnych karm typu pasztet bo nie chcą takich jeść, sucha też by się przydała. Ja miałam zamówić ale niestety muszę kupić przynajmniej dwa opakowania kapsułek veto mune a to jest koszt ok sto zł. Jedno opakowanie wystarcza na ok dwa tyg. Dostają koty i Czika. 

Link to comment
Share on other sites

Muszę jechać z moją Kicią do weta, w nocy dostała biegunki pierwszy raz odkąd jest u mnie. Nic nie jadła takiego co by mogło spowodować biegunkę, a od kilku dni dziwnie się zachowuje dużo piję i często je, niby małe ilości ale często, dochodzi do nas i miauczy, miała też katar. Obawiam się że zaraziła się o małej koteczki. Trzymajcie kciuki za moją Kiciuszke. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Zamówiłam mokrą.

Dziękuję. Moja Kicia musi mieć zrobione badania krwi bo nie wiadomo co jej dolega. Po ogólnym badaniu wszystko jest ok. W sobotę rano pojadę o ile koleżanka będzie mogła mnie zawieźć. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
3 minuty temu, bakusiowa napisał:

Czyli nie jest źle.

Sucha karma dla kociaków jeszcze jest,dzisiaj kupiłam puszki w biedronce kitty więc mają co jesć.Jedynie z czym czekam to ze zrobieniem testów paskowych bo taki test 65zł a musiałaby zrobić cztery.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Byłam dzisiaj z koteczką u weterynarza, miała biegunkę ze śladami krwi. Albo coś zjadła albo robale. Wzięłam tabletki dla niej i reszty kotów no i od razu dla Cziki bo cały czas ma kontakt z kotami. Dzisiejsza wizyta 121 zł więc będzie dużo na minusie prawie 150 zł ale nie mogłam czekać musiałam ją zabrać do weterynarza. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na początek dobre wieści, koteczki które przyprowadziła kocica dzięki pomocy Magdzi Olszewskiej z 4 DogS trafiły pod opiekę PRZYTUL KOTA-PRZYTULISKO W JADOWIE i po tyg znalazły dom, wspólny dom dla obydwóch koteczek. I na tym koniec dobrych wiadomości, zostały złe wiadomości, kleszcze już atakują i na dniach przyjdą obroże dla psów. Tak jak co roku obroże zamawia mi Ewa Ludwiniak z 4 DogS i płace za nie pieniędzmi które są na koncie fundacyjnym ale tym razem już jestem ok 150 zł na minusie a za obroże jest ponad 400 zł, zrobiłam zbiórkę na pomagam.pl ale stoi w miejscu nikt nie wpłacił. Przydałaby się też jakaś karma dla kotów mokra i dla psów też mokra. Najgorsze jest to że ta zbiórka stoi w miejscu. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, asz26 napisał:

Na początek dobre wieści, koteczki które przyprowadziła kocica dzięki pomocy Magdzi Olszewskiej z 4 DogS trafiły pod opiekę PRZYTUL KOTA-PRZYTULISKO W JADOWIE i po tyg znalazły dom, wspólny dom dla obydwóch koteczek. I na tym koniec dobrych wiadomości, zostały złe wiadomości, kleszcze już atakują i na dniach przyjdą obroże dla psów. Tak jak co roku obroże zamawia mi Ewa Ludwiniak z 4 DogS i płace za nie pieniędzmi które są na koncie fundacyjnym ale tym razem już jestem ok 150 zł na minusie a za obroże jest ponad 400 zł, zrobiłam zbiórkę na pomagam.pl ale stoi w miejscu nikt nie wpłacił. Przydałaby się też jakaś karma dla kotów mokra i dla psów też mokra. Najgorsze jest to że ta zbiórka stoi w miejscu. 

Podaj link do zbiórki. I konto do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam mokra karmę dla kotów. Teraz wynikła taka sytuacja u mnie, że pomóc będę mogła dopiero w czerwcu. Mam nadzieję, że osoby śledzące wątek pomogą.

W sklepie Rikoland.pl  jest karma dla psów Rafi Dolina Noteci 800 g różne smaki w dobrej cenie. Od 100 zł przesyłka darmowa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Kupiłam mokra karmę dla kotów. Teraz wynikła taka sytuacja u mnie, że pomóc będę mogła dopiero w czerwcu. Mam nadzieję, że osoby śledzące wątek pomogą.

W sklepie Rikoland.pl  jest karma dla psów Rafi Dolina Noteci 800 g różne smaki w dobrej cenie. Od 100 zł przesyłka darmowa.

Dziękuję. Pani zawsze pomaga od początku i pani Kasia. U mnie przez to że jedna z koteczek chorowała na koci katar zostały pustki na koncie fundacyjnym. Nawet tydzień przed wyjazdem też byłam z nią u wetki z biegunką. Ale jestem dobrej myśli bo nie z takich długów wychodziłam. Przy Kodusi to były długi w tys i dałam radę więc teraz też dam radę bo muszę dać. W przyszłym miesiącu kupię karmę dla kotów i właśnie mam pytanie jaki sklep oprócz zooplusa ma jakieś fajne promocje na kocią karmę? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...