Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

4 godziny temu, asz26 napisał:

Szukam pilnie na już kogoś kto zabierze ode mnie kota. Kot przebywa na podwórku, ktoś go podrzucił wczoraj rano a ja nie mam gdzie go zabezpieczyć. Biedny ma chyba początki kociego kataru, leci mu z nosa woda, oczy ropieją i ma swierzb w uszach tak mi się wydaje. Jeżeli nie znajdzie się nikt żeby go zabezpieczyć to zginie pod kołami samochodu. Kociak ciągle leży pod samochodami sąsiadów i nie zwraca uwagi nawet jak ktoś podejdzie do tego samochodu. Wczoraj pisałam wszędzie gdzie mogłam ale nikt nie chce pomóc go zabezpieczyć. 

Trzeba by poprosić jakąś fundację.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ja nie jestem w stanie pomóc w tej sprawie. Mogę tylko dać jakąś kasę na leczenie.

Jak nikt się nie znajdzie to będę musiała go zabrać do weterynarza, nie może przebywać z początkiem kk z innymi kotami, moja koteczka wychodzi na dwór na smyczy ale są inne koty które dokarmiam i nikt się nimi nie zajmie jak zachorują tym bardziej że to dzikie koty. Mi to już ręce opadają, teraz zamiast psiej suchej karmy idzie kocia karma i to dużo bo kotów jest dużo. Ciągle brakuje, dokupuje ile mogę. Już nawet psiom karmę jedzą jak nie ma kociej wiem że nie powinny ale co mam zrobić jak jest ich dużo a prosić non stop o pomoc to już się wstydzę. Nasza gmina ma gdzieś bezpańskie psy i koty. Na dodatek jest ta pani starsza co ma tak dużo kotów i to większość przychodzi od niej. Też szukałam jakieś pomocy żeby ktoś przynajmniej zabrał te koty, wyleczył które się da wyleczyć, wysterylizował kocice bo non stop rodzą, małe przeżyje to głoduje i choruje, ale nie znam nikogo kto mógłby pomóc. Na fb to już chyba nikt nie zagląda na wydarzenie, pisałam tam prośbę o mokrą karmę dla psów i kotów oraz suchą dla kotów ale cisza. Normalnie zaczyna mnie to załamywać. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Kupiłam karmę dla kotów.

Bardzo dziękuję. Kiciuś gdzieś poszedł, gryzie go drugi kot, który jest tu już prawie 3 lata tylko że jest dziki i nie daje się dotknąć. Ten to taka przylepa, za człowiekiem chodzi jak pies i non stop dopomina się pieszczot. Fajny Kiciuś czarny z białym i chyba ma ok 6 miesięcy albo więcej ale maks tak do roku. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zamówiłam na zooplusie karmę dla kotów pitti Boris wiem że jest słaba jakościowo ale patrzyłam na cenę i na wagę bo nie wyrabiam już z karmą dla kotów. Jakiś tydzień temu kotka która przychodziła w lato w ciąży przyprowadziła dwa maluchy, jeden bez problemu daje się łapać za to drugi bardzo się boi i ucieka jak tylko zobaczy człowieka. Razem z nimi przychodzi ich matka, oprócz nich przychodzi jeszcze 4 koty. Nie mam pojęcia skąd są i czy mają właścicieli ale wiem że są głodne. Czy ktoś dawał tę karmę pitti boris? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Nie znam tej karmy. Trzeba przeczytać opinie. 

Weszłam na stronę sklepu ale Pitti Boris widzę tylko dla psów. Dla kotów jest Pitti Dinner. W porównaniu ze Smillą ma wiecej fosforu i sód x 10. Czyli bardzo dużo.

Trudno, najwyżej będę mieszać z inną. Kupiłam taką bo jest jej dużo, psy kiedyś dostawały też pitti boris ale nie chciały jeść bo była duża wolą drobną karmę a teraz to już w ogóle mało suchej karmy jedzą, to już wszystkie psy ok 10 lat więc podchodzą pod seniorów. Czika też mi zachorowała przeziębiła się, na razie jest na wit C i kapsułkach veto mune i oby na tym się skończyło. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...