Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Bambo już może biegać, dzisiaj był na kontroli i wszystko jest dobrze tylko została faktura do opłacenia. Chciałabym znaleźć dom dla niego to taki fajny kiciuś, łagodny rozmruczany nawet jak dzisiaj dostawał zastrzyk to mruczał. Cudowny koteczek. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kasiasekret napisał:

Oby znalazł się ktoś dobry i odpowiedzialny.

Nie oddam go w pierwsze lepsze ręce, chyba będę musiała poprosić dziewczyny z fundacji żeby się zajęły jego ogłaszaniem. Szkoda mi go ale przy takiej ilości psów to on nie ma biedny jak swobodnie chodzić. Moje psy nie znają kotów. Nawet Czika podgryza koty mimo że wychowała się z Kicuchą. Tylko że one są w domu więc mogę reagować jak za bardzo ją podgryza a tam nie jestem wstanie reagować na dodatek Ci sąsiedzi są nienormalni szczególnie ta sąsiadka. 

Link to comment
Share on other sites

Głupio jest mi prosić o karmę dla Cziki, ale przez leczenie Fionki uszów które nadal trwa, jeszcze jedno ucho jest w kiepskim stanie chociaż już jest o wiele lepiej niż było ale nadal wpuszczam jej maść, nie wyrobiłam się z kasą i zabrakło mi na karmę dla Cziki. Nie chcę dużego worka wystarczy nawet 3 kg, w lipcu jej kupię duży worek tak jak zawsze. Ona je Simpsona premium z rybą, brit care sensitive dziczyzna i ziemniaki albo łosoś i ziemniaki albo może być alpha spirit z rybą kilka tacek bo jedna tacka wystarcza jej na dwa dni. Pytałam u wetki o karmę brit care sensitive ale w tej chwili nie ma a w zoologicznym obawiam się kupić, mają karmy na wagę i teoretycznie są to karmy typu np brit care itp ale tak naprawdę nie wiem czy na sto procent są to te karmy. Jeżeli ktoś może mi pomóc i kupić dla niej którąś z tych karm tylko proszę o małą karmę bo te karmy są drogie i dla kotów karmę suchą i mokrą szczególnie to mokrej brakuje, też staram się kupować najczęściej w netto puszki chociaż wiem że to kiepska karma ale lepsza taka niż żadna.Z góry bardzo dziękuję za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Może kupię tę na tackach? Kupie dwa opakowania to będziesz miała na trochę.

Może być, ona taką tackę ma na 2 razy. Najważniejsze żeby była z rybą ewentualnie kaczka. Ja na ogół kupuje karmy z rybą wtedy wiem że nic jej nie będzie. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/931401613546138/posts/3312862182066724/

 

To był cudowny kocurek któremu ratowałam życie z pomocą Fundacji RUNA. Kiciuś przyszedł do mnie poparzony w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, przeraźliwie miauczał i mimo tego że to był kot zupełnie dziki szedł prosto do mnie żebym mu pomogła. Zadzwoniłam wtedy do Runy i od razu przyjechała. Kocurek był w tragicznym stanie ale przeżył. Niestety dzisiaj jego serduszko się zatrzymało. A ja mimo tego że on nie był u mnie nie mogę się pozbierać, siedzę a łzy same płyną z oczu. Koteczku zawsze będziesz w mojej pamięci ... 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kasiasekret napisał:

Kojarzę historię ale szczegółów nie pamiętam a link się nie otwiera... Smutne bardzo... Jego odejście było związane z poparzeniami?

 

Nie, on nie chorował był cudownym opiekuńczym kocurkiem tam w fundacji. Zachorował z dnia na dzień miał mieć wyszywaną cewkę moczową ale nie udało się. Serduszko mu stanęło. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kasiasekret napisał:

To jest zawsze takie przykre i smutne...

Miałam go tylko na rękach wtedy jak przyszedł poparzony a przeżyłam to tak jakby to był mój kot, wczoraj cały dzień przepłakałam tak mi go szkoda. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szukam pilnie na już kogoś kto zabierze ode mnie kota. Kot przebywa na podwórku, ktoś go podrzucił wczoraj rano a ja nie mam gdzie go zabezpieczyć. Biedny ma chyba początki kociego kataru, leci mu z nosa woda, oczy ropieją i ma swierzb w uszach tak mi się wydaje. Jeżeli nie znajdzie się nikt żeby go zabezpieczyć to zginie pod kołami samochodu. Kociak ciągle leży pod samochodami sąsiadów i nie zwraca uwagi nawet jak ktoś podejdzie do tego samochodu. Wczoraj pisałam wszędzie gdzie mogłam ale nikt nie chce pomóc go zabezpieczyć. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...