Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Jedną i drugą chwalą, wetka też mi powiedziała że skład tego brita jest dobry tylko jedynie czego można się obawiać to tego że jest produkowana na tej samej linii co purina i że może coś się dostać z tej karmy do tej, po prostu że może być sypana jedna po drugiej i może się dostać jakaś purina do tej karmy i wtedy by był problem bo tak to skład też jest ok dla Cziki.Juz sama nie wiem która zamówić. Jest mała różnica w cenie i w kg. Trovet jest bodajże droższy chyba o 20zl od brita i jest go 10kg a brita 12kg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

30 kwietnia byłam z Rambem u wetki, nie wiedziałam co się z nim dzieje cały czas biegał i piszczał. Okazało się że zaczęła się wysuwać prostnica, wetka została po godzinach pracy żeby założyć mu kapturek. Nie wiem ile to mnie kosztowało ale podejrzewam że będzie dużo. We wtorek będzie miał zdejmowane szwy i będzie trzeba go obserwować. Jak znowu to się powtórzy to od razu będzie musiał mieć zrobioną operację. Bardzo się boję tego bo wiem jak to wygląda, widziałam u psa koleżanki niestety tamten pies musiał być uspiony bo po kolejnej operacji z powrotem to wyszło i już nic więcej nie można było zrobić. Jak u mnie będzie to samo to chyba się wykończe nerwowo ☹️Oczywiście będę robić zrzutke dla Ramba bo nie dam rady sama opłacić tego leczenia

58732955_414785699353973_232372299242668032_n 2.jpg

58883175_414785676020642_8100391835895070720_n 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Faktury za operacje Ramba,bedzie jeszcze jedna na ponad 160zł.Nie wiem z czego opłace i jeszcze Czika musi mieć zrobioną sterylke.Jeżeli ktoś może mi pomóc i wpłacić parę groszy będę bardzo wdzięczna,bez pomocy nie dam rady opłacić faktur 1f641.png:-(

 

 

 

59852731_2344727589079280_126974020842160128_n.jpg

60095679_1033584970166125_6648518419685572608_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję, już w tej chwili koszt leczenia razem z operacjami jest ponad tyś zł. Dzisiaj jadę na kontrol z Rambusiem. To taki kochany psiak, grzeczny, cierpliwy, pozwala wszystko przy sobie zrobić ale tylko mi. 

Link to comment
Share on other sites

Najpierw było podejrzenie prostnicy że się wysunęła i był zakładany kapturek ale okazało się że to nic nie dało i trzeba go operować drugi raz. Drugi raz do operacji przyjeżdżał inny weterynarz. Koszt tych dwóch operacji to 850zł. Ale dochodzi jeszcze leczenie po operacji i trzecia faktura jest na 178zł. Dzisiaj powtarzałam mu badania kału ale sama już za nie płaciłam, za leki z apteki też sama płaciłam i też wyszło mi ok 200zł.Rambo teraz jest na diecie, gotuję mu makaron z mięsem lub z puszkami. Wetka powiedziała że dopóki będą się pokazywać plamki krwi to ma siedzieć w domu, dostawać leki i mam to przemywać. Przez to Cziki sterylka znowu się przesunęła. 

Link to comment
Share on other sites

Rambuś już może biegać po dworze,szwy rozpusciły się nic już nie wyciekało więc po konsultacji z wetką mogłam go puścić swobodnie na dwór. Teraz zaczęłam leczyć mu uszy bo go bolą.Biedny psiak jak się rozchorował to poważnie. Oby już wszystko było dobrze. Jeszcze czekam na wyniki badań tego usuniętego guza, martwię się że może być to coś złośliwego. Trzymajcie kciuki za mojego kochanego pieseczka. 

Link to comment
Share on other sites

Na ten moment z Rambem jest ok, czekam na wyniki badań tego guzka który był usuwany. Oby to nie było nic złośliwego. Koszt operacji i leczenia wyniósł ponad tyś zł do tego jeszcze doszły leki które kupowałam w aptece żeby było taniej ale i tak wyszło ok 200zł.Najwazniejsze że mu pomogły. Teraz Rambuś musi być na diecie więc bardzo proszę jeżeli ktoś może kupić dla niego jakąś mokrą karmę obojętnie jaką to będę bardzo wdzięczna i jak ktoś by mógł kupić karmę BRIT CARE SENSITIVE MINI DZICZYZNA Z ZIEMNIAKAMI to też bym była bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Straszne koszty. Wysłałam 100 zł w tym tygodniu ale to jest kropla w morzu.

 

Bardzo dziękuję za pieniądze. Operacja już jest opłacona zrobiłam zrzutke na pomagam.pl i udało mi się uzbierać nawet troszkę więcej niż było napisane.Opisze wszystko później. 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, bakusiowa napisał:

Jest ta karma 7 kg. Zrobię zakup wieczorem. Rambuś ile ma lat?

Nie wiem ile może mieć lat ale tak ok 8-10 chyba już będzie miał. Zaczyna też już mieć problemy z łapami więc tak ok 8 lat na pewno ma. 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, bakusiowa napisał:

Kupiłam karmę mini dla małej psinki i 6 dużych puszek Doliny Noteci dla Rambusia. Może ktoś jeszcze kupi Rambusiowi.

Bardzo dziękuję w tej chwili puszki są na wagę złota, Rambunio musi dojść do siebie i idzie mu całkiem dobrze i oby tak zostało. Jak nic się nie zmieni to w środę Czikusia idzie na sterylke. Trzymajcie kciuki za moje kochane słoneczko. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2019 o 21:30, bakusiowa napisał:

Kupiłam karmę mini dla małej psinki i 6 dużych puszek Doliny Noteci dla Rambusia. Może ktoś jeszcze kupi Rambusiowi.

Karma dotarła wrzucę fotki jak trochę mi przejdzie, dopadł mnie jakiś wirus przeziębienia i jak na razie walczę z gorączka :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...