Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

42 minuty temu, bakusiowa napisał:

Jeszcze nie robiłam przelewu. Kupić jakąś karmę dla kotków?

Jak pani może to bardzo proszę o jakąś karmę dla kotów bo ogólnie z karmą też jest kiepsko,dla psów też się kończy ale dla psów to też jest drobna potrzebna coś takiego jak briantos mini.Mam normalną karmę dla psów ale przychodzą psy staruszki nie wiem skąd i nie chcą jeść tej normalnej karmy.Dzisiaj też było na fb że znaleziono kolejnego szczeniaka ktoś się pozbył albo jakaś bezdomna sunia urodziła bo wcześniej ktoś znalazł identycznego szczeniaka tylko że suczke a dzisiaj był to piesek,chory i nie wiadomo czy przeżyję.

Link to comment
Share on other sites

Żabka ma już kupiony trocoxil na dwa miesiące,Rambo leczy uszy,z nim jest problem nie daje sobie wpuścić maści do uszu i dostawał antybiotyk i encorton po tym mam mu spróbować wpuścić maść ale ciężko będzie.Nie wiem co ten pies przeszedł ale zapewne nic dobrego bo już jest u mnie parę lat i nadal nie ufa nikomu.Mają kupione obroże kiltix.Czika teraz jest w trakcie cieczki,po niej mam zamiar ją wysterylizować.Wcześniej nie mogłam tego zrobić bo ciągle była przeziębiona.Reszta psiaków zdrowa i oby tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

Muszę kupić karmę dla Cziki i mam problem, nie wiem którą czy polecaną przez wetke TROVET DZICZYZNA Z ZIEMNIAKAMI czy BRIT DZICZYZNA Z ZIEMNIAKAMI. Czy ktoś dawał tę karmy swojemu psu i ma porównanie? Przypomnę że Czika ma alergie pokarmową na kurczaka i zboża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...