Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Ludzie są okropni,jak można wywieźć suke która spodziewa się na dniach małych?Tak właśnie ktoś zrobił na wsi gdzie mieszka moja babcia.Suczka w zeszłym tygodniu już urodziła szczeniaki i z tego co babcia mówiła to gdzieś w lesie.Nie moge przestać myśleć o tych szczeniakach i o tej suni,zabrać do siebie nie moge a babcia jedynie co może to dać jej jeść jak przyjdzie do niej na podwórko.Nikt nie chce wziąć suki ze szczeniakami.Bardzo bym chciała żeby ktoś te psiaki zabrał inaczej czeka je powolna śmierć :-( Mam przygarniętych siedem psiaków i nie wyobrażam sobie żeby teraz któregoś wyrzucic jak śmiecia np do lasu tak jak robili to ich właściciele.Może jest ktoś kto chce pomóc tej suni ze szczeniakami,ja nie jestem wstanie tego zrobić:-( Ja jedynie co moge zrobić to jechać z koleżanką i pomóc ja złapać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Mój Boże, nawet nie mam jak pomóc... I ta niemoc jest okropna. Przepraszam.[/QUOTE]

Ja też nie mogę pomóc,nie mogę wziąć kolejnego psa a tu jest więcej niż jeden,sunia pewnie jakoś da sobie rade gorzej z maluszkami,te raczej nie przeżyją:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asz26']Ludzie są okropni,jak można wywieźć suke która spodziewa się na dniach małych?Tak właśnie ktoś zrobił na wsi gdzie mieszka moja babcia.Suczka w zeszłym tygodniu już urodziła szczeniaki i z tego co babcia mówiła to gdzieś w lesie.Nie moge przestać myśleć o tych szczeniakach i o tej suni,zabrać do siebie nie moge a babcia jedynie co może to dać jej jeść jak przyjdzie do niej na podwórko.Nikt nie chce wziąć suki ze szczeniakami.Bardzo bym chciała żeby ktoś te psiaki zabrał inaczej czeka je powolna śmierć :-( Mam przygarniętych siedem psiaków i nie wyobrażam sobie żeby teraz któregoś wyrzucic jak śmiecia np do lasu tak jak robili to ich właściciele.Może jest ktoś kto chce pomóc tej suni ze szczeniakami,ja nie jestem wstanie tego zrobić:-( Ja jedynie co moge zrobić to jechać z koleżanką i pomóc ja złapać.[/QUOTE]
o raju... moze na fejsie Ktos by wydarzenie zrobil...gdzie to jest wogole?
a nie ma u Ciebie jakiegos TOZu czy innej fundacji pro-zwierzecej zeby powiadomic

asz26 jak sie czuje sunia bernardynka...jak mi podasz na pw adres to Ci wysle obrozke na kleszcze dla Niej, jutro kupie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']o raju... moze na fejsie Ktos by wydarzenie zrobil...gdzie to jest wogole?
a nie ma u Ciebie jakiegos TOZu czy innej fundacji pro-zwierzecej zeby powiadomic

asz26 jak sie czuje sunia bernardynka...jak mi podasz na pw adres to Ci wysle obrozke na kleszcze dla Niej, jutro kupie.[/QUOTE]

Ta sunia jest na sielcach to jest wies na trasie Warka - Białobrzegi,tu u nas niczego nie można załatwić,ja kiedyś też zgłaszałam do urzędu żeby przyjechali po psa i do dzis nikt się nie pojawił a mineło już ze trzy lata.Bardzo dziękuje pani za pomoc w zakupieniu obroży dla Kody.Po tej operacji i po chorobie od kleszczy doszła do siebie ale teraz zrobił jej się jakiś guz przy łopatce przednich łap,rozmawiałam już z weterynarzem i kazała mi obserwować bo może to być po zastrzyku a może byc też jakiś ropień.Aż się boje ze znowu bedzie coś poważnego a ona już nie jest młoda ma 8 lat więc na takiego duzego psa to juz staruszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']to nalezy do gminy Grabow nad Pilica- jesli tak to pan G.mial umowe z gmina i zabieral psy ....pani ALA z Augustowa ma z nim kontakt...jesli to Bialobrzegi to na dogo jest Guciek z okolicy moze cos poradzi...[/QUOT

Ta sunia z tymi szczeniakami znajduje sie na wsi Sielce i to jest gmina Promna.

Link to comment
Share on other sites

pan zajmujacy sie sprawami bezdomnych zwierzat bedzie w UG jutro.szkoda ze nie uspiono slepych szczeniat- teraz czeka je fajne zycie...sama suke latwiej gdzies umiescic..pan z gminy nie potrafil odpowiedziec z kim maja umowe na wylapywanie bezdomnych zwierzat moze dowiem sie jutro

Link to comment
Share on other sites

moze zalozyc osobny watek ze zdjeciami bo tutaj to ginie.znalazlam kontakt do dogomnki z okolic- moze jeszcze aktualne dane- a jak nie to chyba nadal dziala na watku domow tymczasowych- moze cos doradzi
[LEFT][COLOR=#0000ff][B]FALĘCICE, BIAŁOBRZEGI, PRZYBYSZEW i okolice[/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=1]Gucio[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1]kom. 667-105-621[/SIZE]
[SIZE=1]GG 8690319[/SIZE]
[SIZE=1]mail [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=#000080]djguciek[małpa]gmail.com[/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']moze zalozyc osobny watek ze zdjeciami bo tutaj to ginie.znalazlam kontakt do dogomnki z okolic- moze jeszcze aktualne dane- a jak nie to chyba nadal dziala na watku domow tymczasowych- moze cos doradzi
[LEFT][COLOR=#0000ff][B]FALĘCICE, BIAŁOBRZEGI, PRZYBYSZEW i okolice[/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=1]Gucio[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1]kom. 667-105-621[/SIZE]
[SIZE=1]GG 8690319[/SIZE]
[SIZE=1]mail [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=#000080]djguciek[małpa]gmail.com[/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/LEFT]
[/QUOTE]

Dziękuje za pomoc,spróbuje może coś da rade zrobić i te biedne szczeniaki ktoś uratuje,sunia jakoś daje sobie rade ale najlepiej zeby też ktoś sie nią zajął,z tego co mi babcia mówiła to jest bardzo miłą suczką.Bede szukać pomocy może coś znajde.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sie dowiem czy nikt jej nie zabrał do wczoraj jeszcze kreciła sie po wsi i była u babci coś zjeść.Co do sterylizacji to przydała by się ale ja nie mogę dorzucić sie do tego zabiegu sama zbieram na konto 4dogs pieniądze na kastracje psów które mam na działce ale wszystko jest na dobrej drodze bo fundacja Kastor też chce pomóc w kastracji.Bardzo mi szkoda tych szczeniaków bo nie przeżyja jak nikt im nie pomoże.Nie wiem jak można być tak okrutnym i pozbyć sie psa czy kot tylko dlatego że się znudził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']watek Guciek jest na dogo ale watek ucichl [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237538-Oferuje-transport-PO-CAŁYM-KRAJU-zagranica-(Wawa-Radom-i-nie-tylko)/page5[/URL][/QUOTE]

jak sie wejdzie w profil to byla na dogo 28.5 .2014 wiec chyba mozna byloby sie przez pw skontaktowac...

edit

adres asz26 doszedl na pw, jutro wysle obrozke dla Kody. Oby ten guzek to nic powaznego bylo.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']jak sie wejdzie w profil to byla na dogo 28.5 .2014 wiec chyba mozna byloby sie przez pw skontaktowac...

edit

adres asz26 doszedl na pw, jutro wysle obrozke dla Kody. Oby ten guzek to nic powaznego bylo.....[/QUOTE]

Byłam z Kodą dzisiaj u weterynarza,zrobił się jej wrzód po kroplówce bo dostawała pod skórę kroplówki po operacji ale już jej dzisiaj sciągneła krew i mam jej to smarować maścią kamforową zeby do końca się rozeszło.Obroża jak tylko dojdzie to napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']sterylizacja jest darmowa bo jestem platniem akcji sterylizacja- chodzi tylko o przetrzymanie po zabiegu[/QUOTE]

Jak tylko coś sie dowiem to napiszę,dzisiaj nie miałam kiedy nawet zadzwonić do babci,musiałam jechać ze swoją sunią do weterynarza,miała wrzód po kroplówce.

Link to comment
Share on other sites

1.w soboty UG sa nieczynne
2.pan powiedzial ze jak zglosze psa to zostanie odlowiony ale nie chcial powiedziec kto to zrobi ani gdzie wyladuje pies mowiac ze nie pamieta natomiast chcial wiedziec gdzie pies jest- oczywiscie nie powiedzialam ,bo czesto bywa to gorsza opcja dla psa
3.skad mozna sie doweidziec czy UG ma prawo odmowic mi powyzszych informacji
4.ta tym skoncze swoja role na watku-tez ma swoich kilka psow niezdrowych,sa osoby mieszkajace blizej,nie ma zdjec i informacji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']1.w soboty UG sa nieczynne
2.pan powiedzial ze jak zglosze psa to zostanie odlowiony ale nie chcial powiedziec kto to zrobi ani gdzie wyladuje pies mowiac ze nie pamieta natomiast chcial wiedziec gdzie pies jest- oczywiscie nie powiedzialam ,bo czesto bywa to gorsza opcja dla psa
3.skad mozna sie doweidziec czy UG ma prawo odmowic mi powyzszych informacji
4.ta tym skoncze swoja role na watku-tez ma swoich kilka psow niezdrowych,sa osoby mieszkajace blizej,nie ma zdjec i informacji...[/QUOTE]

Zdjeć nie ma kto zrobić:-( ale i tak dużo informacji dostałam za które bardzo dziękuje,jak coś będe wiedziała o tej suce i szczeniakach to od razu wstawie info.Wczoraj nie przyszła na jedzenie i dzisiaj tez nie oby tylko nic jej nie było.Jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...