Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Odkąd pamiętam zawsze kochałam zwierzaki chyba bardziej niż ludzi. Zawsze dokarmiałam i dokarmiam psy i koty z ulicy.Pomagam jak mogę ale niestety w tej chwili moje finanse nie są aż tak duże żebym mogła pokryć koszty leczenia, zabezpieczenia od kleszczy psiaków które mam od kilku lat pod opieką. Psy które są u mnie a jest ich siedem trafiły do mnie przypadkowo. Były przynoszone z lasu w ciężkim stanie,część z nich też było podrzucone pod działkę. Moja rodzina nie jest obojętna na krzywdę zwierząt dlatego nie przechodziliśmy w lesie obok wychudzonego psa, zabieraliśmy na działkę. W taki sposób zebrała się gromadka psiaków. Psy są leczone, zabezpieczane od kleszczy, dostają gotowane jedzenie ale suchą karmę też jedzą. Są to psy dość stare i często chorują. Niestety nie zawsze mogę opłacić ich leczenie. Dlatego bardzo proszę o pomoc finansową, również proszę o karmę suchą i mokrą dla psów i kotów. To nie musi być droga karma. Pieniądze proszę wpłacać na konto fundacji 4Dogs cel Psy Ani. Nie zbieram na prywatne konto. Wszystkim pomagającym bardzo dziękuję za wsparcie finansowe i w postaci karm dla psów i kotów. 


Wpłaty proszę dokonywać na udostępnione konto:

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok 42a
03-772 Warszawa

Nr konta: 47 2030 0045 1110 0000 0255 4530

z dopiskiem : psy Ani

 

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4Dogs w roku 2014 :

Styczeń-40zł-Olcia42
Luty-100zł-Olcia42 i 70zł-Anna K,Warszawa
Marzec-100zł-Bianka0 , 60zł-Olcia42 , 50zł-Teresaa118 , 30zł-Rudakacha i 20zł-Anula
Maj-30zł-Mimiś , 30zł-Rudakacha i 100zł-p.Marcin K
Wrzesień-50zł-Rudakacha

Grudzień-40zł-Marzena R-K. , 40zł-Eliza Z.Kraków , 80zł-Rudakach

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4DogS w roku 2015 :

 

Styczeń-30zł-p.Marzena R-K

Luty-400zł-p.Sławomir Z

Marzec-70zł-p.Sławomir Z , 50zł-Rudakacha , 30zł-Wiesłąwa K-D

Kwiecień-50zł-p.Sławomir Z.Dobre Miasto , 50zł-Rudakacha

Maj-200zł-p.Sławomir Z

Sierpień-40zł-p.Maria G

Wrzesień-50zł-Sławomir Z

Listopad-50zł-Sławomir Z

Grudzień-100zł-Magdalena S Warszawa

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4DogS w roku 2016 :

 

Styczeń-50zł-Sławomir Z

Luty-50zł-Sławomir Z , 300zł-Sławomir Z

Marzec-150zł-Sławomir Z

Maj-50zł-Sławomir Z

Czerwiec-50zł-Sławomir Z , Katarzyna S-50 euro

Lipiec-100zł-Katarzyna S

Sierpień-30zł-Kinga B

Listopad-255zł-Małgorzata D

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4DogS w roku 2017 :

 

Marzec-500zł-Małgorzata D

Kwiecień-67zł-Rudakacha

Maj-50zł-Marianna J , Rudakacha-100zł , Mimiś-50 zł , Anula-100zł

Czerwiec-400zł-Anula , Pomagam.pl-675,24 , 100zł-Bakusiowa

Lipiec-949zł-Pomagam.pl

Wrzesień- Pomagam.pl-379,23zł , Alina F-50zł

Październik-100zł-p.Ania

Grudzień-Pomagam.pl-656,74 , Mariola-50,27 , Bakusiowa-150

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4DogS w roku 2018;

 

Styczeń-674zł-zrzutka.pl

Marzec-615zł-zrzutka.pl , 60 zł-Ireneusz B , 100zł-Bakusiowa ,30zł -Ireneusz B

kwiecień-30zł-zrzutka.pl,462-zrzutka.pl

Maj-708zł-zrzutka.pl

Czerwiec- 802zł zrzutki.pl

Lipiec-100zł-Katarzyna O

Sierpień-30zł-Przemysław M , zrzutka.pl-600zł

Wrzesień-50zł-Bakusiowa

Grudzień-150zł-Bakusiowa , 100zł-Kasia S

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4DogS w roku 2019;

 

Styczeń-307zł-zrzutka.pl ,E.Czamara-100zł ,Bakusiowa-100zł

Luty-88,17zł -Jolanta Cz , zrzutka.pl-380zł

Marzec-200zł-Daliana M

Kwiecień-200zł-Iwona L ,100zł - Bakusiowa , 291zł - pomagam.pl

Maj-100zł-Kasia S , 314,49zł-pomagam.pl

Czerwiec-Bakusiowa -100zł ,Iwona L-200zł,pomagam.pl-217zł ,37zł ,582zł

Sierpień-Bakusiowa-200zł

Wrzesień - 100zł - Kasia S

Październik-150zł -Bakusiowa

Listopad-100zł-Ewa N

Grudzień-100 zł-Kasia S ,200zł-Ewa N,966zł-pomagasm.pl, 100zl - Bakusiowa

 

 

Wszystkie wpłaty które wpłynęły na konto 4DogS w roku 2020;

 

Luty- 300zł-Ewa N
Marzec-129,50 zł

Kwiecień-100zł-Kasia S

Maj-100zł-Ewa N

Czerwiec-100zł -Bakusiowa ,40 zł-Sonia R , 100zł - Ewa N

Lipiec-100zł-Ewa N

Wrzesień-100zł-Ewa N

Październik-23zł-pomagam.pl

Listopad-100zł-Ewa N

Grudzień-100zł-Ewa N
 
 
 
WPŁATY ROK 2021;
 
Styczeń-100zł-Ewa N
Luty-100zł-Ewa N
Marzec-20zł-Anna R
Czerwiec-150zł-Bakusiowa ,100zł-Kasia S
Lipiec-450zł-Zrzutka.Pl

 

 

Zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2014 :
6 średnich po 42,90zł
1 duża 46,27

Razem 303,67
leczenie Ramba-44zł

 

 

Zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2015 :

sterylizacja Azy-135zł

kastracja Ramba-227zł

kastracja Dżekiego-224zł

kastracja Cygana-153zł

leczenie Azy-190zł

leczenie Pimpusia-40zł

obroże kiltix-353,72zł

szczepienia od wścieklizny-95zł

 

zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2016 :

Leczenie Azy-182zł

Obroże kiltix-375,87

Leczenie Kota-29z

Leczenie Kody-205zł

Szczepienia i leczenie-85zł

Leczenie Kody-305zł

Sterylizacja Sary-20zł

Szczepienia 4 psów-85zł

Leczenie kotki dzikuski-35zł

 

zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2017:

 

Leczenie Pimpusia-30zł i 102zł

Leczenie Kody-140zł

Obroże kiltix i foresto-444,72

Operacja Kody i leczenie-1187zł ,100zł ,50zł

Szczepienia 2 psów- 40zł

leczenie Kody-54zł

Leczenie Kody-383zł

Leczenie Fiony-197zł

Leczenie Pimpusia-50zł

Leczenie Kody-383zł

Leczenie Kody-120zł

Leczenie Kody-383zł

Trocoxil-383zł

Leczenie Kody-387zł

 

zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2018;

 

Leczenie Azy-260zł

Leczenie Kody-360zł
Obroże kiltix -418,78zł
Leczenie kotki-270zł

Sterylizacja kotki-210zł

Leczenie Kody-393zł
Leczenie Kody-390zł

leczenie Kody-210zł , 337zł ,425zł

Leczenie Cziki-55zł

Leczenie Cziki-185zł

Leczenie Kotki-35zł

Leczenie Hortona-150zł

Leczenie Cziki-51zł

Leczenie Cziki-72zł-

Leczenie Żaby-224zł

Leczenie Ramba-66zł

Leczenie Żaby-120zł

Leczenie Cziki-75zł

Leczenie Kiciuchy-50zł

Leczenie Cziki-320zł , 96zł , 94zł
 

zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2019;

 

Leczenie Cziki -120zł , 90zł

Leczenie Ramba-48zł

Leczenie Żaby-120zł

Leczenie Ramba-81zł

Obroże Kiltix-499zł

Operacje Rabma-340zł , 510zł ,178zł

Leczenie Cziki-320zł ,220zł

Leczenie Cziki-231zł

Leczenie Żabki-220zł

Szczepienie Cygana-35zł

Szczepienie Ramba-35zł

Leczenie Pimpusia-234zł ,120zł ,70zł

Leczenie Ramba-157zł

Leczenie Żaby-603zł

Leczenie Cziki-111zł

 

 

Zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem psów w roku 2020;

 

Leczenie kota-97zł ,50zł
Leczenie Cziki- 100zł
Obroże dla psów-511,17 zł
Leczenie Żabki-120zł

Leczenie Ramba-140zł
Kastracja Bambo-147zł
Wścieklizna Cygan-33zł
Wścieklizna Rambo-33zł
Wścieklizna Reksio-40zł
Leczenie Kota-44zł
Leczenie Kota-93,02
Leczenie Kota-114zł
Leczenie Fiony-149zł
 
 
 
 
Zakupione obroże od kleszczy oraz koszty związane z leczeniem zwierzaków w 2021 roku;
 
 
Szpital Fiona-879zł
Obroże od kleszczy-435zł
Leczenie Fiony-110zł
Leczenie Fiony-105zł
 
 
 
 
Na koncie pozostało- - 831 zł
 


 

 

 

 

 


Wszystkim wpłacającym bardzo dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ani apel znalazłam na facebook w tym czasie sama borykałam sie z kłopotami finansowymi bo mój Rafi złapał Bebeszię jak wiecie leczenie psa nie jest tanie w naszym kraju ,teraz jednak gdy gdy trochę stanełam na nogi wróciłam do watku Ani i dowiedziałam sie że dalej boryka się z problemem wykarmienia swojej gromadki ,zamówiłam jej 20kg karmy która na dniach powinna do niej dotrzeć jednak to kropla która starczy na kilka dni ,ze swojej strony Ani mogę zaoferować tylko te 20kg karmy miesięcznie ,mam swoje dwa psiaki i dokarmiam kilka psów które przychodzą do mnie pod sklep jak do stołówki dziennie gotuje im ryz z porcjami niby niewiele ale po kieszeni bije dlatego liczę że doradzi ktoś obeznany z fundacjami jak dziewczynie pomóc wykarmic swoją gromadkę czy Warce działaja jakieś fundacje wspomagające wykarmienie zwierząt w potrzebie ? Doradzcie coś dziewczynie bo ja nie jestem niestety w temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślałam o tym nawet rozwiesiłam ogłoszenia jak znalazłam ostatniego psa ale nikt go nie chciał wiec został.Przyzwyczaiłam się do tych psów,mają do mnie zaufanie i nie chce ich oddawać.Juz wystarczająco napatrzyłam sie na ich cierpienia nie chcę żeby znów przechodziły przez to samo.

Link to comment
Share on other sites

Aniu jak bedzie potrzeba to daj znać wczesniej spróbuje ci podesłać w styczniu następna karmę co do obrózek na kleszcze to jak będe w lutym zamawiać dla swoich jedną ci sfinansuję więcej nie dam rady bo mam inne deklaracje na psiaki pozdrawiam cieplutko na progu nowego roku oby ten nastepny był dla was łaskawszy a stan twojego zdrowia sie poprawił.Do siego roku Aniu

Link to comment
Share on other sites

Pani bardzo dużo juz mi pomogła tak samo jak 4 dogs jakby nie oni suczki nadal by były na zastrzykach zeby nie miały szczeniaków a Żaba przez te zastrzyki dostała ropomacicza była wysterylizowana w ostatniej chwili,mi nawet jedną suke ciężko by było wysterylizować wrecz było to niemożliwe ale dzięki 4 dogs suczki są po sterylizacjach a ja nie muszę się już martwic tym ze przez te zastrzyki coś im się stanie.Życzę pani i wszystkim z dogomanii Szczesliwego Nowego Roku 2014.

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://www.facebook.com/events/518620004901699/[/URL] link do wydarzenia na fb
[IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1479512_710651705612053_169357198_n.jpg[/IMG]
Maksio-tego pieska ktos mi otruł na początku grudnia:-(

Edited by asz26
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asz26'][URL]https://www.facebook.com/events/1421348361436195/?ref_dashboard_filter=upcoming[/URL]
link do nowego wydarznia na fb do tej pory pomogły dwie panie moze jest jeszcze ktos chetny pomóc?[/QUOTE]
dolaczam i porozsylam..dlaczego nie moge wydarzenia udostepnic tam czasami nie powinna byc druga data kiedy sie wyd konczy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL]https://www.facebook.com/events/1421348361436195/[/URL]
zajrzyjcie do wydarzenia,do tej pory pomogła pani Kasia i pani Ola niestety karma już się konczy może ktoś chce jeszcze pomóc?To nie musi byc droga karma psy jedzą kasze,ryż,bułki,mleko,puszki dla psów,salcesony dla psów wiec nie musi to byc sama sucha karma,potrzebne sa równiez obroze od kleszczy firmy bayer,działka jest blisko lasu i tylko te obroze się sprawdzaja.Nie współpracuje z zadna fundacja,do tej pory utrzymywałam psy z własnej kieszeni ale jest coraz trudniej wykarmic całą ósemke.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu stokrotne dzieki za ponowną pomoc dla Ani,:loveu: nie wiem czemu ale te psiaki zapadły mi głęboko w serce no i Ania jest super dziewczyną która nie przejmuje sie swoją chorobą ale swoje serce oddaje tym znajdą. Rozmawiam z nią na fb często wieczorem i zawsze mnie zadziwia jej troska o zwierzaki nie tylko o te jej znajdy ale o psy sąsiadów ,znajomych ,o swojego domowego psa - Ani ma w domu 9 psa który mieszka u niej od szczeniaka .Ania boi sie przyjmowac pieniążki by ktos sie do niej nie przyczepił a psiaki lubia gotowane jedzenie(choć nie są wybredne i zjadają wszystko) no i teraz będzie zimno to myslałam nad przesłaniem jej zapasu ,ryżu ,makaronu ,tych psich kiełbasek ,puszek ,ale szczerze mówiąć opłata za przesyłkę takiej paczki to kupa kasy dodatkowo, u nas Tesco przywozi zamówiony towar bez prowizji szukałam tam w Warce ale tego nie ma ,macie jakis pomysł ,czy da się tam zakupić towar przez inernet i bez wysokiej opłaty to przywiozą? Moze ktoś z dogo ma status fundacji i mieszka koło Warki pomoże w zbieraniu drobnych wpłat na jedzenie i obroże dla psiaków bo nie każdego stać na zakup karmy i przesłanie jej ,tym bardziej że są tu osoby które też mają swoje psiaki i deklarację a chciały by w jakiś sposób pomóc tej licznej gromadce .Ja prosiłam jedna fundacje o pomoc ale to nie te rejony niestety. Ania ma złote serce niestety to nie wystarcza ,nie chce zdradzać sytuacji finansowej zdrowotnej Ani bo to jej prywatna sprawa i tylko ona może o tym pisać ale naprawdę warto dziewczynie pomóc i psiakom tylko potrzeba pomysłów jak ,ja mieszkam za daleko bo gdyby to było blisko to nie raz bym podjechała z jedzeniem dla psiaków ,może ktoś ma trasę która przelatuje przez Bytom i Warkę i mógł by podrzucic 60kg paczkę raz w miesiącu ? Przepraszam że tak chaotycznie ale nigdy z wypracowań nie byłam za dobra:shake: a ciebie Aniu przepraszam że osmieliłam się pisać o tobie .Ja też narazie ci zamówię karme suchą jesli psiaki nie maja scesji zoładkowych to tą sama co ostatnio ale to dopiero po 25 .01

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy:) Jeśli mogę pomóc to czemu nie? Sama mam w domy trzy kocie znajdy więc osiągnęłam pewien poziom empatii;) Nie jestem niestety mobilna i nie mam pojęcia jak można by podesłać paczkę. Przesyłki pocztowe czy kurierskie to rzeczywiści kupa kasy. Te pieniądze byłoby lepiej przeznaczyć na jedzenie czy obroże. Poszperam w necie, może na coś trafię sensownego. Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No ja tez raczej nie mam do czynienia na co dzień z kurierami kilka razy posyłałam coś na bazarki dziewczyną od haszczaków ale pózniej doszłam do wniosku że lepiej te pieniązki co szły na opłatę przesyłki to lepiej na konto psiaka wpłacić a rzeczy nie zawsze zostały sprzedawane i nie było z tego korzyści Ja mam dwa haszcaki adoptowane i klika psiaków i kotków przychodzi do mnie pod sklep na obiadki ,nie raz jest heca pod sklepem bo jak jadę autem to z róznych stron psiaki lecą ludzie się śmieją że one moje auto na odległość słyszą .Ja jeszcze wrzucę na fb prośbę o przewóz paczki może ktos bedzie ze śląska jechał przez Warkę to Ani ją podrzuci ,mam możliwość kupić wszystko taniej na giełdzie jej psiaki będą miały co jeść a ja będe miała czyste sumienie że jej nie zawiodłam jak sie nie uda to zamówię jej znowu karmę tu nie trzeba będzie wydawać dodatkowej kasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...