Jump to content
Dogomania

Mały Toy utyka na łapkę


oliwetka

Recommended Posts

Witam
Mamy problem : piesek mojej siostry zaczął utykać na lewą przednią łapkę. Zauważyłyśmy to jakieś 20-25 min temu. Możliwe że upadł jak sakakał z 20cm materaca (ale tego nie widziałyśmy). Napiszcie co mu może dolegać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwetka']Witam
Mamy problem : piesek mojej siostry zaczął utykać na lewą przednią łapkę. Zauważyłyśmy to jakieś 20-25 min temu. Możliwe że upadł jak sakakał z 20cm materaca (ale tego nie widziałyśmy). Napiszcie co mu może dolegać[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]musicie obejrzeć dokładnie tą łapkę :mad: możliwe, że ma po prostu złamany albo wyrwany paznokieć ;) , musicie zobaczyć też w którym miejscu go boli czy przy zginaniu łapki również??? [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]niestety przez internet trudno jest postawić diagnozę[/COLOR] :oops:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

takie sytuacje sie zdarzają nie mowcie ze kiedys wasza pociecha w chwili nieuwagi czegos nie nabroiła? jesli lapka boli przy dotyku albo psiak stele utyka koniecznie wybierz sie do weta i pamietaj niech sprawdzi łapke dokładnie ja jak bylam ze swoja ( nie moja nieuwaga a starszych włascicieli rodzice czasem nad jej temperamentem nie panuja) to wet twierdzil ze jestem przewrazliwiona małą dostałą 2 razy po cwiartce aspirinki i przeszło :)

Link to comment
Share on other sites

To nie o to chodzi, że nie "zbroiła", chociaż upadku "brojeniem" bym nie nazwała.

Chodzi o kretyńskie pytanie "napiszcie co mu może dolegać". Od razu mi się przypomina mina mojej wetki, jak akurat podczas mojej wizyty zadzwonił do niej ktoś, i tak samo domagał się diagnozy, tyle że przez telefon. Wtedy myślałam, że to rekord głupoty, okazuje się że można jeszcze żądać tego samego przez forum. Na to nie wpadłam :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...