Jump to content
Dogomania

ZAGŁODZONY, 4 lata NIE WYCHODZĄCY Z KOJCA RUDYY już w SUPERR DOMKU!!!!!!!!!!!!!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='Hope2']W zasadzie może być ogłaszany :)
Nie wiem co się stało z sunią-ale właściciele jakiś czas temu mieli yorka-kupili za 150/200zł? straciłam ich z oczu...
Ale teraz w okolicy panuje moda na ratlerki i pekińczyki :([/QUOTE]

oho, myślałam, że yorki i westy mają palmę pierwszeństwa, a także wszelkie maltano-bolończykowe białasy, a pekińczyki i min-piny odeszły do lamusa (bo w latach 90-tych był na te rasy absolutny szał przecież..)

[quote name='Hope2']ciągle mam nadzieję,że jednak nie...[/QUOTE]

plus jest taki, że skoro nie chciał oddać psa przy interwencji, to może na jakiś tam pokrętny sposób mu na nim 'zależało', więc posłał do rodziny czy znajomych, na inny łańcuch :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']dziekuję za zaproszenie
bardzo pozytywny wątek
wspaniała praca i wspaniały efekt
gratulacje
będę zaglądać
a jak z finansami Rudego?[/QUOTE]

Finanse...z tego co wiem, sporą część hoteliku opłaca Dobry Anioł Rudego-Pani Agnieszka...ale trzeba dozbierać 150 zł co miesiąc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Jestem na zaproszenie .
Co do rakiety, to widziałam ją na filmikach Cezara Milana - miał on taki gadżet, nie do odbijania psa ale chodziło o odgrodzenie się od (prawdopodobnego) ataku.[/QUOTE]
hmm...ciekawe czy dałoby się odbić Rudego ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']oho, myślałam, że yorki i westy mają palmę pierwszeństwa, a także wszelkie maltano-bolończykowe białasy, a pekińczyki i min-piny odeszły do lamusa (bo w latach 90-tych był na te rasy absolutny szał przecież..)

A ja z przerażeniem ogladam w sklepach ogłoszenia "sprzedam szczenięta X- RASOWE"


plus jest taki, że skoro nie chciał oddać psa przy interwencji, to może na jakiś tam pokrętny sposób mu na nim 'zależało', więc posłał do rodziny czy znajomych, na inny łańcuch :mad:[/QUOTE]

Wiesz, ja myślę podobnie...tym bardziej,że chyba odziedziczyli mieszkanie razem z psem?
Pocieszające jest tylko to,że ludzie z różnych względów (nie koniecznie chodzi im o dobro psa ;) ) alarmują odpowiednie służby,że Pan X ma psa w złych warunkach :)

Link to comment
Share on other sites

WWOOW jaki ruch :cool3::cool3: dzieki Hope :loveu:

co do rakiety to dokładnie tak, forma zabezpieczenia przed ewentualnym atakiem :)

Rudzielec postepy robi niesamowite, co zadziwia to Jego spokoj i opanowanie na spacerach,,,wczoraj pierwszy raz biegnac przy rowerze mijały Go auta..on tylko zwalnial. nie szarpie sie, nie rzuca, spokojnie idzie ..naprawde szokkk :)

co do ogloszen to oczywiscie jak najbardziej mozna robic, przed Rudym jeszcze wiele pracy ale jestemy na b. dobrej drodze...mysle, ze dla Niego super bylby dom z ogrodem po którym móglby sobie swobodnie biegac

co do kosztow to narazie brakuje 150zl do oplacenia miesiaca

Link to comment
Share on other sites

przeklejam z fb post Tomka, który teraz też pracuje z Rudym:

[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]DZIS BYŁ KOLEJNY DZIEŃ PRACY Z NASZYM RUDZIELCEM:)W SUMIE WCZORAJ TEŻ....ALE NIESTETY PRZEZ SWOJE ROZTARGNIENIE ZAPOMNIAŁEM WŁOŻYĆ KARTY PAMIĘCI DO TELEFONU I JAK NA ZŁOŚĆ ZAPODZIAŁEM KABELEK:)A RUDZIELEC ROBI POSTĘPY:)WCZORAJ CHADZALIŚMY PO TERENIE ZABUDOWANYM TZN PO WIOSCE:)PSY ,KURY ,KOTY,LUDZIE ,SAMOCHODY:)WIELE NOWYCH BODŹCÓW NIEZNANYCH RUDEMU ALE....JEGO OPANOWANIE I I CHARAKT[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ER MOLOSA ZNÓW WZIĘŁY GÓRĘ NAD EKSCYTACJA I PO RAZ KOLEJNY WPRAWIŁY MNIE W OSŁUPIENI:)PIES Z KOJCA,SWIAT CYWILIZACJI JEST MU ZUPEŁNIE OBCY....A JEDNAK SAMOCHODY.....OWSZEM ...LEKKA DEPREMA ALE...NIE GONI,NIE UJADA.....ZACHOWUJE SPOKÓJ....KURKI SĄ CIEKAWE....BIEGAJA....FAJNA ZABAWKA ALE....ODWOŁANY IDZIE SPOKOJNIE DALEJ:)NIE OBYŁO SIE BEZ "ATAKU" PIESKA KTÓRY WYSKOCZYŁ NA ULICĘ PRZEZ OTWARTĄ BRAME I STRASZLIWIE UJADAJĄC OKAZYWAŁ NIEZADOWOLENIE Z OBECNOŚCI TAKIEGO OLBRZYMA NA SWOIM TERENIE:):)RUDY PARĘ RAZY SIE OBEJRZAŁ I...BEZ WYDANIA NAJMNIEJSZEGO DŹWIĘKU KROCZYŁ DALEJ:)W BARDZIEJ SPOKOJNYM OTOCZENIU ĆWICZYLISMY "WRACANIE" I "SIAD":):)PONIŻEJ FILMIK,ALE NIESTETY NIE ODDAJE ON W PEŁNI WSPÓŁPRACY RUDEGO PONIEWAZ FILMOWANIE GO ZE SMYCZA W PRAWEJ RECE PLUS TELEFON I SMACZKAMI W LEWEJ JEST TRUDNE,TYMBARDZIEJ ŻE MUSZE UWAZAĆ ABY JEGO "NIELUBIANA"UZIĘX CZYLI SMYCZ NIE DOSTAŁA SIE MIĘDZY ŁAPY....NIECIERPI TEGO A RÓBA WYPLATANIA GO KOŃCZY SIE FRUSTRACJĄ,OBNAŻANIEM KŁÓW I KASANIEM....NO I POTRAFI POKAZAC ZĘBY W MOMENCIE ZBYTNIEJ INGERENCJI W JEGO POCZYNANIA:):)OSTRZEGA I WRACA DO MARSZU:)ROBI WIELKIE....WIELKIE POSTĘPY:)MUSIMY MU POMÓC!!!!!!STARA SIE JAK MOZE:)

i filmik:
[/FONT][/COLOR][/SIZE]https://www.facebook.com/photo.php?v=648694671863024

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']byłoby super :) słyszałam wiele dobrego o obrożach Taks-tylko trzeba chyba poprosić o zmierzenie szyjki Rudego?[/QUOTE]

to jest narazie niewykonalne..Rudy chodzi na spacerki ale na pętli..pomalutku Mu sie założy ale narazie musi się przyzwyczaić, że ma cos na szyji w ogóle a to nie jest takie proste..już nie gryzie smyczy więc postęp jest

rozliczenia jako takiego nie gdyż byliśmy na wielkim minusie wiec przestałam to rozliczać..od września Agnieszka z fb zaczęła Rudemu opłacać hotelik wiec byliśmy co miesiąc na zero
przyszły z dogo 2 wpłaty od Aimez i Poziomki i z bazarku Hope i zostało to rozliczone w postach wyżej - wieczorem zbiore to w 1 post..w tym miesiacu brakuje nam 150zl by opacici hotel gdyz placimy teraz 450zl a nie 300zl jak dotychczas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...